Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Касетний павільйон для бджіл

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime30.10.17 10:56

Знайомий показав касетний павільйон для бджіл, який вони з сином робили 2 роки. Що значить золоті руки lol!  

Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime30.10.17 19:59

Владимир пише:
Знайомий показав касетний павільйон для бджіл, який вони з сином робили 2 роки. Що значить золоті руки lol!  

Так,справді дуже красивий і мабуть практичний,але ж і вклали вони в нього не один десяток тисяч гривень.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime31.10.17 9:12

sashashunya пише:
Так,справді дуже красивий і мабуть практичний,але ж і вклали вони в нього не один десяток тисяч гривень.

Думаю це стоїть тих вкладень. Та й надійніше чим любий наш банк. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 14:03

Не розумію як з цими касетами працювать. Бджоли як запрополісують!!!! Ух... Касету не виймеш без лома!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 16:56

Фанат пише:
Не розумію як з цими касетами працювать. Бджоли як запрополісують!!!! Ух... Касету не виймеш без лома!!!

Я так зрозумів касета виймається з рамками. Ставиться на проході на якийсь столик і потім по рамці дивимось. Це так мені пояснював хазяїн павільйону. Не думаю, що бджоли будуть кастети так прополісувати. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 18:33

Владимир пише:


Я так зрозумів касета виймається з рамками. Ставиться на проході на якийсь столик і потім по рамці дивимось. Це так мені пояснював хазяїн павільйону. Не думаю, що бджоли будуть кастети так прополісувати. думаю
А якщо під час перегляду,чи особливо при відкачуванні меду(качають мед мабуть також у павільйоні) якась частина бджіл підніметься з рамок,то їх потрібно буде виганяти з павільйону,щоб вони знову потрапили до своїх вуликів через льоток.Чи як інакше?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 18:41

sashashunya пише:
Владимир пише:


Я так зрозумів касета виймається з рамками. Ставиться на проході на якийсь столик і потім по рамці дивимось. Це так мені пояснював хазяїн павільйону. Не думаю, що бджоли будуть кастети так прополісувати. думаю
А якщо під час перегляду,чи особливо при відкачуванні меду(качають мед мабуть також у павільйоні) якась частина бджіл підніметься з рамок,то їх потрібно буде виганяти з павільйону,щоб вони знову потрапили до своїх вуликів через льоток.Чи як інакше?

Вилітають через двері і люки в стелі. Касетний павільйон для бджіл 4184809592
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 18:55

Володимир, а з якого матеріалу зроблені самі корпуса,маю на увазі ззовні павільйону,наче б то на фото і не з дерева?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 19:18

sashashunya пише:
Володимир, а з якого матеріалу зроблені самі корпуса,маю на увазі ззовні павільйону,наче б то на фото і не з дерева?

Все з дерева.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 22:05

Владимир пише:
sashashunya пише:
Володимир, а з якого матеріалу зроблені самі корпуса,маю на увазі ззовні павільйону,наче б то на фото і не з дерева?

Все з дерева.
Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime02.11.17 22:12

Платформа мені більше до вподроби.Можна навіть вулики вроздріб продати , якщо теба , і окремо платформу...
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Касетний павільйон для бджіл Empty
ПовідомленняТема: Re: Касетний павільйон для бджіл   Касетний павільйон для бджіл Icon_minitime31.03.18 19:01

Перша зимівля бджіл в павільйоні.

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Касетний павільйон для бджіл
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: