Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Осушка и хранение сотов

Перейти донизу 
+10
Федоренко Віктор
Віталій86
Rusik
Слава
Kolya
adam
Елько
Володимир_UA
оберіг
Игорь
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Kolya
Пасічник
Пасічник
Kolya


Кол-во сообщений : 175
Возраст : 54
Откуда : Полтавская обл. г.Гребенка
Пчело-стаж : 13
Пчело-семей : 13
Дата регистрации : 23.03.2009

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime12.01.11 22:08

Трохи є біло-сіруватий нальот. Стараюсь, щоб вентиляція існувала постійно. Але хоча не борися з міллю. А рамки при потребі весною, на сонце, поки нальот зійде і дальше їх використовуєш за призначенням. Можливо, ще треба удосконалювать дане зберігання. Зберігаю осушині рамки. Якщо рамки не сухі, то з'являються в них рижі мурашки та дрібні черв'ячки. Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 225233
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime12.01.11 23:54

Я храню на даче (она не отапливается зимой) в шкафах и ящиках на 50-100 рамок. Двери и крышки уплотняю целлофановой плёнкой. Прекрасно. Главное не спешить их убирать с ульев когда ещё тепло. Убираю при +7 +10 град.


Останній раз редагувалося: Владимир (13.01.11 17:51), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kolya
Пасічник
Пасічник
Kolya


Кол-во сообщений : 175
Возраст : 54
Откуда : Полтавская обл. г.Гребенка
Пчело-стаж : 13
Пчело-семей : 13
Дата регистрации : 23.03.2009

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime13.01.11 16:50

Спасибі за інформацію, теж прийму до відому Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 225233
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime14.01.11 16:04

Владимир пише:
Я храню на даче (она не отапливается зимой) в шкафах и ящиках на 50-100 рамок. Двери и крышки уплотняю целлофановой плёнкой. Прекрасно. Главное не спешить их убирать с ульев когда ещё тепло. Убираю при +7 +10 град.

Я делаю так же как и Владимир но заношу в гараж в ящиках. По началу опасался по поводу запаха. Но оказалось что напрасно. Все нормально. Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 905101
Повернутися до початку Перейти донизу
Rusik
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Rusik


Кол-во сообщений : 369
Возраст : 32
Откуда : Кубань-ст.Советская
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 26.06.2008

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime16.02.11 11:22

Владимир пише:
за заставную, а там моль видать пчёлы гоняют
Так моль иногда сидит на плохо обсиживаемых рамах, а за заставной разводиться отлично может. Да и плесень может развиться. По мне лучше держать в хорошо проветриваемом помещении недоступным для пчел естественно
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vk.com/pshelovod
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: СОТЫ   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime16.02.11 11:31

Rusik пише:
Владимир пише:
за заставную, а там моль видать пчёлы гоняют
Так моль иногда сидит на плохо обсиживаемых рамах, а за заставной разводиться отлично может. Да и плесень может развиться. По мне лучше держать в хорошо проветриваемом помещении недоступным для пчел естественно
Не знаю, где только я не хранил сушь. А теперь делаю только так. Как только потеплеет переношу все рамки по ульям и никогда моли там не было. Медовые рамки за заставной потихоньку распечатываю поэтому там всегда есть пчёлы которые, наверное, и не дают хозяйничать моли. Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 598111
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime16.02.11 22:21

Владимир пише:
Rusik пише:
Владимир пише:
за заставную, а там моль видать пчёлы гоняют
Так моль иногда сидит на плохо обсиживаемых рамах, а за заставной разводиться отлично может. Да и плесень может развиться. По мне лучше держать в хорошо проветриваемом помещении недоступным для пчел естественно
Не знаю, где только я не хранил сушь. А теперь делаю только так. Как только потеплеет переношу все рамки по ульям и никогда моли там не было. Медовые рамки за заставной потихоньку распечатываю поэтому там всегда есть пчёлы которые, наверное, и не дают хозяйничать моли. Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 598111

Это хороший и надежный способ хранения.
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime17.02.11 0:03

Игорь пише:


Это хороший и надежный способ хранения.
Як ,що є багато вуликів запасних ,а якщо їх мало то і цє також катастрофа.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime17.02.11 10:33

оберіг пише:
Як ,що є багато вуликів запасних ,а якщо їх мало то і цє також катастрофа.

У вуликах від 12 до 24 рамок весною, за заставною дошкою, завжди є вільне місце там і ставимо (за багато корпусні не скажу, бо не користуюся пока). А по мірі розширення гнізда переставляємо туди. Дуже старі рамки на перетопку. А в запасних вуликах довго не простоять, обовязково моль заведеться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталій86
Пасічник
Пасічник
Віталій86


Кол-во сообщений : 64
Возраст : 38
Откуда : Вінницька обл.
Пчело-стаж : З 05.2013
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 22.01.2013

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime28.01.13 11:09

Колись один пасічник розповідав про зберігання суші. Так ось він радив періодично виносити суш на сухе морозяне повітря на годинку. Розповідав що моль вимирзає а суші нічого(правда якщо дуже багато вощини що робити я не питав). Незнаю дієво чи ні, буде цікаво почитати Ваші думки щодо цього зберігання.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://cherepashinetska-oljnya.uaprom.net/
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime28.01.13 12:00

Віталій86 пише:
Колись один пасічник розповідав про зберігання суші. Так ось він радив періодично виносити суш на сухе морозяне повітря на годинку. Розповідав що моль вимирзає а суші нічого(правда якщо дуже багато вощини що робити я не питав). Незнаю дієво чи ні, буде цікаво почитати Ваші думки щодо цього зберігання.

Звісно, що дієво. Але коли велика пасіка, то мабуть і мороки багато. Я не думаю, що в хаті (дача) і в гаражі без опалення, де в мене зберігається суш, температура повітря буде дуже відрізнятися (треба буде подивитись). Тому я ніколи не виношу і проблем немає. Та й яка проблема може бути взимку? А після весняного обльоту і чищення вуликів я підбираю суш якою буду розширяти гніда (6-8 рамок) і виставляю у кожний вулик. Де є на цих рамках мед періодично розпечатую. Там завжди бджоли і молі немає. Коли бджоли починають відтягувати вощину ставлю вощину, а суш яка не задіяна іде у відводки. Вся відбракована суш іде на перетопку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime26.10.13 21:08

На днях перевёз сушь и маломёдные рамки с пасеки на хранение Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Img_1813
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталій86
Пасічник
Пасічник
Віталій86


Кол-во сообщений : 64
Возраст : 38
Откуда : Вінницька обл.
Пчело-стаж : З 05.2013
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 22.01.2013

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime12.02.14 22:25

Сьогодні вимушений був відкрити вулик ППу так як з підмору дістав бджіл пошкоджених мишою. Виявилось, що у вулик через льоток (а там він чималий був) пробралась миш, бджоли звісно її атакували, і вигнали чи вбили її не зрозумів, так як на дні була жменя підмору в кутку бджіл нехотів турбувати і тривожити. клуб сидить біля передньої стінки посередині дадановскої рамки. Так як частина бджіл загинула воюючи з мишою я забрав 2 рамки які не обсиджували бджоли і крайня була мало пошкоджена мишою та відсиріла і я замітив на ній каплю цвілі. Весь мед що був розпечатаний я витрусив, запечатаний залишився, рамку підсушив і тепер питання чи можна ставити її весною, чи посипати якимись антибіотиком [img]smiles/0035.gif .
Повернутися до початку Перейти донизу
http://cherepashinetska-oljnya.uaprom.net/
Федоренко Віктор
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 1
Возраст : 44
Откуда : Дніпропетровськ
Пчело-стаж : с 2014 р
Пчело-семей : 2
Дата регистрации : 20.04.2015

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime22.04.15 18:19

Зберігаю на протязі міль незаводиться рамки підвішую навідстані 4-5 см
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime23.02.16 11:36

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 25t8ap1

Вот появился такой налёт. Нужно с ним что-то делать или ничего страшного?
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime23.02.16 17:11

Всё  нормально.Это  налёт  появляется  от  холода.Немного  поднимется  температура  и  всё  будет  ОК.Спасибо.Удачи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime24.02.16 12:52

У меня такой налет регулярно появляется от мороза. И на вощине тоже. Весною на прогрев на солнце ненадолго( надо следить чтобы пчелы не вынесли мед) и в улей. А вощину я прокаливаю на солнце и потом наващиваю.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime17.04.16 19:09

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Img4495 
Хотел очистить сушь, не получилось. Пчёлы не проявили ни малейшего интереса. У них сейчас другой интерес. Можно такую рамку сейчас поставить прямо в гнездо к расплоду?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime17.04.16 20:34

ss77 пише:
Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Img4495 
Хотел очистить сушь, не получилось. Пчёлы не проявили ни малейшего интереса. У них сейчас другой интерес. Можно такую рамку сейчас поставить прямо в гнездо к расплоду?

Вилочкой мёд вскрыть, тёпленькой водичкой брызнуть и в гнездо.
У нас хотя и цветут сады, но интерес до суши пчёлы не теряют. Сегодня загрузил прицеп пустыми ульями и заполнил их сушью, так пчёлы со всей деревни слетелись. Приехал ставить прицеп с ульями в гараж, а в них полно пчёл. Завтра повезу к себе на пасеку пополнение. Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime17.04.16 21:09

Эта рамочка тоже вскрыта и спрыснута, а за заставной ещё 5 рамок стоит и пчёлы их грызут, а вот на воле не хотят.Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 2r2n48y
Это они выбрасывают мусор от вскрытых рамок.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime04.05.16 9:10

На воле не хотят потому . что у вас есть взяток. Не спешите и приберегите эти рамки для отводка.Вот и все.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime07.04.17 16:39

Кто-нибудь хранил сушь в погребе?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime07.04.17 18:48

ss77 пише:
Кто-нибудь хранил сушь в погребе?

Хранить не хранил, но видел состояние суши, которая так хранилась у знакомых. Обычный погреб, входной. Рамки были все в плесени. Только на выбраковку. В улей такие рамки уже не поставишь.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime07.04.17 20:10

ss77 пише:
Кто-нибудь хранил сушь в погребе?

Я пробував, досвід невдалий. Краще в погребі не зберігати. Вибачте, це моя думка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Осушка и хранение сотов   Осушка и хранение сотов - Сторінка 2 Icon_minitime07.04.17 22:13

ss77 пише:
Кто-нибудь хранил сушь в погребе?
Не храню долго. Моль поест. Считаю количество, сколько надо оставляю, но не дольше чем до начала лета. Все лишнее и забракованное до лета перетапливаю на воск. Храню в керпичном сарае с бетонным полом, там прохладно и моль до лета не трогает, позже- труба. привет
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Осушка и хранение сотов
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Хранение меда.
» Распечатка медовых сотов
» Хранение суши от моли
» Промывка и дезинфекция сотов

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Розведення та тримання бджіл-
Перейти до: