Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
IGOR(DROZHAK)
Пасічник
Пасічник
IGOR(DROZHAK)


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 27
Откуда : Тернопільщина
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 14.01.2016

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime15.01.16 14:54

ХТО ПРОБУВАВ СТАВИТИ У ВУЛИК БАНКУ ІЗ КУСОЧКОМ ВОЩИНИ ЩОБ БДЖОЛИ ТАМ ВІДТЯГНУЛИ СОТ ЗАЛИЛИ МЕДОМ І ЗАПІЧАТАЛИ?????
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime16.01.16 16:01

Я не пробував. Бачив на картинці, що це красиво. Особливо тоді, коли мед прозорий.А собі вирізую сот з медом та і все... На базарі у нас сотовий мед не купують майже, бо він дорожчий і народ бідний у нас. Іще він цей сотовий мед розрахований на своєрідного покупця. Не хожен хоче жувати і плювати віск, хоча припустим забрус дуже корисний.
Повернутися до початку Перейти донизу
IGOR(DROZHAK)
Пасічник
Пасічник
IGOR(DROZHAK)


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 27
Откуда : Тернопільщина
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 14.01.2016

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime16.01.16 19:45

Фанат пише:
Я не пробував. Бачив на картинці, що це красиво. Особливо тоді, коли мед прозорий.А собі вирізую сот з медом та і все... На базарі у нас сотовий мед не купують майже, бо він дорожчий і народ бідний у нас. Іще він цей сотовий мед розрахований на своєрідного покупця. Не хожен хоче жувати і плювати віск, хоча припустим забрус дуже корисний.
ціна 0,5 банки такої десь 70-90 грн. куплять бо такого ніхто ще ніде небачи  а особливо у місті там люди грошей мають lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime17.01.16 22:35

Я возив мед в Київ в Дарницю в цьому році. Та нехай мене грунтовкою покриють а потім покрасять!!!! affraid !!!!Десь з 22-х півлітрових баночок продав 15 по 35 грн і по 30 грн і це за 2 неділі до спаса.Дешевше чим у нас вийшло. Бо у нас по 35 без баночки.Ще й дорога 70 грн обійшлася. НОГИ МОЄЇ ТАМ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ!!!Краще оптом здать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime17.01.16 22:36

Вибачаюсь.... В минулому році возив.
Повернутися до початку Перейти донизу
IGOR(DROZHAK)
Пасічник
Пасічник
IGOR(DROZHAK)


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 27
Откуда : Тернопільщина
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 14.01.2016

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime19.01.16 14:26

Фанат пише:
Вибачаюсь.... В минулому році возив.
але такого як мед собовий у банці ніхто майже  і небачив а тим паче воно дуже гарно виглядає і зацікавлює людей))
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime20.01.16 10:58

Ну на кожний товар є свій покупець. Але кількість реалізованого товару буде мізерна навіть в Києві.За красу не кожен буде платить в 2 рази дорожче... Будуть купувати просто мед в сотах або  викачаний. А у нас в місті купують в сотах одиниці. Я тільки для себе вирізую рамку травневого. На продаж не вирізую- ніхто не купує майже.
Повернутися до початку Перейти донизу
IGOR(DROZHAK)
Пасічник
Пасічник
IGOR(DROZHAK)


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 27
Откуда : Тернопільщина
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 14.01.2016

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime20.01.16 15:48

Фанат пише:
Ну на кожний товар є свій покупець. Але кількість реалізованого товару буде мізерна навіть в Києві.За красу не кожен буде платить в 2 рази дорожче... Будуть купувати просто мед в сотах або  викачаний. А у нас в місті купують в сотах одиниці. Я тільки для себе вирізую рамку травневого. На продаж не вирізую- ніхто не купує майже.
 я і некажу щоб масово продавати а так як до 5 баночок можна зробити і продавати продастя добре,непродасця можна подарувати або самому зїсти. http://b.foto.radika
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!   СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!! Icon_minitime20.01.16 18:48

Можна, але нада робити підкришник високий , щоб банки ставали. Робити отвори в ньому для банок. Непіде товар- це все можна викинути. Матеріал переведений і час. Я не хочу цим займатись. Це одиничний товар з малим спросом. Краще мед качати в необмеженій кількості і сдавати. На нього завжди є покупець. http://b.foto.radika
Повернутися до початку Перейти донизу
 
СОТОВИЙ МЕД У БАНЦІ!!!!!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Продукти бджільництва-
Перейти до: