Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Нож электрический для распечатывания сот

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
@Fartovuy@
Пасічник
Пасічник
@Fartovuy@


Кол-во сообщений : 9
Возраст : 38
Откуда : Николаевская обл.
Пчело-стаж : 14
Пчело-семей : 50
Дата регистрации : 25.07.2011

Нож электрический для распечатывания сот Empty
ПовідомленняТема: Нож электрический для распечатывания сот   Нож электрический для распечатывания сот Icon_minitime14.08.11 16:27

Нож электрический 22Вт (от сети 12 В)

Может кто имеет и пользуется, поделитесь опытом.
Стоит ли приобретать? Удобно ли? Стоимость его? Где брали?

Заранее спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Нож электрический для распечатывания сот Empty
ПовідомленняТема: Re: Нож электрический для распечатывания сот   Нож электрический для распечатывания сот Icon_minitime18.08.11 11:32

Хорошая штука, очень доволен не нужно колотиться с нагревом воды.Мощность .не проверял.Брал в Черкасах с пересылкой обошлось 253гр.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Нож электрический для распечатывания сот Empty
ПовідомленняТема: Re: Нож электрический для распечатывания сот   Нож электрический для распечатывания сот Icon_minitime24.10.16 21:13

Доброго дня колеги.Давно мріяв про електро ніж , і ось нарешті вирішив придбати.юАле постало питання який із них краще купити?Одні рекомендують ніж Гуслия -чесно кажучи мені сподобався ось цей http://www.apiteh.ck.ua/index.php?route=product/product&path=61&product_id=75 , але подивившися відео в ютубі думки розділяються одні рекомендують його як чудовий, інші ж навпаки говорять що він малоефективний  і неможе розпічачати навіть пів рамки і остигає доводиться чекати, рекомендують якісь китайські ножі на 220в но таких я в ас небачив і на вигляд чесно кажучи вони недуже.Може у когось є досвід роботи із ножами порадьте який найкраще придбати, і можливо де.Буду Дуже вдячний.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Нож электрический для распечатывания сот Empty
ПовідомленняТема: Re: Нож электрический для распечатывания сот   Нож электрический для распечатывания сот Icon_minitime27.10.16 19:21

Вова пише:
Доброго дня колеги.Давно мріяв про електро ніж , і ось нарешті вирішив придбати.юАле постало питання який із них краще купити?Одні рекомендують ніж Гуслия -чесно кажучи мені сподобався ось цей http://www.apiteh.ck.ua/index.php?route=product/product&path=61&product_id=75 , але подивившися відео в ютубі думки розділяються одні рекомендують його як чудовий, інші ж навпаки говорять що він малоефективний  і неможе розпічачати навіть пів рамки і остигає доводиться чекати, рекомендують якісь китайські ножі на 220в но таких я в ас небачив і на вигляд чесно кажучи вони недуже.Може у когось є досвід роботи із ножами порадьте який найкраще придбати, і можливо де.Буду Дуже вдячний.

У мене звичайний на 30 Вт. Мені вистачає, та й на акумулятор менше навантаження. Думаю на стаціонарі краще буде 70 Вт. А на рахунок нержавійки, сам пожалів, що не взяв. Мій, трішки зівонеш, так і почорніє. А взагалі подобається значить треба брати. Нож электрический для распечатывания сот 4184809592
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Нож электрический для распечатывания сот Empty
ПовідомленняТема: Re: Нож электрический для распечатывания сот   Нож электрический для распечатывания сот Icon_minitime27.10.16 19:51

А який краще - є один коротший, а інший написано професій то він довший
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Нож электрический для распечатывания сот Empty
ПовідомленняТема: Re: Нож электрический для распечатывания сот   Нож электрический для распечатывания сот Icon_minitime27.10.16 19:57

Вова пише:
А який краще - є один коротший, а інший написано професій то він довший

Рекомендую подзвонити до виробника. Думаю Юрій Михайлович розповість ліпше за усіх.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Нож электрический для распечатывания сот Empty
ПовідомленняТема: Re: Нож электрический для распечатывания сот   Нож электрический для распечатывания сот Icon_minitime28.10.16 20:58

Дякую  за пораду так і зроблю
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Нож электрический для распечатывания сот
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: