Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Многокорпусный улей на рамку 145 мм

Перейти донизу 
+8
zctym68
Старик
OlegK1165
Rusik
Павел
Nick4
Malash
Вова
12 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
СОСЕД
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 90
Возраст : 59
Откуда : УКРАИНА СУМСКАЯ ОБЛ.
Пчело-стаж : 25
Пчело-семей : 40
Дата регистрации : 02.02.2016

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime05.02.16 13:35

Фанат пише:
А кто зимовал в двух корпусах на 145 рамку? Как зимовка? И какие у вас верхние планки толщиной у рамок? Сосед, а у Егошина ульи вроди бы на 10 рамок?Я тоже хочу попробувать такие ульи, но пока в планах создать рогатую пасеку на на 50 семей на рамку рута, потом буду уже и пробывать нпа 145.Какие минусы этих ульев?
Привет. зимуют на двух корпусах. корпус 10ти рамочный.  при зимовке вроде рекомендуют вниз ставить пустой корпус для увелечения пространства для создания клуба. но я так не делаю. Стоит дно на него ставлю два корпуса с кормом с корпусов вынимаю по две рамки. получается зимуют на 16 рамках 145 или  в переращете на  8ми 300. заставные не ставлю. Летки открыты низ и верх. но эти два корпуса я обматываю после устойчивых похолоданий черной пленкой до потепления. перед верхним летком вырезаю отверствие для летка. ну на всякий случай. вот 3го немножко вылезали  было +5. Да сверху ложу холстик на него ставлю пустой корпус в него ложу легкое утепление. очень не утепляю. Для эксперимента оставлял пленку с завернутым сзади углом для прохода влажного воздуха, но не понравилось, когда были морозы до -28 местами под пленкой образовался лед и я их сразу вынул положил взамен холстик. Толщина рамок не буду врать, поеду специально померяю или 8 или 10 потом напишу. ну с головы выпало. помоему 10млм. покругу. Какие минусы. ну какие минусы. да не каких кроме, что надо иметь больше рамок. а так одни плюсы. детский конструктор. При такой системе один человек 100 семей обслуживает легко, при том не подрывая живот тяжестями.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime05.02.16 13:59

Тоже что и у меня-зимовка на 7-8 рамок дадана. Пленку не ложу, так как решил что будет конденсат. Ставлю за рамками заставную и за ней никакого утепления и тогда сырости практически нет или нет.У меня тоже летки и верхний и нижний с конца октября открыты.В лежаках убраны с противоположного края потолочина и образуется щель сантиметров на 4-5.
а в новых ульях поделал вот такие подкрышники с кочевой сеткой:

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 D361528bb361t

Половина наглухо прибитая потолочина и вней отверстие для постановки заводской пластмасовой кормушки.Выкрутил шурупы, дымонул и кормушку поставил.Вторая половина забита сеткой из черняги.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime18.05.17 22:21

Перший десяток нових вуликів уже в роботі. Прощавай трудяга лежачок. вітаєм

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Img_2019 Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Img_2020 Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Img_4711
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime21.05.17 17:56

В цему році теж придбав собі 3 вулика 1 такий як у Вас Володимир і 2 рогатих.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime23.05.17 11:02

Вова пише:
В цему році теж придбав собі 3 вулика 1 такий як у Вас Володимир і 2 рогатих.

Я купляв зразу 10. Тепер жалію, поспішив. Треба було пробних парочку заказати, а потім дивитись. Дуже ж таки багато браку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime23.05.17 19:34

Я тому і замовляв 3 , і теж є притензії.Ще невирішив з якими краще працювати чи просто на 145рамку безфальсеві. чи із вуликами Паливоди.Володимир, а яка ціна ваших вуликів була?І скільки корпусів?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime24.05.17 21:41

Вова пише:
Я тому і замовляв 3 , і теж є притензії.Ще невирішив з якими краще працювати чи просто на 145рамку безфальсеві. чи із вуликами Паливоди.Володимир, а яка ціна ваших вуликів була?І скільки корпусів?
785 грн 5 корпусів. Але, є дуже багато але думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime25.05.17 7:26

Я купував 650грн 6 корпусів
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime25.05.17 11:24

Як для мене навіть у багатокорпусних рутах багато рамок, не кажучи про 145-ку. Заводити 145 не буду. Буду продовжувати на рутах і даданах по цій же причині. Та й ще необкатав технологію на рутах... Як на мене, то  на рутах складніше ніж на даданах. І матка засіває рамку якось не так. А на 145 , так зовсім не розумію де там місце для засіва...
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime29.05.17 14:08

Фанат пише:
Як для мене навіть у багатокорпусних рутах багато рамок, не кажучи про 145-ку. Заводити 145 не буду. Буду продовжувати на рутах і даданах по цій же причині. Та й ще необкатав технологію на рутах... Як на мене, то  на рутах складніше ніж на даданах. І матка засіває рамку якось не так. А на 145 , так зовсім не розумію де там місце для засіва...

У мене зараз на 145-й рамці лише одна сім’я. Перезимувала гарно. Зараз три корпуса з розплодом, 4 медовий. Решітки не клав. Завтра поставлю 5-й. Саме менше мороки було з цією сім’єю. Поставив магазин суші і пішов. Ставив на верх, так як було холодно. Одним словом я переходжу потихеньку. Зразу підкуплю вулики, потім буду переводити сім’ї на рамку 145. А з корпуса на 145 можна зробити і дадан 2-3-х корпусний і знизу рамка на 300 зверху 145. Одним словом свого роду конструктор. Одне, що кількість рамок дійсно збільшується в рази. Але вони менші і легші. Та й корпуса не зрівняти. Хоча апіліфт виручає в любому випадку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime13.11.17 18:25

Владимир пише:
Фанат пише:
Як для мене навіть у багатокорпусних рутах багато рамок, не кажучи про 145-ку. Заводити 145 не буду. Буду продовжувати на рутах і даданах по цій же причині. Та й ще необкатав технологію на рутах... Як на мене, то  на рутах складніше ніж на даданах. І матка засіває рамку якось не так. А на 145 , так зовсім не розумію де там місце для засіва...

У мене зараз на 145-й рамці лише одна сім’я. Перезимувала гарно. Зараз три корпуса з розплодом, 4 медовий. Решітки не клав. Завтра поставлю 5-й. Саме менше мороки було з цією сім’єю. Поставив магазин суші і пішов. Ставив на верх, так як було холодно. Одним словом я переходжу потихеньку. Зразу підкуплю вулики, потім буду переводити сім’ї на рамку 145. А з корпуса на 145 можна зробити і дадан 2-3-х корпусний і знизу рамка на 300 зверху 145. Одним словом свого роду конструктор. Одне, що кількість рамок дійсно збільшується в рази. Але вони менші і легші. Та й корпуса не зрівняти. Хоча апіліфт виручає в любому випадку.
Ну як вам вулики на 145 рамку після цього сезону??? Які плюси і мінуси???
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime13.11.17 20:38

Фанат пише:
Ну як вам вулики на 145 рамку після цього сезону??? Які плюси і мінуси???

В цьому сезоні всі сім’ї, крім тієї що була раніше, були на 300 рамці. Всі кошти були вкладені у вулики. В планах було придбати 10, а по факту придбано 20 вуликів. Рамок 145 зараз не вистачає. Сім’ї пішли зимувати всі на 300-й рамці. По тій сім’ї, що на 145 корпусах скажу, що мороки якось з нею було дуже мало. Підставляв корпуси і відкачував мед. Відкачувати магазинні рамки мені швидше, легше і приємніше. По меду, так в деяких лежаках меду було більше. На зиму взагалі залишив зверху повномедний (3-й) корпус і все. Пізніше нижній (1-й) забрав і залишив зимувати в 2-х корпусах.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime15.11.17 19:34

Я придбав 3 вулики на 145 рамку, попрацював сезон - було важко усі вулики витягував із вощини так  як суші на 145 небуло, мороки як для мене із ними трохи більше , мені чомусь із лежаками найпростіше працювати, чекаю наступного сезону щоб оцінити роботу із ними сповна.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime15.11.17 19:59

Вова пише:
Я придбав 3 вулики на 145 рамку, попрацював сезон - було важко усі вулики витягував із вощини так  як суші на 145 не було, мороки як для мене із ними трохи більше , мені чомусь із лежаками найпростіше працювати, чекаю наступного сезону щоб оцінити роботу із ними сповна.

Думаю, що тому і тяжко було, що без суші. Я різав 300 рамку, але мені щось ця процедура дуже не сподобалась. Ліпше в наступному сезоні буду ставити вощину на 145 рамці в лежаки. Виходить зразу убиваєш 3 зайці: рамка, мед і віск.  lol!

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Img_2019 Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Img_2020


Останній раз редагувалося: Владимир (16.11.17 21:33), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime16.11.17 21:32

Можливо- можливо, тепер тільки залишилось дочекатись наступного сезону.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime06.12.17 11:59

В цьому сезоні потроху обкатував 5 рогатих на рамку рута вуликів. Бічні стінки 22 мм, а передня і задня 25 мм.   Самі по собі рогаті мені не зовсім подобаються, бо є затікання в безфальц . А рамка рута нічого так,  нормально. В мене ці рамки свіжевідбудовані і нові. Дуже приємно держати в руках таку залиту і запечатану рамку. А особливо, коли весь корпус такий. Хотів навіть зробити фото, так не було фотопарата під рукою. Вулики легкі, деякі ми в два корпуси без ручок носили і піднімали грузили в прицеп після відкачки.Третій корпус після викачки з соняшника зразу ж не ставив навіть на осушку.
 Сім"ї в рутах з зимівлі вийшли не дуже в цьому році. Погано обробив був я від кліща і недокормив. Ну нічого... Вони усилились на рапсі і були на сояшнику в три корпуси рута по 10 рам.( це десь 23 рам дадан в перерахунку). Качав з них два рази соняшник. Кожен вулик дав по два корпуси меду коже раз.
Також цікаве для мене було розміщення розплоду в рутах. До соняшника він розміщався в 1-му і 2-му корпусах і що цікаво, як і в книжках описують. Розміщений він еліпсом і розрив рамок між 1-м і 2-м корпусом як би розриває пополам цей еліпс. Дуже незвичайно. Верхній 3-й корпус медовий був.Ганеманівську решітку не ставив.
В приципі вулики сподобались.Трошки в наступному році перероблю криші.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Многокорпусный улей на рамку 145 мм   Многокорпусный улей на рамку 145 мм - Сторінка 2 Icon_minitime06.12.17 20:17

Фанат пише:
В цьому сезоні потроху обкатував 5 рогатих на рамку рута вуликів. Бічні стінки 22 мм, а передня і задня 25 мм.   Самі по собі рогаті мені не зовсім подобаються, бо є затікання в безфальц . А рамка рута нічого так,  нормально. В мене ці рамки свіжевідбудовані і нові. Дуже приємно держати в руках таку залиту і запечатану рамку. А особливо, коли весь корпус такий. Хотів навіть зробити фото, так не було фотопарата під рукою. Вулики легкі, деякі ми в два корпуси без ручок носили і піднімали грузили в прицеп після відкачки. Третій корпус після викачки з соняшника зразу ж не ставив навіть на осушку.
 Сім"ї в рутах з зимівлі вийшли не дуже в цьому році. Погано обробив був я від кліща і недокормив. Ну нічого... Вони усилились на рапсі і були на сояшнику в три корпуси рута по 10 рам.( це десь 23 рам дадан в перерахунку). Качав з них два рази соняшник. Кожен вулик дав по два корпуси меду коже раз.
Також цікаве для мене було розміщення розплоду в рутах. До соняшника він розміщався в 1-му і 2-му корпусах і що цікаво, як і в книжках описують. Розміщений він еліпсом і розрив рамок між 1-м і 2-м корпусом як би розриває пополам цей еліпс. Дуже незвичайно. Верхній 3-й корпус медовий був.Ганеманівську решітку не ставив.
В приципі вулики сподобались.Трошки в наступному році перероблю криші.

Я з рутами не працював, але колись років з 10 тому купляв б/у лежаки і мені віддали в нагрузку 4 рутовські вулики. В той комплект входило днище, 4 корпуса, підкришник і криша. Так що 3 корпуса то мабуть і малувато для даної системи вуликів.
А тримати в руках повністю запечатану рамку приємно завжди, не дивлячись який її розмір. Wink
На рахунок затікання, так це тільки в рогатих так чи це стосується усіх безфальцевих вуликів?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Многокорпусный улей на рамку 145 мм
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Альпийский улей (улей Роже Делона)
» АРХІВ ОГОЛОШЕНЬ
» Какой улей лучше для новичка
» Обогреватели для ульев. Теплый улей. Весенний обогрев пчел
» Какой улей лучше.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: