Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Empty
ПовідомленняТема: Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?   Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Icon_minitime28.02.17 12:03

Частенько пасічники замовляють вулики у виробника. Фірма чи приватний виробник, думаю, немає різниці. Головне, що пошти в 99% всі вони приймають заявку тільки після проплати. Але не кожен може ризикнути сумою нехай навіть одна, дві тисячі гривнів. Чому, наприклад, коли замовляємо то й же електропривід медогонки ніхто не просить платити зразу, а пропонують різні варіанти проплати. Чому я повинен платити за те, що не бачив яка буде якість, та й взагалі не маючи 100% гарантії того, що отримаю своє замовлення. Мені здається, що коли приймається якесь особливе, не стандартне замовлення тут ще може виникнути питАння по оплаті, а ось коли виріб стандартний тут виробник нічим не ризикує. Все рівно вулик виставиться на продаж і буде проданий.  З приводу цього хотілося б почути думку з обох сторін.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Empty
ПовідомленняТема: Re: Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?   Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Icon_minitime03.03.17 9:29

Ніколи в цьому році робити вулики та і дошка подорожчала. Вирішив купити. Столяр сам привозить ліс, розпускає , сушить , робить , продає. У нього 600 грн вулик, а в іншого каже, що буде більше 1000 грн(дошку купує). Ніякої проплати чи предоплати не брав, бо каже так я винен буду не пойму . Ну , думаю, не зробить в сроки або зовсім. Днів 5 назад заходив, так стоять дві пачки висотою 2 метри порізаних відрейсмусованих заготовок на корпуси. думаюКаже це мені... Побачу...
То , Володимире, якісь дрібні фірмочки так працюють так як ви кажете. Нормальні великі столярки продадуть свій товар не зараз, так згодом. Не потрібно їх привчати до предоплати. Товар повинен бути хорошої якості. А коли проплатив, то ось ваш товар- забирай! А він можливо ніякий і доказуй їм щось... Хоч на полиці стояв чудовий вулик.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Empty
ПовідомленняТема: Re: Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?   Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Icon_minitime03.03.17 18:53

Фанат пише:
Ніколи в цьому році робити вулики та і дошка подорожчала. Вирішив купити. Столяр сам привозить ліс, розпускає , сушить , робить , продає. У нього 600 грн вулик, а в іншого каже, що буде більше 1000 грн(дошку купує). Ніякої проплати чи предоплати не брав, бо каже так я винен буду не пойму . Ну , думаю, не зробить в сроки або зовсім. Днів 5 назад заходив, так стоять дві пачки висотою 2 метри порізаних відрейсмусованих заготовок на корпуси. думаюКаже це мені... Побачу...
То , Володимире, якісь дрібні фірмочки так працюють так як ви кажете. Нормальні великі столярки продадуть свій товар не зараз, так згодом. Не потрібно їх привчати до предоплати. Товар повинен бути хорошої якості. А коли проплатив, то ось ваш товар- забирай! А він можливо ніякий і доказуй їм щось... Хоч на полиці стояв чудовий вулик.

Я восени 2016 року також замовив вулики. Мені було запропоновано проплатити замовлення. Чесно сказати я щось не дуже горів бажанням перераховувати гроші, тому відмовився. Знаю по попередніх замовленнях, перерахуєш і сидиш як на їжаку переживаєш, що буде. А хоч отримаєш щось таке Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Img_2113 Вибачення я почув але, що від того. Так от, після уточнення конструкції дна та дашку замовлення було прийняте. А коли пройшло 3 місяці і потрібно було би уже забирати замовлення виявилось, що його ніхто і не робив по тій же простій причині, не було проплати. Хоча замовлення було прийняте і без проплати і ніхто не казав, що робити не буде без предоплати. Тепер і сезон, як кажуть, на носі і без вуликів. А хочете заказати по новій і ціна вулика тепер нова, всього на 300 грн дорожче. Я не знаю але щось мені підказує, що так не повинно бути.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Empty
ПовідомленняТема: Re: Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?   Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Icon_minitime06.03.17 11:06

Я купив собі вимірювач вологи дошки недавно за чуть менше 400 грн з доставкою обійшовся.Це щоб такого як вище не було.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Empty
ПовідомленняТема: Re: Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?   Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Icon_minitime06.03.17 20:58

Фанат пише:
Я купив собі вимірювач вологи дошки недавно за чуть менше 400 грн з доставкою обійшовся.Це щоб такого як вище не було.

Ви ж для себе робите, а то на продаж і без гарантії. Ходи доказуй через рік чому і як.
Повернутися до початку Перейти донизу
mehanik
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 1
Откуда : Волочиськ
Дата регистрации : 27.07.2018

Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Empty
ПовідомленняТема: зробити самостійно вулик.    Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Icon_minitime27.07.18 4:32

Книга "Вулики. Конструкції та виготовлення" Полегушко С.І.
Привіт всім . Я хотів попросити хтось знає де можна скачати книжку.. можете кинути силку. Може хтось має відскановану і за то буду вдячний.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Empty
ПовідомленняТема: Re: Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?   Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому? Icon_minitime29.07.18 13:20

mehanik пише:
Книга "Вулики. Конструкції та виготовлення" Полегушко С.І.
Привіт всім . Я хотів попросити  хтось знає де можна скачати книжку..  можете кинути силку.  Може хтось має відскановану і за то буду вдячний.


Будь ласка. Полегушко С. І., Ничик В. М., Коцюмбас О. М., Дружбяк А. Й., Богач А. Б.- Вулики. Конструкції та виготовлення.- Видавничий дім Бджоляр. 2014
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Виготовлю вулик. Гроші вперед. Чому?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Вулик-колода
» Улей своими руками

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: