Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Кормление пчёл на зиму

Перейти донизу 
+24
Shmell2
Данило
ss77
Malash
_Garik_
Вова
Vik
vovaz
verbin
Игорь
-gor
vovchik
ALMAZ
птица
Елько
оберіг
Rusik
женя
серый.я
Viktor
genya9
Mapet
sij
Фаддеич
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Наступний
АвторПовідомлення
verbin
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 115
Возраст : 76
Откуда : Тернополь
Пчело-стаж : 27
Пчело-семей : 10
Дата регистрации : 15.02.2011

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime14.09.12 21:38

Malash пише:
Коли варто закінчувати загодівлю на зиму, щоб сироп вже не переробляли бджоли що йдуть в зимівлю?

Для того, щоб сироп не переробляли бджоли що йдуть в зимівлю, потрібно давати сироп зразу по закінчені основного медозбору, заповнені рамки відбирати і потім формувати з них гнізда. Другий варіант - виділити одну, дві сімї, які будуть протягом сезону переробляти цукровий сироп, відбирати від них печатані рамки і восени формувати з них гніздо на зиму. Цей варіант кращий тим, що цукровий сироп перемішаний з нектаром, який за літо бджілки приносять.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime05.10.12 23:02

Чисто випадково на одній із годівниць побачив матку. Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Img_0439 А міг би й задавити. Так що, перед тим як прибирати, треба уважніше оглядати годівниці.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime05.10.12 23:12

Сім’я готова до підгодівлі цукровим сиропом Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Img_0440
Повернутися до початку Перейти донизу
verbin
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 115
Возраст : 76
Откуда : Тернополь
Пчело-стаж : 27
Пчело-семей : 10
Дата регистрации : 15.02.2011

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime06.10.12 21:00

Владимир пише:
Сім’я готова до підгодівлі цукровим сиропом

Владимир, а що Ви ще кормите?
Бджілки можуть не закрити вже сироп. Гідрометеоцентр обіцяє з неділі дощі і зниження температури на 10-12°С.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime06.10.12 21:21

verbin пише:
Владимир, а що Ви ще кормите?
Бджілки можуть не закрити вже сироп. Гідрометеоцентр обіцяє з неділі дощі і зниження температури на 10-12°С.
Підгодівлю закінчив ще 12 вересня. Фото було зроблене коли забирав кормушки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime22.07.15 20:34

Підскажіть попалась в руки банка якогось підозрілого мабуть скисшого меду(родичі віддали)чи можна його використати якось у підкормці бджіл?Чи що з ним взагалі можна зробити.Банка на вигляд цікава знизу мед засахарівший а зверху жидкий і незвичний на смак
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime15.12.15 17:59

Я 5 років займаюсь бджолами і теща віддала мені літрів 5 у літрових банках меду того, що їй давали родичі і казали це супермед. Картина така ж. Знизу світліший, а чим вище то переходить у чорний колір!Думав віддати бджолам навесні, бо на зиму не ризикнув. Потім подумав і вирішив його на самогон. А вдруг там антибіотик і запорю собі аналіз меду років так на 4?!
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime10.02.16 17:20

А я читал, что чем мёд дольше стоит, тем лучше становится!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime10.02.16 20:15

ss77 пише:
А я читал, что чем мёд дольше стоит, тем лучше становится!
На сколько я знаю-не лучше. В нем уменьшается количество инвертазы и других полезных составляющих ферментов и микроэлементов, но незначительно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Данило
Пасічник
Пасічник
Данило


Кол-во сообщений : 30
Возраст : 60
Откуда : Одесская обл., пгт. Ширяево
Пчело-стаж : 2012
Пчело-семей : 12 в лежаках 20-24р.
Дата регистрации : 09.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime10.03.16 9:16

С добрым Днём Всех! В прошлом году тоже давал в осенний период сахарный сироп с отваром полыни (цвет) всем 13 семьям. Скормил по 10л на каждую п.с. В этом году 8 Марта было +14, соединил 2 п.с. (в одной п.с. матка кидала пестрый расплод), все остальные размножаються нормально.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime10.03.16 13:08

Я регулярно заготавливаю себе полынь и тысячелистник для осенней подкормки  и закормки пчел.
На днях думаю поехать и нарвать сосновых почек в лес. Буду весной сиропчик им варить и давать. Тоже будет самое: почки, полынь, тысячелистник, кобальт, витамины.
Повернутися до початку Перейти донизу
Данило
Пасічник
Пасічник
Данило


Кол-во сообщений : 30
Возраст : 60
Откуда : Одесская обл., пгт. Ширяево
Пчело-стаж : 2012
Пчело-семей : 12 в лежаках 20-24р.
Дата регистрации : 09.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime17.03.16 11:52

ФАНАТУ.  С Добрым Днём Всех! Тысечелистником ещё не кормил, с прошлого года заготовил и просушил немного , чтобы сейчас распылителем обработать улей и  рамки отваром с 30% сах.сиропом. Подскажи пропорцию для кормления в поилках.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime17.03.16 17:13

Вообще то у меня как таковой пропорции нету. Я беру полыни веточек 5 или 6 длиной где то по15 см; потом тысячелистника такое же количество и той же длины; кончики веточек сосны нарватых весной с шишками( уже нарвал в этом году) штук 10 и все это варю в литре или полтора литрах воды. Настаиваю сутки. Потом цежу через 2-а слоя марли и вливаю это на бидон сиропа для закормки. Считаю, что если переборщить и сделать зимний сироп очень концентрированым этим отваром, то будет вредить. Что занадто- то не здраво. Подобным сиропом весной стимулирую и пропаиваю семьи, только концентрация 1:1 и меда добавляю в уже остывший до 40 градусов.Распылителем таким сиропом не обрабатываю, а даю в баночках по 200 грамм весной.
Хотя где то был рецепт с книги. Найду - выложу.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime28.06.16 6:15

Научные исследования и практика показали, что заменять мед на сахар осенью надо обязательно и ежегодно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Shmell2
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 2
Откуда : Украина
Пчело-стаж : больше 20 лет
Пчело-семей : Больше 200
Дата регистрации : 17.07.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime11.08.16 15:27

Вже другий рік поспіль використовую сироп ApiFeed http://www.foodforbee.com/. 
Минулого року викистовував в якості загодівлі на зиму, в цьому році використовую, як підкормку (імітація підтримуючого взятку), а токож буду брати для загодівлі на зиму.
Декілька фото ( перевезення сиропу на пісуку та підкорпка бджіл сиропом)

 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Rs9z68 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 2zoxdnl
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime15.08.16 13:03

Явная реклама! Кол-во сообщений : 1
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime16.08.16 17:59

Согласен с ss77 на 100 процентов. Это явная реклама. Но реклама, согласимся, нужна. Хоть как она и не надоела... Вот только мне , думаю, удобнее сахар , чем сироп этот. К примеру, я купил сахар и пускай в мешках лежит. А сироп этот куда я сложу? Сахар я развел с водой сколько надо и все ОК. Мало-еще разведу. А как быть с сиропом? Мало- че за сахаром идти в магазин? Для моей малой пасеки это не подходит. Сироп когда привезут, сливать куда то надо... ,а все под медом стоит. Тару покупать ещё и на сироп что ли???  Цена не думаю, что выиграю с сиропом и игра стоит свеч. Сироп нужен для огромных пасек. Приехала цистерна, слила в цистерну покупателя и расдавай. Это да, хорошо и удобно. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime16.08.16 19:52

Фанат пише:
Согласен с ss77 на 100 процентов. Это явная реклама. Но реклама, согласимся, нужна. Хоть как она и не надоела... Вот только мне , думаю, удобнее сахар , чем сироп этот. К примеру, я купил сахар и пускай в мешках лежит. А сироп этот куда я сложу? Сахар я развел с водой сколько надо и все ОК. Мало-еще разведу. А как быть с сиропом? Мало- че за сахаром идти в магазин? Для моей малой пасеки это не подходит. Сироп когда привезут, сливать куда то надо... ,а все под медом стоит. Тару покупать ещё и на сироп что ли???  Цена не думаю, что выиграю с сиропом и игра стоит свеч. Сироп нужен для огромных пасек. Приехала цистерна, слила в цистерну покупателя и расдавай. Это да, хорошо и удобно. lol!

Я так понял сироп продаётся вместе с тарой, покупать ничего не надо. Тару можно потом использовать под мёд. Складывать его никуда тоже не надо. Брать, просто, сколько надо, ведро два прозапас. Думаю если пару раз покормить, то на третий уже будет понятно сколько брать, чтобы хватило и не оставалось много. На больших пасеках цистерна едет по рядах, а сироп разливают прямо в кормушки через пистолет, как бензин в бензобак машины. Не понятно только с дополнительным доходом. Купить сироп за 26 грн, а продать мёд за 25 думаю  Даже если купить за 18грн, доставка потянет сколько, что лучше оставить мёд в рамках и не морочится. http://b.foto.radika
Сегодня уже пришла СМС-ка с такой рекламой. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime17.08.16 6:37

Первое дело - рентабельность! Денежку считать надо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Shmell2
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 2
Откуда : Украина
Пчело-стаж : больше 20 лет
Пчело-семей : Больше 200
Дата регистрации : 17.07.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime17.08.16 11:02

ss77 пише:
Явная реклама! Кол-во сообщений : 1

Я не хотів нікому нічого навязувати. Я просто поділився своїм досвідом. Подумав, що може комусь буде корисною моя інформація. Бджільництвом займаюсь уже не перший рік. За цей час перепробував різні системи вуликів і різні підходи.
Для себе зробив висновок один, що якщо хочеш мати дохід від пасіки треба забезпечити здоровя бджіл та відпрацювати чітку систему роботи. Думаю, кожен зі мною погодиться, що сьогодні вже не та медоносна база (акацію і липу вирізають на дрова, не має нормальної гречки, нормального різнотравя, а за буркун та експарцет взагалі мовчу), храмає селекція та контроль за пасіками ветслужби, клімат сутєво змінюється. 
Кількість пасічників стрімко збільшується і, нажаль, не всі вони добре орієнтуються у бджільницві. 
Весь цей комплекс проблем породжує  основні проблеми з якими ми сьогодні стикаємось: відсутність нормального медоносного конвеєру, багато пасік з різними букетами захворювань.

Я теж на початку свого пасічникування відбирав рамки з весняним медом, зберігав їх для зимівлі. Мав з тим масу проблем (треба зберегти від мишей, комарів, молі, плісняви і т.п.) але все то робив, бо думав, що так краще буде бджолам.
Пізніше почав підгодовувати цукром. Зробив спеціальний міксер, потім сам інвертував, сам готував КАС 81. Перепробував різні способи загодівлі. Це все було, і це все я пройшов. 
В деяких питаннях досягав непоганих результатів, а в деяких мав масу проблем. Особливо мав декілько років підряд проблеми з цукром. Виявляється наші завод, як хочуть так його і роблять. Чого тільки там не знайдеш: і залишки соди і залишки різних кислот і масу всього іншого.  На етикетці пишуть одне, а по факту зовсім інше. Виявляється в Україні є тільки кілька заводів, які технічно можуть забезпечити якість цукру згідно наших стандартів.
З цього всього я зробив один висновок - всього сам не охопиш. Ми змушені багато питань самостійно вирішувати бо на ринку не має нормальної пропозиції. Але коли вона є, то я краще займусь бджолами, а не буду котролювати якість цукру, наявність паді в меді і т.п.  

В минулому році фірма виробник сиропів ApiFeed та FOOD for BEE звернулась до мене з пропозицію прийняти участь в тестувані її сиропів на своїй пасіці. Я погодився, і сьогодні абсолютно про це не шкодую. Ось відео, як я у цьому році на своїй пасіці роблю підгодівлю сімей. Відео знімала компанія виробник сиропів у мене на пасіці.

   

Про переваги сиропів не буду нічого писати, так як знову напишите, що займаюсь рекламою. На сайті виробника про них чітко написано http://www.foodforbee.com/images/pdf/ApiFeed_FOOD_for_BEE.pdf. 
Одне можу сказати, що ообисто я та інші учасники програми тестування особисто мали змогу переконатись в багатьох перевагах даних сиропів. На сайті виробника сиропів можете почитати відгуки. Мій там теж є.
Дякую за увагу! Всім гарного завершення сезону та успішної зимівлі!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime17.08.16 18:10

Владимир пише:
Цитата :

Не понятно только с дополнительным доходом. Купить сироп за 26 грн, а продать мёд за 25 думаю  Даже если купить за 18грн, доставка потянет сколько, что лучше оставить мёд в рамках и не морочится. http://b.foto.radika 
Сегодня уже пришла СМС-ка с такой рекламой. думаю
Так ещё кроме этого с одного литра такого сиропа литер в соте думаю не получиться хоть он и инвертный. В итоге его стоимость вырастает. И особенно кроме этого будут занимать существенное место затраты на доставку.
 И вообще я не против рекламы. Реклама нужна, можешь что черпонуть новое для себя..., но еслиб этот сироп продавался во всех пчеломагазинах и цена приемлемая была, то я б покупал бы сироп. А что его цена сейчас 26 грн литр + доставка???
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime17.08.16 18:13

ss77 пише:
Первое дело - рентабельность! Денежку считать надо.
Згоден на сто відсотків.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime17.08.16 18:27

Shmell2 пише:
ss77 пише:
Явная реклама! Кол-во сообщений : 1

Я не хотів нікому нічого навязувати. Я просто поділився своїм досвідом. Подумав, що може комусь буде корисною моя інформація...
Дякую за увагу! Всім гарного завершення сезону та успішної зимівлі!
Так никто и не осуждает! Лишняя информация никогда не помешает. А мы вот обсудили эту рекламу и каждый сделает свой выбор, учитывая взгляды других. Одна голова хорошо а коллектив лучше!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime19.08.16 14:34

ss77 пише:
Так никто и не осуждает! Лишняя информация никогда не помешает. А мы вот обсудили эту рекламу и каждый сделает свой выбор, учитывая взгляды других. Одна голова хорошо а коллектив лучше!
Да да!!!! Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 10 Icon_minitime30.12.17 22:50

Колеги,чи ніхто не пробував давати сироп на зиму у 5-6 літрових "баклажках" з під води.Дякую
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Кормление пчёл на зиму
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 12Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Наступний
 Схожі теми
-
» Кормление пчел сухим сахаром
» Сборка пчелинных гнезд на зиму.
» Подкормка кукурузным сиропом
» Дрессировка пчел
» Зимостойкость пчел

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Підгодівля бджіл-
Перейти до: