Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Пасека как основная работа

Перейти донизу 
+10
оберіг
Сява
Игорь
Елько
Mapet
VladVons
vitek
beeman
Vladimir
Vik
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime17.11.10 10:04

Vik пише:
По нынешним временам деньги рысковано и в банках держать, разве только в тех что для консервации. Надо вкладывать Пасека как основная работа - Сторінка 3 598111 в недвижимость, тем более что она сейчас подешевела.
Над такими банками тоже тучи надвигаются? http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=390954&items=26282&type=0 lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime18.11.10 19:27

Владимир пише:
Vik пише:
По нынешним временам деньги рысковано и в банках держать, разве только в тех что для консервации. Надо вкладывать Пасека как основная работа - Сторінка 3 598111 в недвижимость, тем более что она сейчас подешевела.
Над такими банками тоже тучи надвигаются? http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=390954&items=26282&type=0 lol!

Над такими не сдвинутся. вітаєм
Повернутися до початку Перейти донизу
yurii
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 2
Откуда : житомир
Дата регистрации : 09.03.2013

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime24.03.13 22:00

Доброго всем здоровья,уважаемые форумчане подскажите а реально ли на Украине наити работу помошника пасечника,стаж работы с пчелами у меня более 12 лет правда в небольшом количестве,у меня 12 ульев,сейчас сложились так обстоятельства что вынужден искать работу,если несложно ответьте пожалуйста с ув.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime25.03.13 9:11

yurii пише:
Доброго всем здоровья,уважаемые форумчане подскажите а реально ли на Украине наити работу помошника пасечника,стаж работы с пчелами у меня более 12 лет правда в небольшом количестве,у меня 12
ульев,сейчас сложились так обстоятельства что вынужден искать работу,если несложно ответьте пожалуйста с ув.
yurii, попробуйте поискать здесь. Удачи.
Повернутися до початку Перейти донизу
yurii
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 2
Откуда : житомир
Дата регистрации : 09.03.2013

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime25.03.13 9:48

Владимир пише:
yurii пише:
Доброго всем здоровья,уважаемые форумчане подскажите а реально ли на Украине наити работу помошника пасечника,стаж работы с пчелами у меня более 12 лет правда в небольшом количестве,у меня 12
ульев,сейчас сложились так обстоятельства что вынужден искать работу,если несложно ответьте пожалуйста с ув.
yurii, попробуйте поискать здесь. Удачи.
Спасибо
Повернутися до початку Перейти донизу
Хохлов Семён
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 1
Откуда : Саратов
Дата регистрации : 25.07.2018

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime25.07.18 4:05

Самое интересное не разу не замечал вакансию на сайтах Городработ, Авито, HH и прочих типа пчеловода. У меня отец как то пытался поиска. Точнее я ему, но не нашли.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime29.07.18 23:02

Хохлов Семён пише:
Самое интересное не разу не замечал вакансию на сайтах Городработ, Авито, HH и прочих типа пчеловода. У меня отец как то пытался поиска. Точнее я ему, но не нашли.

Хохлов Семён Вам ліпше сюди заглянути Wink  https://ua.trud.com/jobs/pchelovod/, http://pasika.biz/ua/147
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Пасека как основная работа - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Пасека как основная работа   Пасека как основная работа - Сторінка 3 Icon_minitime01.08.18 21:56

С такою ціною як цього року на мед "пасека как основная работа" конкретно в прольотє. Я краще найду ще одну роботу позмінно в Києві, чим буду по 1 $ за кг меду горбатиться на пасіці. На роботі заробив і маєш чистий прибуток, а тут одні розтрати на бензин чого тільки варті.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Пасека как основная работа
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Работа форума
» Вытопка воска.
» Работа пчел
» Работа в перевозном павильоне
»  Будні на пасіці 2010 рік

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Все, що пов'язано з бджільництвом :: Бізнес бджільництво-
Перейти до: