Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Розмова піде про інтернет провайдерів

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Розмова піде про інтернет провайдерів Empty
ПовідомленняТема: Розмова піде про інтернет провайдерів   Розмова піде про інтернет провайдерів Icon_minitime14.10.17 19:06

Нарешті розпрощався з цим кошмаром, що називається Укртелеком.

Владимир пише:
Нарешті сьогодні розпрощався з цим кошмаром, що називається Укртелеком...

А чем плох? Я правда только полгода с ними, но пока не жаловался. Есть и другой провайдер, но слишком дорогой.

ss77 пише:
А чем плох? Я правда только полгода с ними, но пока не жаловался. Есть и другой провайдер, но слишком дорогой.

А тим, що при швидкості 0,1 Мбіт/сек і оплаті в 146 грн. ніякі жалоби не сприймаються місяцями. Зараз швидкість 100 Мбіт і 108 грн на місяць. Думаю це буде трішки краще.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Розмова піде про інтернет провайдерів Empty
ПовідомленняТема: Re: Розмова піде про інтернет провайдерів   Розмова піде про інтернет провайдерів Icon_minitime14.10.17 20:22

ss77 пише:
А какой у Вас сейчас провайдер? Я полгода плачу 50 грн, потом 150, скорости 5 Мб(обещают 10Мб), но мне хватает. Был беспроводной(через модем), но не удобно, нужно ещё каждый раз запускать программу для соединения и скорость малая(180грн). Есть за 300грн, но даже пробовать не хочу. Жил в Одессе, имел 20Мб, за 85грн и те же 85 грн на телефоне(Киевстар), удобно, но в Беляевке его нет.

Зараз перейшов на CityLine. Швидкість 100/100 Мбіт/с. Не знаю як буде працювати, але 100 і ті 2-4 мбіт, що були раніше велика різниця. Та ще якби стабільно, а то одно модем перезавантажуєш. А після 19.00 наче хто ножицями кабель перерізає, можна йти спати спокійно, до ранку не буде нічого. А через смартфон довго не посидиш. Одним словом ганьба такому оператору, що дає 5 мбіт, а люди повинні радіти тому, що є.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Розмова піде про інтернет провайдерів
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Адреси інтернет-магазинів

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Технофорум :: Розмови про все і нема про що-
Перейти до: