Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Медогонки

Перейти донизу 
+24
Павел
Андрей Л.
Немолодой
василь дуже
Malash
Markusfab
shaytanama
Володимир_UA
Роман Гой
Вова
Павел.
папа чели
adam
Панас
Kolya
ВикторПчела
Слава
Vik
Елько
оберіг
Игорь
-gor
Rusik
Donbass30
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
АвторПовідомлення
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime03.02.15 21:36

Переделал  свою старенькую трёх  рамочную  медогонку.
Повернутися до початку Перейти донизу
ya.pet
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 1
Откуда : Харьков
Дата регистрации : 29.01.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime12.02.15 15:25

Допоможіть, будьласка, знайти такого бондаря в Харківській або Сумській області який зможе зробити мені дерев'яну медогонку.
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime14.02.15 10:49

Хорошая работа, молодец.
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime15.04.15 21:17

Спасибо adam.Скоро  попробую  на  практике,  как  оно.Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime12.06.15 1:57

Откачиваю мёд с акации. Медогонка с приводом от Игоря Бурякова. Сижу смотрю как колёсико тихонько бегает и думаю: -дай бог здоровья таким людям ещё на долгие года. Спасибо Вам большое. привет
Повернутися до початку Перейти донизу
cveklov
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 6
Откуда : Кировоградская обл. Украина
Дата регистрации : 30.01.2012

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.06.15 16:07

Я за Вас очень рад. Приятно услышать, что Вам уже понравился электропривод. А то в прошлом году думал завязывать с этими приводами. Что-то кому-то не нравиться, а нервная система расшатана студентами. Ну да все уже позади. Был на ярмарке в Кривом Рогу, и познакомился с Алекзандером. Зная его в лицо только по фотографии из аватарки, он меня узнал за 100 метров и кричит на весь ярмарок-Вот он. Я думал побьют, да нет-выжил. Оказывается на этой ярмарке были пчеловоды у которых работает таких приводов -8 штук. Некоторые перешли на более производительные привода, в связи с увеличением пасеки, но в запасе, все-равно лежит привод, про запас.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime19.06.15 20:04

cveklov пише:
Я за Вас очень рад. Приятно услышать, что Вам уже понравился электропривод. А то в прошлом году думал завязывать с этими приводами. Что-то кому-то не нравиться, а нервная система расшатана студентами. Ну да все уже позади. Был на ярмарке в Кривом Рогу, и познакомился с Алекзандером. Зная его в лицо только по фотографии из аватарки, он меня узнал за 100 метров и кричит на весь ярмарок-Вот он. Я думал побьют, да нет-выжил. Оказывается на этой ярмарке были пчеловоды у которых работает таких приводов -8 штук. Некоторые перешли на более производительные привода, в связи с увеличением пасеки, но в запасе, все-равно лежит привод, про запас.

Не знаю кому, что не нравится. Меня всё устраивает. Простота, надёжность. Маленький вес, компактность. Со своей задачей справляется на отлично. Переключить тумблер вверх вниз не составляет ни какого труда. Регулятором оборотов можно выставить обороты в любой момент работы медогонки. Но это я всё говорю  о 4-х рамочной медогонке с поворотными кассетами и пасеке до 70 семей. Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime19.09.16 12:05

Владимир пише:

Не знаю кому, что не нравится. Меня всё устраивает. Простота, надёжность. Маленький вес, компактность. Со своей задачей справляется на отлично. Переключить тумблер вверх вниз не составляет ни какого труда. Регулятором оборотов можно выставить обороты в любой момент работы медогонки. Но это я всё говорю  о 4-х рамочной медогонке с поворотными кассетами и пасеке до 70 семей. Спасибо.
Это у вас 4-х рамочная медогонка? И Вы справляетесь?Сколько людей помогают качать? Спасибо.
Думаю покупать заводскую, небольшого диаметра, чтобы дадан и рут одновременно на одной с электроприводом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime19.09.16 12:33

Фанат пише:
Владимир пише:

Не знаю кому, что не нравится. Меня всё устраивает. Простота, надёжность. Маленький вес, компактность. Со своей задачей справляется на отлично. Переключить тумблер вверх вниз не составляет ни какого труда. Регулятором оборотов можно выставить обороты в любой момент работы медогонки. Но это я всё говорю  о 4-х рамочной медогонке с поворотными кассетами и пасеке до 70 семей. Спасибо.
Это у вас 4-х рамочная медогонка? И Вы справляетесь?Сколько людей помогают качать? Спасибо.
Думаю покупать заводскую, небольшого диаметра, чтобы дадан и рут одновременно на одной с электроприводом.

Если повезёт, тогда сын или жена помогают. А так в основном сам. У нас обычно, этот год не в счёт, три взятка акация, липа, подсолнух. Между взятками всегда есть дней десять, две недели перерыва, как раз успеваю выкачать. Медогонка алюминиевая с поворотными кассетами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime17.11.16 20:47

Підскажіть будь-ласка, можливо хтось вже стикався із таким питанням-хочу зробити радіальну медогонку на 300 рамку, яку заводську можна переробити на 4 рамкиии поворотну вийде чи ні?Хотів купити окремо бак непродають, а так дороговато медогонка коштує 9000 пока потягнути неможу
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.11.16 11:19

Вова пише:
Підскажіть будь-ласка, можливо хтось вже стикався із таким питанням-хочу зробити радіальну медогонку на 300 рамку, яку заводську можна переробити на 4 рамкиии поворотну вийде чи ні?Хотів купити окремо бак непродають, а так дороговато медогонка коштує 9000 пока потягнути неможу
Радіальна медогонка на рамку дадан(300) повинна мати великий діаметер бака, бо біля нижньої планки мед не буде викачуватись. Думаю, що промисловість колишнього СССР таких діаметрів не випускала. Діаметер повинен бути близько 900 мм (90 см) ! думаю Я собі купую, повинна прийти сьогодні чи завтра.

Медогонки - Сторінка 9 C6b14ac13019
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.11.16 18:41

І яка ціна такого задоволення?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.11.16 20:51

Це радіалка на 16 рамок рута. Коштує 11880 грн."Машенька " називається. Є відео в ЮТУБІ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.11.16 20:53

Комплект- повний фарш.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.11.16 21:25

Фанат пише:
Радіальна медогонка на рамку дадан(300) повинна мати великий діаметер бака, бо біля нижньої планки мед не буде викачуватись. Думаю, що промисловість колишнього СССР таких діаметрів не випускала. Діаметер повинен бути близько 900 мм (90 см) ! думаю Я собі купую, повинна прийти сьогодні чи завтра.

Медогонки - Сторінка 9 C6b14ac13019

Обов'язково напишіть потім нам свій відгук, а то на YouTube вони щось не дуже гарні. А на вид гарна.

Иван Стоянов3 місяці тому (змінено)
Имел не удовольствие взьять её. Кидает вместе с помещением ( кунх). Они обясняют, что она должна быть немного гружонная медом, тогда её меньше кидать будет. Покажите мне производителя которы рекомендует медогонку немного грузить медом. Отправил назад. Хочу возмещения ущерба. Они сопротивляются.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.11.16 22:17

А мені ось така сподобалась https://www.olx.ua/obyavlenie/radialnaya-medogonka-d-tr-1100-mm-ID9Rw73.html правда без електропривода, но то вже і самому можна булоб доробити
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.11.16 22:18

Так що буде стимул на наступний рік добре працювати , щоб на таку назбирати кошти
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime19.11.16 10:11

Владимир пише:


Обов'язково напишіть потім нам свій відгук, а то на YouTube вони щось не дуже гарні. А на вид гарна.

Иван Стоянов3 місяці тому (змінено)
Имел не удовольствие взьять её. Кидает вместе с помещением ( кунх). Они обясняют, что она должна быть немного гружонная медом, тогда её меньше кидать будет. Покажите мне производителя которы рекомендует медогонку немного грузить медом. Отправил назад. Хочу возмещения ущерба. Они сопротивляются.
Я думаю так: мелісовські медогонки одні з найкращих в Україні і цей відгук я читав раніше перед тим як брати... А ще читав, що на такому діаметрі не дуде відкачуватись низи рамок рута... Як же тоді те, що що мій напарник з яким ми стоїмо рядом і мед качаємо майже разом качає на майже такій самій тільки діаметр на 5 см менший? І він дуже задоволений нею...Недаром я поїхав і подивився ще власними очима на неї в Пісочині. Вони сказали, що тупо зодрали її з радянської медогонки (майстер Вова сказав). А хто ще може мені зробити медогонку радіалку такого діаметра, щоб в двері пролазила по селах??? Чи мені брати діаметер 900 мм? Куди я її впихну, якщо кунга немає. В палатку? А якщо напад почався? Я перелопатив всі фірми і зупинився на цій. На Лисонь НЕМАЄ в мене грошей РЕАЛЬНО... Тому вибирав краще з худшого. А іменно радіалку і з потрібним діаметром на рутівську рамку. А касети, хоть і не поворотні, мені плюс, бо я вже шість років качаю старючою паяною перепаяною неповоротною оцинкованою медогонкою і повністю відмовлятися від рамки дадан не збираюся. Ця рамка лідирує в Україні по продажі сімей, пакетів- то ж хай буде... Можливо у Івана Стоянова попалась медогонка з підвищеним торцевим биттям ротора(трохи брак, чи брак)) , ще можливо загрузка нерівномірно відіграє свою роль. Дуже надіюсь, що все буде нормально. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime19.11.16 10:27

Вова пише:
А мені ось така сподобалась https://www.olx.ua/obyavlenie/radialnaya-medogonka-d-tr-1100-mm-ID9Rw73.html правда без електропривода, но то вже і самому можна булоб доробити
Дивився я на і цю . Як для стаціонара вона супер! Але мені кажу ж потрібна мобільність... і діаметер невеликий. Вага для мобільності теж відіграє свою роль... Не буду ж я таку велику брати і в придачу до неї тягати ще крім себе трьох грузчиків, або двох?А так мені дружина допомагає, та ще один напарник. Був би кунг, трактор ,платформи, то інша справа.Все в кошти впирається . А так хоча б дотягти до 50..70 сімей. А ще після нинішньої медової кризи на роботу встроївся в Київ позмінно, так що й часу в обріз. А з нинішніми цінами на мед, якщо не заробляти поза пасікою, вкладувати неполучиться нічого в пасіку. В цьому році в пасіку вкладую тисяч на 7 більше, чим вона принесла прибутку. Це просто "супер". Казав один:" Якщо нікуди діти грошей, то заведи собі пасіку" привет
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime20.11.16 12:10

Фанат пише:
... Можливо у Івана Стоянова попалась медогонка з підвищеним торцевим биттям ротора(трохи брак, чи брак)) , ще можливо загрузка нерівномірно відіграє свою роль. Дуже надіюсь, що все буде нормально. lol!

Все, щоб я не купляв з пасічного обладнання, мабуть тільки за виключенням ножа Гуслія, все приходилось доробляти, або ремонтувати зразу ж після покупки. І думаю не скоро ще щось зміниться. Так що напильничок, ножовочка і буде все гаразд. Одне погано, що в ціну наш виробник не закладує пилочку ножовочку. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime22.11.16 11:09

Ну а що робити? Жити ж треба якось і щось купувати, щоб на ньому працювати...Побачу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime18.12.16 22:37

Фанат пише:
Я думаю так: мелісовські медогонки одні з найкращих в Україні lol!

Фанат, як Ваша думка не змінилася після покупки медогонки фірми Меліса?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime20.12.16 15:07

Владимир пише:
Фанат пише:
Я думаю так: мелісовські медогонки одні з найкращих в Україні lol!

Фанат, як Ваша думка не змінилася після покупки медогонки фірми Меліса?
Не знаю. Сейчас некогда думать над ней. Работаю в Киеве двое суток через двое, устаю очень.Я кроме своей 4-х рамочной необоротной оцинкованой старючей ничего больше не видел. Другое дело побывать на выставке и  сравнить несколько , а по видео и фото выбирать-как то не то. Осенью будет сформированное мнение.  привет И то оно будет неполным, так как еще неполностью перешел на рута и пасека не большая.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime20.12.16 18:37

Вирішив придбати на наступний сезон  радіальну медогонку.Але яку купити хто що може порадити??Можна без електро привода-так як мені його виготовляє знайомий електрик.Зараз в наявності маю 2 шт одну оцинковану неповоротні касети, а іншу із алюмінія із поворотними касетами тільки місяць назад придбав за харошу ціну.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Медогонки - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Медогонки   Медогонки - Сторінка 9 Icon_minitime20.12.16 20:50

Вова пише:
Вирішив придбати на наступний сезон  радіальну медогонку.Але яку купити хто що може порадити??Можна без електро привода-так як мені його виготовляє знайомий електрик.Зараз в наявності маю 2 шт одну оцинковану неповоротні касети, а іншу із алюмінія із поворотними касетами тільки місяць назад придбав за харошу ціну.
 У меня знакомый пчеловод качает 60 семей двумя 4-х рам поворотными.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Медогонки
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
 Схожі теми
-
» МЕДОГОНКИ
» "Электропривод медогонки
» Электропривід медогонки
» АРХІВ ОГОЛОШЕНЬ

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: