Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Навощування рамок

Перейти донизу 
+6
Елько
Vik
оберіг
Володимир_UA
Игорь
adam
10 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Гость
Гість




Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime11.08.10 15:32

Игорь пише:
mashik пише:
Игорь пише:
Владимир пише:
если делать зимой и не спеша то вполне подходит и шуруповёрт, а если так как я в этом году резко увеличил количество семей, то не помешал бы и дырокол

У меня был заводской - выбросил. И не смотрел куда и упадет. Боковушки раскалывал как семочки. Вероятность что боковинка останется целой была 30х70. Sad
У меня не колол,а если колол то единицы.Я поменял типа спиц с велосипеда там их 5 шт.

Может у меня неудачной конструкции был. не пойму
Но гробил рамки нараз. Sad
Я свой переделывал.И переделывал не один я.
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime11.08.10 15:50

mashik пише:
Игорь пише:
mashik пише:
Игорь пише:
Владимир пише:
если делать зимой и не спеша то вполне подходит и шуруповёрт, а если так как я в этом году резко увеличил количество семей, то не помешал бы и дырокол

У меня был заводской - выбросил. И не смотрел куда и упадет. Боковушки раскалывал как семочки. Вероятность что боковинка останется целой была 30х70. Sad
У меня не колол,а если колол то единицы.Я поменял типа спиц с велосипеда там их 5 шт.

Может у меня неудачной конструкции был. не пойму
Но гробил рамки нараз. Sad
Я свой переделывал.И переделывал не один я.

Фотку выложи плиз. Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість




Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime11.08.10 16:13

Игорь пише:
mashik пише:
Игорь пише:
mashik пише:
Игорь пише:
Владимир пише:
если делать зимой и не спеша то вполне подходит и шуруповёрт, а если так как я в этом году резко увеличил количество семей, то не помешал бы и дырокол

У меня был заводской - выбросил. И не смотрел куда и упадет. Боковушки раскалывал как семочки. Вероятность что боковинка останется целой была 30х70. Sad
У меня не колол,а если колол то единицы.Я поменял типа спиц с велосипеда там их 5 шт.

Может у меня неудачной конструкции был. не пойму
Но гробил рамки нараз. Sad
Я свой переделывал.И переделывал не один я.

Фотку выложи плиз. Very Happy
Фотка находится в теме Пасечный дырокол надо сюда без проблемНавощування рамок - Сторінка 3 9e0e30b00686Этот вал по которому ходит каретка срезался болгаркой стачивался что бы отверстия были строго на середине планки это 12.5 мм.Все потом аккуратно врезалось назад при помощи полуавтомата.Врезалось так аккуратно что вся заводская краска сохранилась.В заводском виде отверстия одной планки просто не совпадали с другой планкой .Даже вхолостую без рамки штыри упирались не в отвертие а в планку и гнулись.Все это сделалось.Штурьки эти я сразу выкинул и с каленного гвоздя 40 сделал другие.Все стало работать.Просто сделал ему более устойчивую тяжелую станину которая одним концом крепится к столу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Веледар
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 5
Откуда : Полтавщина
Дата регистрации : 21.03.2013

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime24.04.13 23:32

Перепрошую за, можливо, не розумне питання, але чи не підкажете як саме вощина кріпиться до проволоки? Я так зрозумів що напругу від трансформатора подають на різні кінці дроту, він нагрівається і вплавляється в вощину? Чи не вірно зрозумів?
І ще питання, має значення чи дріт мідний чи стальний? Яку товщину краще брати? З мідного треба попередньо знімать лак? Бо в книжках що читав це питання якось обійшли стороною. Там, правда, писали про "шпорку", якою це теж можна робить, але процес теж абсолютно не висвітлили.
Буду дуже вдячний якщо хтось детально пояснить весь процес..
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime25.04.13 0:05

Веледар пише:
... І ще Навощування рамок - Сторінка 3 663286, має значення чи дріт мідний чи стальний? Яку товщину краще брати? З мідного треба попередньо знімать лак?.
В тому ж таки магазині, в Лубнах, продається гарна проволока, не треба нічого видумувати. Вам вистачить її на довго.
Повернутися до початку Перейти донизу
Веледар
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 5
Откуда : Полтавщина
Дата регистрации : 21.03.2013

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime25.04.13 0:14

Владимир пише:
Веледар пише:
... І ще Навощування рамок - Сторінка 3 663286, має значення чи дріт мідний чи стальний? Яку товщину краще брати? З мідного треба попередньо знімать лак?.
В тому ж таки магазині, в Лубнах, продається гарна проволока, не треба нічого видумувати. Вам вистачить її на довго.
Зрозумів! Знову дякую Навощування рамок - Сторінка 3 616416
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime20.07.13 19:50

До рук потрапило трохи мідної проволки невскритої лаком, чи можна використовувати її замість стальної?
Повернутися до початку Перейти донизу
Роман Гой
Пасічник
Пасічник
Роман Гой


Кол-во сообщений : 119
Возраст : 32
Откуда : Рогатин. Івано-Франківська. обл
Пчело-стаж : з 2010року
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 19.04.2011

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime22.07.13 21:31

Я іноді використовую, і все нормально бджілки вощину відтягують добре, тільки при навощувані електронавощувачем треба зачищати кінці щоб бав контакт, але всетаки краще стальну провулкуhttp://b.foto.radika
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime23.07.13 17:15

Я теж використовував стальну,але якщо до рук прийшла халявна мідна то чомуб невикористати?
Повернутися до початку Перейти донизу
Бучок
Пасічник
Пасічник
Бучок


Кол-во сообщений : 48
Возраст : 40
Откуда : Львівська обл. м.Борислав
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 36
Дата регистрации : 22.01.2012

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime02.06.14 0:05

оберіг пише:
Прошу пасічників поділитись досвідом ,хто як натягує дріт і прикріплює вощину.
Це мій пристрій зроблений на скору руку, для натягування дроту!!!
Навощування рамок - Сторінка 3 2rxfdxd  
Навощування рамок - Сторінка 3 2e5meu0
Повернутися до початку Перейти донизу
Бучок
Пасічник
Пасічник
Бучок


Кол-во сообщений : 48
Возраст : 40
Откуда : Львівська обл. м.Борислав
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 36
Дата регистрации : 22.01.2012

Навощування рамок - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Навощування рамок   Навощування рамок - Сторінка 3 Icon_minitime02.06.14 0:07

А це  з старої дрельки зробив станок для сверління отворів.
Навощування рамок - Сторінка 3 2zqac84
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Навощування рамок
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» АРХІВ ОГОЛОШЕНЬ
» 10 или 9 рамок в многокорпусном
» Кріплення рамок
» Расположение рамок (Теплый холодный занос)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: