Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки

Перейти донизу 
+4
оберіг
Игорь
Павел
Слава
8 користувачів
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime24.03.11 17:51

Сегодня в вет. лаборатороии сказали, что в этом году анализ подмора будет делаться бесплатно (в прошлом году у нас такой анализ стоял 11грн. 12коп.) + готовятся ещё новшества одно из которых выезд представителя вет. лаборатории на пасеку для проверки её состояния (чистота, покраска ульев, наличие номеров на ульях и т.д). С 1 апреля должны уже обнародовать. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 777832
Повернутися до початку Перейти донизу
Слава
Пасічник
Пасічник
Слава


Кол-во сообщений : 84
Возраст : 63
Откуда : пгт Казанка Николаевская обл
Пчело-стаж : 4
Пчело-семей : 30
Дата регистрации : 01.12.2010

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime24.03.11 19:01

К чему бы это ? А дольше что налог?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime24.03.11 19:06

Слава пише:
К чему бы это ? А дольше что налог?
Может просто власти хотят узнать по точнее сколько в Украине пасек, ведь больше народу понесёт свой подмор на анализ (халява всё таки Very Happy )
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime24.03.11 22:31

Володя и как быстро его сделают, и какие выводы( по опыту прошлых лет)?Я, как написано в книжках, его сжёг.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime25.03.11 7:43

Павел пише:
Володя и как быстро его сделают, и какие выводы( по опыту прошлых лет)?
Сегодня сдал, завтра заключение пасіка в задовільному стані.

Павел пише:
Я, как написано в книжках, его сжёг.
А чем он тебе мешал? Sad
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime25.03.11 9:25

Да, в принципе, ничем.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime15.04.11 10:30

Сделал анализ подмора. Сегодня забрал ветеринарно-санитарный паспорт. Обошлось, действительно, всё почти бесплатно (5 грн. всё таки за что то заплатил) Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 905101
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime05.07.11 22:28

Вет. паспорта оказывается теперь мало. Вот уже 2 дня меня терроризируют с вет. станции. Оказывается если перевозишь пасеку в другой район нужно ещё ветеринарное свидетельство форма Ф1.
Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0110 Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0210

Приезжали на пасеку смотрели санитарное состояние сделали запись в ветпаспорте. 13 лет никто не трогал. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 905101
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime07.07.11 9:57

Владимир пише:
Вет. паспорта оказывается теперь мало. Вот уже 2 дня меня терроризируют с вет. станции. Оказывается если перевозишь пасеку в другой район нужно ещё ветеринарное свидетельство форма Ф1.
Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0110 Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0210

Приезжали на пасеку смотрели санитарное состояние сделали запись в ветпаспорте. 13 лет никто не трогал. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 905101

Чиновников, паразитирующих на нашем брате, становится все больше. И все есть хотят... lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime07.07.11 21:58

Владимир пише:
Вет. паспорта оказывается теперь мало. Вот уже 2 дня меня терроризируют с вет. станции. Оказывается если перевозишь пасеку в другой район нужно ещё ветеринарное свидетельство форма Ф1.
Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0110 Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0210

Приезжали на пасеку смотрели санитарное состояние сделали запись в ветпаспорте. 13 лет никто не трогал. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 905101
Нічого тут непоробиш в нас замість того ,щоб допомогти стараються не давати ,а тільки брати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість




Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime12.07.11 0:59

оберіг пише:
Владимир пише:
Вет. паспорта оказывается теперь мало. Вот уже 2 дня меня терроризируют с вет. станции. Оказывается если перевозишь пасеку в другой район нужно ещё ветеринарное свидетельство форма Ф1.
Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0110 Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Img_0210

Приезжали на пасеку смотрели санитарное состояние сделали запись в ветпаспорте. 13 лет никто не трогал. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 905101
Нічого тут непоробиш в нас замість того ,щоб допомогти стараються не давати ,а тільки брати.
Вася ,берут все.
Повернутися до початку Перейти донизу
Роман Гой
Пасічник
Пасічник
Роман Гой


Кол-во сообщений : 119
Возраст : 32
Откуда : Рогатин. Івано-Франківська. обл
Пчело-стаж : з 2010року
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 19.04.2011

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime19.02.12 20:23

А то кожному треба мати паспорт на пасіку, навіть якщо маєш 1 вулик питання
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime20.02.12 16:33

Роман Гой пише:
А то кожному треба мати паспорт на пасіку, навіть якщо маєш 1 вулик Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 663286
В мене паспорт уже більше 10 років, але кількість сімей там ні разу не записано (хоча графа така є). До минулого року я думав що він (паспорт) взагалі не потрібен. А в минулому році коли на пасіку завітали "в гості" сан.станція, держадміністрація, зрозумів що треба, хоча б для того щоб не так тяжко було для кишені (бо штрафують по любому). Так що я б робив, він їсти не просить. Тим паче що від наших законодавців зараз не знаєш чого уже й чекати. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 598111
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime21.02.12 13:48

Владимир пише:
Роман Гой пише:
А то кожному треба мати паспорт на пасіку, навіть якщо маєш 1 вулик Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 663286
В мене паспорт уже більше 10 років, але кількість сімей там ні разу не записано (хоча графа така є). До минулого року я думав що він (паспорт) взагалі не потрібен. А в минулому році коли на пасіку завітали "в гості" сан.станція, держадміністрація, зрозумів що треба, хоча б для того щоб не так тяжко було для кишені (бо штрафують по любому). Так що я б робив, він їсти не просить. Тим паче що від наших законодавців зараз не знаєш чого уже й чекати. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 598111
А можливо вони завітали до Вас бо паспорт маєте.Не було б паспорта можливо не знали куди йти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime22.02.12 9:34

оберіг пише:
А можливо вони завітали до Вас бо паспорт маєте.Не було б паспорта можливо не знали куди йти.

Вася, я ж не махаю ним, що ось він у мене є, а тим паче було це зовсім в другому районі. Чиновники називають це рейдом по перевірці санітарного стану пасік. Коли я запитав: а якщо в людини 1-5 вуликів? Сказали,що туди вони, поки що, не їдуть, бо їм мало виділяють бензину. Але це діло часу.
В усих моїх знайомих пасічників, які кочують, є паспорта так як без паспорта довідку Ф1 (на перевозку пасіки) ніхто не дасть. Полями їхати не виходить, а на трасі уже інші "друзі".
В основному паспорт бджолярі бояться робити тому, що переживають, що завтра приїдуть і обкладуть їх податками. Так обкладуть і без паспорта, коли захотять. Бджоли це не порося, в погріб не заховаєш, як в повоєнні роки.
А на рахунок одного вулика, то навряд чи знайдеться хоч один бджоляр, що має вет.паспорт при такій кількості бджолосімей. Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки 598111
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime04.02.13 13:47

УВАЖАЕМЫЕ ПЧЕЛОВОДЫ!
Помогите разобратся с оформлением пасеки. Недавно стал безработным, побывал на учету в Центре Занятоси, где чуть позже меня уболтали оформить ФОП, чтобы забрать свои кровные пособие по безработице. Не вдаваясь в подробности моего шага, тем не менее есть пару вопросов организационного характера.
1. Паспорт на пасеку. Живу в г. Одесса (прописан), оформлен как ФОП согласно прописке.
2. Пасека (3 семьи), находится в одном районе Одесской области в вымирающем селе (из 280 дворов, осталось 5). Здесь живет моя теща, естественно участок вместе с хатой оформлен на ней.
Сейчас усиленно работаю над расширением пасеки до 20 - 30 семей, т.к. 3 пчелосемьи, это не бизнес. хотя и 20-30 еще не "Фонтан", но уже что-то, кроме пасеки, есть желание помочь оставшимся могиканам с.Малорошево, не бросать свои жилища, а показать на собственном примере, что можно жить на отшибе, работать и зарабатывать на жизнь реальные средства к существованию.
Буду очень благодарен, за помощь.

п.с. Я проработал в Гостандарте пости 20 лет, если есть вопросы по Метрологии (разяснения по ГОСТам, ДСТУ), стандартизации, Сертификации (Системы качества и т.д.). Спрашивайте всегда отвечу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime05.02.16 13:36

Шановны форумчани, у мене питання.  Мед здавав в цьому році без документів, але з документами приймають дорожче на 5 грн/ кіло. Які документи для цього потрібні в цьому році? Що потрібно для їх оформлення якщо я мешкаю в райцентрі?І що за документи потрібні при тому як здавать медь? Як відчитуватись перед налоговою?Бо можуть увалити штраф і не попередити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime08.02.16 10:50

Заходив сьгодні в ветлікарню і ветлабораторію. Запитував що потрібно для оформлення ветпаспорта пасіки. Потрібна заява, гроші, підмор бджіл.
На паспорт-50 грн.
На аналізи-39,20 грн мені.(аналіз з однієї сімї коштує 19,60 грн)
Підмор- спічечний коробок бджіл від 2-х сімей.(Береться 10% від загальної кількості сімей. У мене 18 сімей- значить 10% це близко 2-х сімей)
Буду робити собі паспорт думаю  після обльоту.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime08.02.16 10:56

Фанат пише:
Заходив сьгодні в ветлікарню і ветлабораторію. Запитував що потрібно для оформлення ветпаспорта пасіки. Потрібна заява, гроші, підмор бджіл.
На паспорт-50 грн.
На аналізи-39,20 грн мені.(аналіз з однієї сімї коштує 19,60 грн)
Підмор- спічечний коробок бджіл від 2-х сімей.(Береться 10% від загальної кількості сімей. У мене 18 сімей- значить 10% це близко 2-х сімей)
Буду робити собі паспорт думаю  після обльоту.

До цього року аналізи робилися безкоштовно. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime17.08.17 22:26

Одному моєму сусдові вже мішає моя пасіка. Каже, що вона повинна стояти від сусідських дворищ не менше ніж за 40 метрів. Питання до Вас Володимире і інших учасників форуму: чи є якісь обмеження такого плану і де їх можна прочитати??? Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime18.08.17 15:32

Фанат пише:
Одному моєму сусдові вже мішає моя пасіка. Каже, що вона повинна стояти від сусідських дворищ не менше ніж за 40 метрів. Питання до Вас Володимире і інших учасників форуму: чи є якісь обмеження такого плану і де їх можна прочитати??? Дякую.

40 м особисто я такої цифри ніде не зустрічав.

Законом України “Про бджільництво№ 1492 від 22 лютого 2000 року передбачено, що право на утримання бджіл і зайняття бджільництвом мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають необхідні навики або спеціальну підготовку, а також юридичні особи.

Зайняття бджільництвом здійснюється без окремого дозволу органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.

Фізична особа з метою зайняття бджільництвом формує пасіку з бджолиних сімей, яка може мати підсобне приміщення, інвентар і обладнання та розміщується на відповідній земельній ділянці.

Кількість бджолиних сімей, що може утримуватися, не обмежується. З метою обліку пасік та здійснення лікувально-профілактичних заходів на кожну пасіку видається ветеринарно-санітарний паспорт.

Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.

Пасіки розміщують фізичні особи на земельних ділянках, які належать їм на правах власності або користування. Розміщення пасік на земельних ділянках інших власників або користувачів здійснюється за їх згодою.

Перевезення пасік до медоносних угідь здійснюється відповідно до ветеринарно-санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.

Вироблені продукти бджільництва з метою їх реалізації підлягають ветеринарно-санітарній експертизі.

Відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у реалізації продуктів бджільництва та їх сумішей, що не пройшли ветеринарно-санітарної експертизи, та ухиленні від обов’язкової ветеринарно-санітарної експертизи продуктів бджільництва та їх сумішей.

Пасіку розміщують згідно з ветеринарно-санітарними правилами на сухих, захищених від вітру місцях на відстані не ближче 500 м від магістральних шляхів і не ближче 5 км від підприємств кондитерської та хімічної промисловості. Територію стаціонарної пасіки обгороджують парканом висотою не менше 2 м, обсаджують медоносними деревами і кущами. Перед льотками вуликів на 1,5 м видаляють рослинність, посипають піском, періодично збирають і спалюють підмор бджіл і сміття, стежать, щоб у напувалці завжди була свіжа вода. Вулики встановлюють на підставах висотою 40-50 см. На пасіці повинно бути все необхідне для проведення профілактичних та лікувальних заходів підтримання належного санітарного стану, боротьби із шкідниками бджіл. Для забезпечення належної гігієни на пасіці повинні бути умивальник, мило, кальцинована сода, чистий рушник та інше. Бджоляр повинен бути охайним, все утримувати в ідеальному порядку, чистоті. Перед оглядом гнізда і після цього слід вимити руки з милом, використану воду злити в недоступну для бджіл яму. Бджоляр повинен періодично приймати гігієнічний душ, працювати в чистому білому халаті, мати все необхідне для проведення профілактичних заходів, дезінфекції вуликів, інвентарю, лікування хвороб бджіл.

З метою контролю за епізоотичним станом пасік здійснюють їх паспортизацію. Ветеринарно-санітарний паспорт видається на кожну пасіку, його підписують лікар ветеринарної медицини району і власник пасіки. Паспорт є документом, на підставі якого видаються ветеринарні свідоцтва при перевезенні бджіл, його пред’являють при здачі воскової сировини.


Але коли находить коса на камінь то вже погано. Будуть скарги за скаргами. Я свою пасіку вивіз і тепер ось 4 роки зимую на кочівлі. Хоча ось останній випадок на кочівлі хлопчина прийшов ока не видно. Вжалила бджола в брову. Я правда сказав йому, що у моїх бджіл жала не має, мовляв порода така. За 20 м стоять ще три пасіки ось там бджоли злі і з жалами. У нього від подиву аж око відкрилося. Каже, а що таке буває? Ну, а звідки хто знає чия бджола його вжалила? Піди докажи. Я правда дав йому і його другу по літрі меду (якраз качав) і стільників. Залишились задоволені. Правда попросив щоб більше очей не підставляли і біля вуликів руками не махали.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки   Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки Icon_minitime12.04.18 11:05

Сьогодні відчув покращення і в нашій справі. Приїхав здавати бджіл на аналіз, а мене послали. І послали аж за 50 км. Всі попередні роки робили аналізи, а тепер ні. Потрібно у ветлікарні взяти супроводжуючий документ і везти це все діло за 50 км в іншу лабораторію. Даа, уявляю, що буде коли запрацює наша медична реформа. Будемо ми мабуть так само з апендицитом в руках ганять шукаючи ту лікарню яка нас вилікує.  думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Расположение пасеки
» Расширение пасеки.
» Размещение пасеки
» Доход с пасеки.
» Обеспечение пасеки сотами.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Все, що пов'язано з бджільництвом :: Законодавча база бджільництва-
Перейти до: