Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Одяг для бджоляра

Перейти донизу 
+8
Одессит
ваха
Markusfab
Kolya
Елько
adam
оберіг
Игорь
12 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime21.04.12 18:55

в рукавицях (перчатках) дійсно не приємно працувати
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime15.01.13 13:38

Добрый день!

Читая ваши мнения 2кусает не кусает", тоОдяг для бджоляра - Сторінка 2 598111 что карпатка, что остальные все равно кусают. Работать в перчатках или без? Это на мой взгляд чисто индвидуальный подход т.к., все зависит от нашей чуствительности на укус пчелы и все мы по разному это переносим.

Я лично работаю без перчаток ( у меня украинская степная) , хотя поначалу пользовался - все равно не удобно. Что я теперь делаю? Натираю руки полынью горькой и вперед!Very Happy Пчелка подлетела "понюхала" и полетела дальше.Одяг для бджоляра - Сторінка 2 225233
Повернутися до початку Перейти донизу
Kolya
Пасічник
Пасічник
Kolya


Кол-во сообщений : 175
Возраст : 54
Откуда : Полтавская обл. г.Гребенка
Пчело-стаж : 13
Пчело-семей : 13
Дата регистрации : 23.03.2009

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime15.01.13 19:23

Одессит, згідний з тобою, тим більше, що багато початківців у цій справі через "перчатки" проходять...........
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime15.01.13 20:32

Kolya пише:
Одессит, згідний з тобою, тим більше, що багато початківців у цій справі через "перчатки" проходять...........



Спасибо за ответ.

В принципе, я еще пользуюсь простым белым халатом и дешевой маской. В этом году все таки куплю евро костюм т.к. прошедшим летом, у нас в Одесской области из-за засухи пчелы были все лето злые, и я получил свой "курс" апитерапии, а мне от пасеки до Одессы 150 км ехать. Тем не менее, полезно, хоть и больно. Как говорит моя дочь - ветеринарОдяг для бджоляра - Сторінка 2 551869 - папа, ты теперь будешь жить очень долго! Одяг для бджоляра - Сторінка 2 225233Одяг для бджоляра - Сторінка 2 266921Одяг для бджоляра - Сторінка 2 929292
Повернутися до початку Перейти донизу
Kolya
Пасічник
Пасічник
Kolya


Кол-во сообщений : 175
Возраст : 54
Откуда : Полтавская обл. г.Гребенка
Пчело-стаж : 13
Пчело-семей : 13
Дата регистрации : 23.03.2009

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime15.01.13 21:10

Одессит, согласен. Но старый халатик пускай будет рядом, как ни как в нем побольше пчелиного духа.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime15.01.13 21:21

Согласен , что без перчаток работать намного приятнее, но бывают такие случаи когда перчатки сильно и выручают. Особенно на откачке мёда всегда найдётся такая семья которая к улью не подпускает, не то что рамки трясти. Одяг для бджоляра - Сторінка 2 235909
Повернутися до початку Перейти донизу
Kolya
Пасічник
Пасічник
Kolya


Кол-во сообщений : 175
Возраст : 54
Откуда : Полтавская обл. г.Гребенка
Пчело-стаж : 13
Пчело-семей : 13
Дата регистрации : 23.03.2009

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime15.01.13 21:50

Володя привіт. Мабуть такі сімї треба качать "вночі."... Very HappyАле після 20-го вкусу уже перчаток не треба!
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 10:09

Владимир и Коля, добрый день! приятно с вами пообщаться.Одяг для бджоляра - Сторінка 2 266921

Пусть у меня намного меньше стажа пчоловода, тем не менее, таки да, применение перчаток дело личное и зависит от нашей терпеливости. Когда идет хороший взяток, то естественно пчелкам не до нас. У нас в прошедшем году, была сильная засуха, да и жара стояла аж до ноября т.е. я в только в ноябре дождался подходящей температуры воздуха, когда пчелы перестанут летать. Я решил сделал последнюю обработку от варатоза. Думал что пчелки уже свернулись в клуб и "выступать" не будут, ан нет, а я еще поперся без маски и дымаря. Первые две семьи обработал без приключений, но третья семья дала мне в шею. что пришлось драпатьОдяг для бджоляра - Сторінка 2 899189 снимая куртку т.к.полезли в рукова и за воротникОдяг для бджоляра - Сторінка 2 929292Very Happy. Пришлось переодеться в халат и намордник + дымарь запустить. Только после этого пошло дело, а перчатки не одел из принципа т.к. хорошо натер полынью, хотя до этого уже по рука дзёбнули.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 10:11

Kolya пише:
Володя привіт. Мабуть такі сімї треба качать "вночі."... Very HappyАле після 20-го вкусу уже перчаток не треба!
В 2010 році у мене було дуже не вдале перевезення пасіки. Тоді мене вжалили не 20, а мабуть 120 бджіл за ніч. Після чого організм дав який збій і почалась алергія. Тепер працюю в основному в перчатках. Так що з цим шуткувати я би не радив, тим більше коли бджоли не тільки хобі, а основне джерело доходів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 10:25

А ось з приводу костюма Одяг для бджоляра - Сторінка 2 14042010 у мене вже є зауваження. В масці дріт вже поржавів, а це значить що скоро маска почне рватися. За такі гроші можна було і з нержавійки проволочку поставити. Одяг для бджоляра - Сторінка 2 598111
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 15:28

Владимир пише:
А ось з приводу костюма Одяг для бджоляра - Сторінка 2 14042010 у мене вже є зауваження. В масці дріт вже поржавів, а це значить що скоро маска почне рватися. За такі гроші можна було і з нержавійки проволочку поставити. Одяг для бджоляра - Сторінка 2 598111

Владимир!

У нас в Одессе продают костюмы другого плана т.е. выглядит как спортивный, штаны отдельно, куртка с маской одеваются через голову, рукава и концы штанов на хорошей резинке и ни каких металических деталей. Цена - 300 грн.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 15:40

Одессит пише:
Владимир!
У нас в Одессе продают костюмы другого плана т.е. выглядит как спортивный, штаны отдельно, куртка с маской одеваются через голову, рукава и концы штанов на хорошей резинке...
Сейчас выбор широкий, были бы Ваши деньги.

Одессит пише:
... и ни каких металических деталей. Цена - 300 грн.
Проволоку вставляют в маску, без проволоки маски мне ещё не попадались Одяг для бджоляра - Сторінка 2 498607
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 20:14

Проволоку вставляют в маску, без проволоки маски мне ещё не попадались Одяг для бджоляра - Сторінка 2 498607[/quote]

В данном костюме дуги маски идут вверх и выглядит как скафандр или напоминает маску фехтовальщика. Что касается материала дужек маски, врать не буду, не проверял. Но очень хочу купить т.к. на всю Одессу всего два пчеловодческих магазина и товар практически одинаков, но даже такого костюма как у Вас нет и близко, то что я описываю единственный достойный экземпяр сшитый из хорошей плотной, мягкой ткани.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 20:34

Одессит пише:
Проволоку вставляют в маску, без проволоки маски мне ещё не попадались Одяг для бджоляра - Сторінка 2 498607

В данном костюме дуги маски идут вверх и выглядит как скафандр или напоминает маску фехтовальщика. Что касается материала дужек маски, врать не буду, не проверял. Но очень хочу купить т.к. на всю Одессу всего два пчеловодческих магазина и товар практически одинаков, но даже такого костюма как у Вас нет и близко, то что я описываю единственный достойный экземпяр сшитый из хорошей плотной, мягкой ткани.[/quote]

Сейчас много интернет магазинов, можно поискать и выбрать. Одяг для бджоляра - Сторінка 2 598111
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 21:07

Вот один из них http://lyson.com.ua/p3028208_------.html
Правда с ценами что то у них стало не понятно. Может из за того что костюм космический и цены такие? Одяг для бджоляра - Сторінка 2 905101
Приятнее цены здесь http://beehoney.uaprom.net/product_list/group_1241555
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime18.01.13 18:00

Владимир пише:
Вот один из них http://lyson.com.ua/p3028208_------.html
Правда с ценами что то у них стало не понятно. Может из за того что костюм космический и цены такие? Одяг для бджоляра - Сторінка 2 905101
Приятнее цены здесь http://beehoney.uaprom.net/product_list/group_1241555
Добрый вечер Владимир!

Спасибо за ссылки интернет-магазинов. В 1-м, действительно что курят, т.к. "Комбинезон пчеловодческий, с лицевой сеткой, типа космонафт Номер по каталогу: 60020 Цена: Цена брутто: 1608.00 USD"Одяг для бджоляра - Сторінка 2 235909??? То, во 2-м, уже реально и адекватно. Да кстати, в "адекватном" магазине первым за 250 грн., висит именно тоТ берюзовый костюм что я описывал. Выходит, что закзывать нет смысла т.к. 250 грн + доставка = минимум теже 300 грн.Одяг для бджоляра - Сторінка 2 235909
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime02.02.13 15:20

День добрый!

Хотелось как-то продолжить тему "Костюм пчеловода".

Вот прибарахлился, через киевский интернет-магазин.

Производство: "Агробиопром" Россия.

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 4a5c412a27dd

Цена вопроса 220 грн.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime02.02.13 19:28

Одессит пише:
День добрый!

Хотелось как-то продолжить тему "Костюм пчеловода".

Вот прибарахлился, через киевский интернет-магазин.

Производство: "Агробиопром" Россия.

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 4a5c412a27dd

Цена вопроса 220 грн.
В дальнейшем если буду покупать то только такой, а не комбинезоном.
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime02.02.13 22:06

Владимир пише:
Одессит пише:
День добрый!

Хотелось как-то продолжить тему "Костюм пчеловода".

Вот прибарахлился, через киевский интернет-магазин.

Производство: "Агробиопром" Россия.

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 4a5c412a27dd

Цена вопроса 220 грн.
В дальнейшем если буду покупать то только такой, а не комбинезоном.

Владимир, если Вам интересно, вот пожалуста ссылка

http://zookiss.com.ua/p3626171-kostyum-pchelovoda-litsevoj.html

Я если честно, опасался что будет туфта, но, когда получил, то был приятно удивлен качеством материал. Размер я взял 52 т.к. продавец сказала, чта после первой стирки материал садится.
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime26.02.13 20:44

я думаю пошити завтра викладу крой
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime26.02.13 22:21

Фото в студию!
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime27.02.13 8:58

сьогодні вечером
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime27.02.13 19:42

Ось як обіцяв:

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Dfcc0fac2ae8t
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime27.02.13 22:08

Ні, Ваха! Так не піде!Smile Пош"єшь, одягнеш, сфотографуєш, а потім ми оцінимо! Very HappyОдяг для бджоляра - Сторінка 2 266921 Ну, за працю Одяг для бджоляра - Сторінка 2 593962, дякую.Одяг для бджоляра - Сторінка 2 268162
Ну, Ваха без образ, фото в натурі цікавіше виглядає.Одяг для бджоляра - Сторінка 2 225233Одяг для бджоляра - Сторінка 2 165553
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одяг для бджоляра   Одяг для бджоляра - Сторінка 2 Icon_minitime27.02.13 22:21

Згоден, отримаю пенсію, куплю тканину і пошию. Одяг для бджоляра - Сторінка 2 905101
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Одяг для бджоляра
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: