Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Сітчасте дно

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Сітчасте дно Empty
ПовідомленняТема: Сітка   Сітчасте дно Icon_minitime28.12.17 11:36

Я замітив, що стінка 25 мм або 22 погано тримає тепло в уликах. При поганій вентиляції утворюється конденсат всередині такого  вулика.Получається погана зимівля в сирості. От і роблять сітчасте дно. А ще сітчасте дно хороше для кочівлі. Бджоли ніколи його не заб"ють на відміну від потолочної сітки.
 Я хоч його і не пробував, але впевнений, що мурахи сотнями помандрують у мене в вулик з таким дном. Вони й так у мене лізуть куди хочуть, а тут ще й відкритий прохід.Ще один мінус на мою думку- це треба його закривати на весну. Як не крути, а тепло потрібно бджолям ранньою весною для росплода. І третій мінус на мою думку-запах меду приваблює осінню і без того воровок. А в мене вони на початку осені в рогаті безфальцеві хочуть залетіти кожен день.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Сітчасте дно Empty
ПовідомленняТема: Сітчасте дно   Сітчасте дно Icon_minitime28.12.17 11:54

В цьому році так і не зважився пустити хоч би одну сім’ю в зиму на сітчатому дні. Мене турбує одне, чи не полізе всередину вулика всяка нечисть через сітку. Будуть зимувати разом і мурахи і Щипавки, яких в цьому році у мене було і так повні вулики. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Сітчасте дно Empty
ПовідомленняТема: Re: Сітчасте дно   Сітчасте дно Icon_minitime28.12.17 22:44

Владимир пише:
В цьому році так і не зважився пустити хоч би одну сім’ю в зиму на сітчатому дні. Мене турбує одне, чи не полізе всередину вулика всяка нечисть через сітку. Будуть зимувати разом і мурахи і Щипавки, яких в цьому році у мене було і так повні вулики. думаю
Полізуть всі. думаю Пишуть багато чого, а думати треба самим.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Сітчасте дно
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: