Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Медогонки

Перейти донизу 
+24
Павел
Андрей Л.
Немолодой
василь дуже
Malash
Markusfab
shaytanama
Володимир_UA
Роман Гой
Вова
Павел.
папа чели
adam
Панас
Kolya
ВикторПчела
Слава
Vik
Елько
оберіг
Игорь
-gor
Rusik
Donbass30
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
АвторПовідомлення
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime04.03.11 23:48

adam пише:
Да, к сожалению такие цены, вы изготовьте его сами обойдется значительно дешевле.

Это точно. Скоро прийдется все больше самомоделками пользоваться. Если паритет цен не повернется в пользу пчеловода.
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime05.03.11 21:04

Игорь пише:
adam пише:
Да, к сожалению такие цены, вы изготовьте его сами обойдется значительно дешевле.

Это точно. Скоро прийдется все больше самомоделками пользоваться. Если паритет цен не повернется в пользу пчеловода.
С нашими правителями наврядли что изменитсяв лучшую сторону. http://b.foto.radika
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime06.03.11 18:55

adam пише:
Игорь пише:
adam пише:
Да, к сожалению такие цены, вы изготовьте его сами обойдется значительно дешевле.

Это точно. Скоро прийдется все больше самомоделками пользоваться. Если паритет цен не повернется в пользу пчеловода.
С нашими правителями наврядли что изменитсяв лучшую сторону. Медогонки - Сторінка 5 598111

В ближайшее время - скорее всего.
Повернутися до початку Перейти донизу
папа чели
Пасічник
Пасічник
папа чели


Кол-во сообщений : 17
Возраст : 71
Откуда : г.Мелитополь, Украина
Пчело-стаж : 29
Пчело-семей : 19
Дата регистрации : 04.07.2011

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime04.07.11 22:39

Кто подскажет, как сделать регулировку частоты вращения медогонки с электроприводом. Хочу сделать своими руками полностью. Приму любой совет и рекомендации. Электродвигатель думаю применить электровентелятора с ВАЗ-2106на 110 Вт. Вот только не знаю его обороты чтобы расчитать передачу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел.
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 1
Откуда : г.Тбилиси Грузия.
Дата регистрации : 11.10.2011

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime11.10.11 19:53

Братва, подскажите пожалусто размеры перекидной медогонки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime11.10.11 20:36

Павел. пише:
Братва, подскажите пожалусто размеры перекидной медогонки.
Если перекидная это имеется ввиду с поворотными кассетами, то можно посмотреть здесь http://avv100.com.ua/katalog/Inventar_pchelovoda/Medogonka_s_ruchnym_privodom_i_elektroprivodom_/
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime11.10.11 20:45

Елько пише:
На днях еду получать медогонку. Привезли с завода, за 3000км.
http://www.plazma-tehn.ru/pages/med4el_220.php
Интересно узнать бы как прошли испытания новой медогонки в этом году lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Роман Гой
Пасічник
Пасічник
Роман Гой


Кол-во сообщений : 119
Возраст : 32
Откуда : Рогатин. Івано-Франківська. обл
Пчело-стаж : з 2010року
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 19.04.2011

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime14.12.11 16:51

А в мене саморобна медогонка на дві рамки, з 2 пральни "радяньських машин" зробив.
Мед відкачує не гірше за заводських, для пасіки з 15 сімей цілком хватає!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime14.12.11 21:51

Роман Гой пише:
А в мене саморобна медогонка на дві рамки, з 2 пральни "радяньських машин" зробив.
Мед відкачує не гірше за заводських, для пасіки з 15 сімей цілком хватає!!!
Роман, не в обіду буде сказано, але повір 15 сімей якби ти покачав хоча б 4-х рамочною з поворотними касетами, твоя б думка різко змінилася. http://b.foto.radika
Повернутися до початку Перейти донизу
Роман Гой
Пасічник
Пасічник
Роман Гой


Кол-во сообщений : 119
Возраст : 32
Откуда : Рогатин. Івано-Франківська. обл
Пчело-стаж : з 2010року
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 19.04.2011

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime14.12.11 23:12

Владимир пише:
Роман Гой пише:
А в мене саморобна медогонка на дві рамки, з 2 пральни "радяньських машин" зробив.
Мед відкачує не гірше за заводських, для пасіки з 15 сімей цілком хватає!!!
Роман, не в обіду буде сказано, але повір 15 сімей якби ти покачав хоча б 4-х рамочною з поворотними касетами, твоя б думка різко змінилася. Медогонки - Сторінка 5 598111

Так я не спорю це і швидше і лекше!!!
Але я ше пасічник початківець і мені поки-що такої стає, і так коштів немає!!!((
Але повірте качати мед медогонкою яку сам змайстрував, і вона не гірше відкачує(як я вже швидше писав) це ж приємно)))
Може згодом куплю 4-х рамочну, або сам придумаю з чого можна зробити, щоб дишевше вийшло!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime15.12.11 10:11

Роман Гой пише:
Але я ше пасічник початківець і мені поки-що такої стає, і так коштів немає!!!((
Але повірте качати мед медогонкою яку сам змайстрував, і вона не гірше відкачує(як я вже швидше писав) це ж приємно)))
Може згодом куплю 4-х рамочну, або сам придумаю з чого можна зробити, щоб дешевше вийшло!
Зроблене своїми руками завжди радує, це дісно так. Але не в кожного такі золоті руки. Про кошти взагалі мовчу.
Я давав оголошення в місцеву газету і придбав в 4 рази дешевше за нову. Було, прада, пару дюрочок, які швидко залаталися. Через рік випало дно, але то сам виноватий, коли перевозиш треба фіксувати, шоб не било по шарику. Коли б’є з’являються тріщини і згодом виходить така біда, ще й мед під медогонку витікає думаю Медогонка у мене алюмінієва.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime15.12.11 11:38

Я зараз шукаю медогонку хочу придбати в одного знайомого знайшов він мені розказує стоїть як новенька ціну за неї загнув я кажу давай хоч подивимся як подивились а вона була металева неоцинкована повністю вся іржею покрилась отак то буває тепер шукаю іншу
Повернутися до початку Перейти донизу
Роман Гой
Пасічник
Пасічник
Роман Гой


Кол-во сообщений : 119
Возраст : 32
Откуда : Рогатин. Івано-Франківська. обл
Пчело-стаж : з 2010року
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 19.04.2011

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime15.12.11 13:42

Владимир пише:
Роман Гой пише:
Але я ше пасічник початківець і мені поки-що такої стає, і так коштів немає!!!((
Але повірте качати мед медогонкою яку сам змайстрував, і вона не гірше відкачує(як я вже швидше писав) це ж приємно)))
Може згодом куплю 4-х рамочну, або сам придумаю з чого можна зробити, щоб дешевше вийшло!
Зроблене своїми руками завжди радує, це дісно так. Але не в кожного такі золоті руки. Про кошти взагалі мовчу.
Я давав оголошення в місцеву газету і придбав в 4 рази дешевше за нову. Було, прада, пару дюрочок, які швидко залаталися. Через рік випало дно, але то сам виноватий, коли перевозиш треба фіксувати, шоб не било по шарику. Коли б’є з’являються тріщини і згодом виходить така біда, ще й мед під медогонку витікає думаю Медогонка у мене алюмінієва.
А якщо поміняти самий бак, якщо маєте знайомого хорошого бляхаря зробив би бак, а решта все переставити якщо в нормальному стані. Я сам про таку думаю в майбутньому зробити!!!!
Я в свою саморобну 130 гривень вклав, я важаю що це недорого
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime15.12.11 14:05

Роман Гой пише:
А якщо поміняти самий бак, якщо маєте знайомого хорошого бляхаря зробив би бак, а решта все переставити якщо в нормальному стані. Я сам про таку думаю в майбутньому зробити!!!!
Я в свою саморобну 130 гривень вклав, я важаю що це недорого
Випала серединка на якій кріпиться втулочка з шариком. Прийшлося усилити, закріпити міцніше і медогонка працює як нова.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime15.12.11 14:05

Вова пише:
Я зараз шукаю медогонку хочу придбати в одного знайомого знайшов він мені розказує стоїть як новенька ціну за неї загнув я кажу давай хоч подивимся як подивились а вона була металева неоцинкована повністю вся іржею покрилась отак то буває тепер шукаю іншу
Хто шукає, той завжди щось знайде http://b.foto.radika
Я шукав вулики, приїхав до однієї бабусі, завела вона мене в сарайчик, а там стоять вулики тільки не ті що мені потрібні. Виходимо, дивлюсь стоїть мій лежак. Туди, а він повен макаронів різних. Бабця так зраділа зайденій провізїї, що і гроші не захотіла брати з мене. Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime19.12.11 20:47

Владимир пише:
Вова пише:
Я зараз шукаю медогонку хочу придбати в одного знайомого знайшов він мені розказує стоїть як новенька ціну за неї загнув я кажу давай хоч подивимся як подивились а вона була металева неоцинкована повністю вся іржею покрилась отак то буває тепер шукаю іншу
Хто шукає, той завжди щось знайде Медогонки - Сторінка 5 598111
Я шукав вулики, приїхав до однієї бабусі, завела вона мене в сарайчик, а там стоять вулики тільки не ті що мені потрібні. Виходимо, дивлюсь стоїть мій лежак. Туди, а він повен макаронів різних. Бабця так зраділа зайденій провізїї, що і гроші не захотіла брати з мене. Very Happy
Точно як у казці.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime19.12.11 23:22

оберіг пише:
Владимир пише:
Вова пише:
Я зараз шукаю медогонку хочу придбати в одного знайомого знайшов він мені розказує стоїть як новенька ціну за неї загнув я кажу давай хоч подивимся як подивились а вона була металева неоцинкована повністю вся іржею покрилась отак то буває тепер шукаю іншу
Хто шукає, той завжди щось знайде Медогонки - Сторінка 5 598111
Я шукав вулики, приїхав до однієї бабусі, завела вона мене в сарайчик, а там стоять вулики тільки не ті що мені потрібні. Виходимо, дивлюсь стоїть мій лежак. Туди, а він повен макаронів різних. Бабця так зраділа зайденій провізїї, що і гроші не захотіла брати з мене. Very Happy
Точно як у казці.
А в кожній казці завжди є доля правди lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime20.12.11 15:55

Владимир пише:
оберіг пише:
Владимир пише:
Вова пише:
Я зараз шукаю медогонку хочу придбати в одного знайомого знайшов він мені розказує стоїть як новенька ціну за неї загнув я кажу давай хоч подивимся як подивились а вона була металева неоцинкована повністю вся іржею покрилась отак то буває тепер шукаю іншу
Хто шукає, той завжди щось знайде Медогонки - Сторінка 5 598111
Я шукав вулики, приїхав до однієї бабусі, завела вона мене в сарайчик, а там стоять вулики тільки не ті що мені потрібні. Виходимо, дивлюсь стоїть мій лежак. Туди, а він повен макаронів різних. Бабця так зраділа зайденій провізїї, що і гроші не захотіла брати з мене. Very Happy
Точно як у казці.


А в кожній казці завжди є доля правди Медогонки - Сторінка 5 905101
Що правда то правда бо так буває .Я також їхав до одного дідуся на Волинь по вулики і купив нетільки вулики а і медогонку яку вже використовували як бочку для пшениці.
Повернутися до початку Перейти донизу
cveklov
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 6
Откуда : Кировоградская обл. Украина
Дата регистрации : 30.01.2012

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime30.01.12 17:58

Доброго здоров'я, шановні форумчани!
Зараз, як раз, є час подумати про наступний сезон.
Так що, якщо Ви бажаєте переобладнати свої медогонки на електропривід, я можу в цьому допомогти.
Інформацію про електропривід я виклав у темі "куплю-продам".Всі нюанси можна обговорити в листі.
Повернутися до початку Перейти донизу
shaytanama
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 5
Откуда : Запорожье
Дата регистрации : 11.02.2012

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime11.02.12 15:01

Панас пише:
Заказал алюминиевую 4-храмочную оборотную .

К сожалению, количество моих сообщений на форуме не позволяет мне писать Вам личные сообщения.
Я начинающий и стал вопрос приобретения медогонки. Хотелось бы у Вас узнать об качестве медогонки фирмы "Мелиса 93", как заказать, куда писать или звонить и как получить в городе Запорожье.
Заранее благодарен!
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime11.02.12 22:17

18-19 ФЕВРАЛЯ В ХАРЬКОВЕ ПЧЕЛОВЫСТАВКА ТАМ МОЖНО УЗНАТЬ ВСЕ ЦЕНЫ У ПРОИЗВОДИТЕЛЯ.
Повернутися до початку Перейти донизу
shaytanama
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 5
Откуда : Запорожье
Дата регистрации : 11.02.2012

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime12.02.12 23:43

adam пише:
18-19 ФЕВРАЛЯ В ХАРЬКОВЕ ПЧЕЛОВЫСТАВКА ТАМ МОЖНО УЗНАТЬ ВСЕ ЦЕНЫ У ПРОИЗВОДИТЕЛЯ.

А где проходить будет?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.12 10:19

Традиційна зимова виставка-ярмарок «Бджільництво і апітерапія Слобожанщини-2012» відбудеться 18-19 лютого в приміщенні Автотранспортного технікуму, за адресою: м. Харків, пл. Конституції, 28 (ст. метро «Радянська»). Відкриття виставки-ярмарку о 10-00
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.12 10:30

Володя дякую,що відповіли. Я кожен рік відвідую ці ярмарки дуже задоволений побаченим і почутим.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.12 10:38

adam пише:
Володя дякую,що відповіли. Я кожен рік відвідую ці ярмарки дуже задоволений побаченим і почутим.
Думаю, що по приїзду додому, Ви поділитеся своїми враженнями і в цьому році.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Медогонки
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
 Схожі теми
-
» МЕДОГОНКИ
» "Электропривод медогонки
» Электропривід медогонки
» АРХІВ ОГОЛОШЕНЬ

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: