Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Деревообрабатывающие станки

Перейти донизу 
+11
Леонид
Павел
Володимир_UA
Ivan Ivanovich
оберіг
Игорь
ВикторПчела
-gor
ДРЕВ
Елько
adam
15 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
-gor
Пасічник
Пасічник
-gor


Кол-во сообщений : 126
Возраст : 45
Откуда : Україна, Київська область, смт. Згурівка
Пчело-стаж : 21
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 03.10.2008

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime16.09.10 22:19

mashik пише:
-gor пише:
mashik пише:
Есть такая машина.Плоховато что стол не опускается. МД 250 намного серьезней.
Немного модернизировал и вот что получилось
Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 50fe074d347d

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 51f4ee99344c

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Bddd7380a515

теперь столешница и додымается и опускается и отбрасывается если необходимо
Это как у МД 250.Ты просто сделал второй стол.Нормально [img]http://smiles2k [img]http://smiles2k
Да копеечная доработтка зато функциональность резко увеличилась. Особенно радует меня что можна за секунду сменить высоту пропила.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість




Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime16.09.10 22:22

-gor пише:
mashik пише:
-gor пише:
mashik пише:
Есть такая машина.Плоховато что стол не опускается. МД 250 намного серьезней.
Немного модернизировал и вот что получилось
Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 50fe074d347d

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 51f4ee99344c

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Bddd7380a515

теперь столешница и додымается и опускается и отбрасывается если необходимо
Это как у МД 250.Ты просто сделал второй стол.Нормально [img]http://smiles2k [img]http://smiles2k
Да копеечная доработтка зато функциональность резко увеличилась. Особенно радует меня что можна за секунду сменить высоту пропила.
Ну пусть есть погрешности,но в целом все работает. drinks
Повернутися до початку Перейти донизу
-gor
Пасічник
Пасічник
-gor


Кол-во сообщений : 126
Возраст : 45
Откуда : Україна, Київська область, смт. Згурівка
Пчело-стаж : 21
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 03.10.2008

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime19.09.10 17:42

-gor пише:
mashik пише:
Есть такая машина.Плоховато что стол не опускается. МД 250 намного серьезней.
Немного модернизировал и вот что получилось
Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 50fe074d347d

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 51f4ee99344c

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Bddd7380a515

теперь столешница и додымается и опускается и отбрасывается если необходимо

Прошу обратить внимание на струбцины- они сделаны со старых мясорубок и по качеству на много лучше новых китайских
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime19.09.10 20:29

Прошу обратить внимание на струбцины- они сделаны со старых мясорубок и по качеству на много лучше новых китайских

Из за бедности народ что хочешь придумает, спасибо за идею. А то мы иногда ногами буцаем, но вомного раз хуже но покупаем за хорошие деньги.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість




Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 19:17

[quote="adam"]Прошу обратить внимание на струбцины- они сделаны со старых мясорубок и по качеству на много лучше новых китайских

http://b.foto.radika Сейчас таких наверное и в пункте приема металла не найдешь.На рынке видел пластмассовые,Боязно как то -риск получить травму.
Повернутися до початку Перейти донизу
ВикторПчела
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 8
Откуда : Украина
Дата регистрации : 28.10.2010

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime28.10.10 11:49

оберіг пише:
Я користуюсь станком  (УБДН-6М)  він повністю мене влаштовує бо має всі необхідні функції які потрібні для бджоляра.Я ним і вулики виготовляю і всє що потрібно до вулика.Ось загальний вигляд станка на даний час він налаштований для розпилення деревини.

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 1200abb0fbb7
Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 F687e5d1ed2e
Скажіть, який діаметр валу в УБДН-6М:32мм чи 22,2; ніде не можу знайти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime30.10.11 21:46

Ищу фуговально-рейсмусовый станок. Понравился вот такой Корвет-26 Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Korvet24 Да и цена нормальная. Интересно какие отзывы о нём book


Останній раз редагувалося: Владимир (31.10.11 14:58), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime30.10.11 22:48

[quote="ВикторПчела"]
оберіг пише:
Я користуюсь станком  (УБДН-6М)  він повністю мене влаштовує бо має всі необхідні функції які потрібні для бджоляра.Я ним і вулики виготовляю і всє що потрібно до вулика.Ось загальний вигляд станка на даний час він налаштований для розпилення деревини.


Скажіть, який діаметр валу в УБДН-6М:32мм чи 22,2; ніде не можу знайти.
Діаметр 32мм.,і також опускається станина.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 15:19

Владимир пише:
Ищу фуговально-рейсмусовый станок. Понравился вот такой Корвет-26 Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Korvet24 Да и цена нормальная. Интересно какие отзывы о нём Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 777832
Якщо збираєтесь робити корпусні вулики на 145 то можна брати, хоча мені й неподобаються колекторні двигуни. А так для інших систем вуликів замала ширина стругання - 204мм. А якщо дозволяють кошти то краще взяти окремо фуганок і окремо рейсмус. Мені такий комлект обійшовся близько 10000грн. Але з окремими інсрументами досить зручно працювати
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 16:41

Ivan Ivanovich пише:
... Мені такий комлект обійшовся близько 10000грн. Але з окремими інсрументами досить зручно працювати
Якщо можна назвіть назву станків які входять в Ваш комплект. Всі фуганки, які я знайшов, мали ширину стругання 150 - 204мм. Є 280мм Могильовський станок. З ресмусами трішки легше, можна знайти.
А взагалі один із столярів ThePopovSergey на таку тему мені відповів: Вас не должно огорчать то что ширина строгания 200 мм, прощё склеиват доскипосле обработки. Ни один рейсмус не уверенно строгает больше 120мм доску... Це дійсно так?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 17:15

Владимир пише:
Ivan Ivanovich пише:
... Мені такий комлект обійшовся близько 10000грн. Але з окремими інсрументами досить зручно працювати
Якщо можна назвіть назву станків які входять в Ваш комплект. Всі фуганки, які я знайшов, мали ширину стругання 150 - 204мм. Є 280мм Могильовський станок. З ресмусами трішки легше, можна знайти.
В цьому році придбав рейсмус jet 12 і комбінований деревообробний станок zenitech mf300(брав восновному як фуганок). Крім того є ще радянський стругально-циркулярний станок, ручна циркулярка фіолент, мережний шуруповерт, електролобзик та ще один саморобний циркулярний станок(з горизонтальним розміщенням пильного диску).

Владимир пише:
А взагалі один із столярів ThePopovSergey на таку тему мені відповів: Вас не должно огорчать то что ширина строгания 200 мм, прощё склеиват доскипосле обработки. Ни один рейсмус не уверенно строгает больше 120мм доску... Це дійсно так?
Попередньо прорейсмусовані і склеєні дошки не мають такої якості поверхні як пропущені через рейсмус уже після склейки. Я пропускав через рейсмус дошки шириною 310 мм то претензій абсолютно до якості обробки у мене не виникало, хоча за один раз знімав стружки не більше ніж 0,5 мм.
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 21:25

Ivan Ivanovich пише:
Владимир пише:
Ivan Ivanovich пише:
... Мені такий комлект обійшовся близько 10000грн. Але з окремими інсрументами досить зручно працювати
Якщо можна назвіть назву станків які входять в Ваш комплект. Всі фуганки, які я знайшов, мали ширину стругання 150 - 204мм. Є 280мм Могильовський станок. З ресмусами трішки легше, можна знайти.
В цьому році придбав рейсмус jet 12 і комбінований деревообробний станок zenitech mf300(брав восновному як фуганок). Крім того є ще радянський стругально-циркулярний станок, ручна циркулярка фіолент, мережний шуруповерт, електролобзик та ще один саморобний циркулярний станок(з горизонтальним розміщенням пильного диску).

Владимир пише:
А взагалі один із столярів ThePopovSergey на таку тему мені відповів: Вас не должно огорчать то что ширина строгания 200 мм, прощё склеиват доскипосле обработки. Ни один рейсмус не уверенно строгает больше 120мм доску... Це дійсно так?
Попередньо прорейсмусовані і склеєні дошки не мають такої якості поверхні як пропущені через рейсмус уже після склейки. Я пропускав через рейсмус дошки шириною 310 мм то претензій абсолютно до якості обробки у мене не виникало, хоча за один раз знімав стружки не більше ніж 0,5 мм.

Непогане обладнання... Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 905101
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 22:40

Ivan Ivanovich пише:
... і комбінований деревообробний станок zenitech mf300(брав восновному як фуганок).
Як фуганок за 8000 грн. мені здається і дорогувато думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 22:57

Игорь пише:

Попередньо прорейсмусовані і склеєні дошки не мають такої якості поверхні як пропущені через рейсмус уже після склейки. Я пропускав через рейсмус дошки шириною 310 мм то претензій абсолютно до якості обробки у мене не виникало, хоча за один раз знімав стружки не більше ніж 0,5 мм.

Непогане обладнання... Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 905101
Я повністю погоджуюсь з тим що прорейсмусовані і склеєні дошки не мають такої якості поверхні як пропущені через рейсмус уже після склейки. але думаю що для того аби зробити вулик досттатньо буде якщо 200мм.Цеж хоч і потрібно точні розміри но не до мікро міліметрів.
Хоч ширший рейсмус непомішає ніколи .
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 23:09

Владимир пише:
Ivan Ivanovich пише:
... і комбінований деревообробний станок zenitech mf300(брав восновному як фуганок).
Як фуганок за 8000 грн. мені здається і дорогувато Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 235909
Це побутовий станок, а професійний фуганок з такими параметрами буде коштувать не менше 15-20т.грн. Я взяв цей станок трохи більше ніж за 7т.грн. Але в хід іде і циркулярка, плюс є заточка для ножів фуганка. Взагалі я придивлявся до Performax PKM-300 але там максимальна ширина фугування 200мм, плюс незручне регулювання висоти пропилу. Хоча станок теж хороший. Але так як я виготовляю багатокорпусні вулики то для мене було важливим, щоб ширина стругання була не меншою ніж 250 мм.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 23:18

оберіг пише:


думаю що для того аби зробити вулик досттатньо буде якщо 200мм.Цеж хоч і потрібно точні розміри но не до мікро міліметрів.
Хоч ширший рейсмус непомішає ніколи .
Я роблю стінки корпусів із суцільної дошки (238мм), так набагато швидше і нічого клеїти непотрібно, а вузенькі дошки ідуть на надставки(155мм). Але якщо ви збираєтесь клеїти стінки тоді вам підійде станок із шириною качана 200.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 23:19

Якщо брати тільки фуганок то є такий станок як Могилев ИЭ 6009 А 4.2 280мм і коштує дешевше. А ось відгуків я ніде не зустрічав.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.11.11 23:42

Владимир пише:
Якщо брати тільки фуганок то є такий станок як Могилев ИЭ 6009 А 4.2 280мм і коштує дешевше. А ось відгуків я ніде не зустрічав.
Можна і такий взяти(хоча десь читав про нього не найкращі відгуки, та й купить проблематично), але весь прикол фуганка в розмірі та матеріалі столів - краще за чавун поки що нічого не придумали. Але як вже тут писали, якщо не ставити дуже високих вимог то підійде практично будь-який станок(для виробництва вуликів). Але одне я скажу точно - якщо збираєтеся робити багато краще не брати станків із колекторними двигунами (суджу по власному досвіду).
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime25.11.11 9:11

За колекторні двигуни буду мати на увазі, дякую. І ще таке питання: як домогтися прямого кута при пилянні дошки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime25.11.11 11:19

Владимир пише:
І ще таке Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 663286: як домогтися прямого кута при пилянні дошки?
Я так зрозумів, що ви маєте на увазі торцування. Звичайно найпростіше купити готову торцовку з протяжкою, наприклад таку як Metabo KGS 216. Але я пристосував ручну циркулярку для торцування, хоча зараз думаю як виконувати дану операцію за допомогою стаціонарної циркулярки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime25.11.11 11:39

Ivan Ivanovich пише:
... хоча зараз думаю як виконувати дану операцію за допомогою стаціонарної циркулярки.
Ось тут Сергій Попов ділиться конструкцією своєї циркулярки. Думаю спробувати зробити таку приспособу для торцування.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime25.11.11 12:44

Владимир пише:
Ivan Ivanovich пише:
... хоча зараз думаю як виконувати дану операцію за допомогою стаціонарної циркулярки.
Ось тут Сергій Попов ділиться конструкцією своєї циркулярки. Думаю спробувати зробити таку приспособу для торцування.
Я теж думаю про схожу конструкцію.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime13.12.11 17:38

Владимир пише:
... Сергій Попов ділиться конструкцією своєї циркулярки. Думаю спробувати зробити таку приспособу для торцування.
Ось що у мене з цього вийшло, правда ще немає упора (винтика)
Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Ddnd0010 Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Ddnd0012
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime13.12.11 20:41

Добрый вечер.Из опыта.Лучше, чтоб на циркулярке сама пила была мелкозубая с победитовыми напайками и толстая(около 3 мм).Благодаря этому пила не "рвёт" доску, не гнётся и пилит как по маслу.При распускании доски, складывается такое впечатление, что доску пропустили ещё и через рубанок.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Деревообрабатывающие станки   Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Icon_minitime24.02.12 22:45

Сегодня испытал своё приспособление для торцовки. Результатом остался доволен. Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Img_1711 Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Img_1710 Деревообрабатывающие станки - Сторінка 3 Img_1712
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Деревообрабатывающие станки
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Технофорум :: Майстерня бджоляра-
Перейти до: