Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Кормление пчёл на зиму

Перейти донизу 
+24
Shmell2
Данило
ss77
Malash
_Garik_
Вова
Vik
vovaz
verbin
Игорь
-gor
vovchik
ALMAZ
птица
Елько
оберіг
Rusik
женя
серый.я
Viktor
genya9
Mapet
sij
Фаддеич
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Наступний
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime30.12.17 22:53

sashashunya пише:
Колеги,чи ніхто не пробував давати сироп на зиму у 5-6 літрових "баклажках" з під води.Дякую

А що це за баклажки?
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime30.12.17 23:06

Владимир пише:
sashashunya пише:
Колеги,чи ніхто не пробував давати сироп на зиму у 5-6 літрових "баклажках" з під води.Дякую

А що це за баклажки?
Вода питна в магазинах в них продається.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime30.12.17 23:12

sashashunya пише:
Владимир пише:
sashashunya пише:
Колеги,чи ніхто не пробував давати сироп на зиму у 5-6 літрових "баклажках" з під води.Дякую

А що це за баклажки?
Вода питна в магазинах в них продається.

Не чув про такий спосіб. Простіше буде тоді в пакетах кормити. Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 4184809592
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime30.12.17 23:16

Владимир пише:



Не чув про такий спосіб. Простіше буде тоді в пакетах кормити. Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 4184809592
Можливо.Завтра спробую пояснити цей спосіб.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 13:01

У баклажці зрізають  верх,тобто завуження разом з пробкою, нижню частину ставляють у вулик зха заставну. В середину цієї посудинки кладуть плотик(думаю зробити його з тонесеньких дерев'яних рейочок, збитих між собою,щоб бджоли не топлялись) і наливають сироп.Думаю так буде легше годувати бджіл на зиму. Підійшов до вулика ,дашок зняв,налив прямо з відра в цю флягу,закрив вулик і все. До цього я годував з 3-х літрової банки,то дуже довго,та й банки треба пусті зранку витягувати, а вечором знову ставити. Та в баклажку і вміститься більше сиропу. Ось такі в мене плани на рахунок цього.А як ви думаєте. Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 14:43

sashashunya пише:
У баклажці зрізають  верх,тобто завуження разом з пробкою, нижню частину ставляють у вулик зха заставну. В середину цієї посудинки кладуть плотик(думаю зробити його з тонесеньких дерев'яних рейочок, збитих між собою,щоб бджоли не топлялись) і наливають сироп.Думаю так буде легше годувати бджіл на зиму. Підійшов до вулика ,дашок зняв,налив прямо з відра в цю флягу,закрив вулик і все. До цього я годував з 3-х літрової банки,то дуже довго,та й банки треба пусті зранку витягувати, а вечором знову ставити. Та в баклажку і вміститься більше сиропу. Ось такі в мене плани на рахунок цього.А як ви думаєте. Дякую.

Після того як прооперували свою  http://s.rimg.info/6 , яка перехворіла сечо-кам’яною хворобою, купляємо їй тільки таку воду (АКВА НЯНЯ). Бутилок в гаражі назбиралося вже не мало. А так назбирати таку кількість бутилок не знаю й де. думаю Та й наливати в них як, коли там повно бджіл буде. А ще треба щоб не було у вулику шпаринок ніде інакше полізуть до вулика і чужі бджоли. Мені більше подобалися мої бокові кормушки на 3-5 літрів з прибитою потолочиною. В потолочині просвердлив отвір під лійку. Годувала навіть жінка. Тихо, спокійно.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 16:14

Владимир пише:



Після того як прооперували свою  http://s.rimg.info/6 , яка перехворіла сечо-кам’яною хворобою, купляємо їй тільки таку воду (АКВА НЯНЯ). Бутилок в гаражі назбиралося вже не мало. А так назбирати таку кількість бутилок не знаю й де. думаю Та й наливати в них як, коли там повно бджіл буде. А ще треба щоб не було у вулику шпаринок ніде інакше полізуть до вулика і чужі бджоли. Мені більше подобалися мої бокові кормушки на 3-5 літрів з прибитою потолочиною. В потолочині просвердлив отвір під лійку. Годувала навіть жінка. Тихо, спокійно.
Пляшки це не проблема,в Києві по базару носять по 3грн.В мене й дома назбиралося штук 30, я в них сік березовий весною вожу.Я розумію що такі годівнички як у Вас набагато краще ,але де ж їх взяти, це знову витрати.Та й потолочин в мене немає,а шпаринок в мене у вуликах немає, робив для себе.
Правда так годувати можна сказати небезпечно. Цією осінню одного вечора ставив сироп.Думаю димара не буду запалювати,зараз потихеньку, обережно поставлю банки та і все,що там 30 вуликів,півгодини та і все. Спочатку було все добре,але потім в одній сім'і як напали,це був жах. Ледь закрив цього вулика і пішов у дім приліг.Про  біль ще нічого,а в голові моторошно,й в грудях гаряче.Дружина давала ще щось протиалергійне.А я ліг ну думаю гаплик мені.Коли полежав години дві,Слава Богу нічого,ожив.Коротше нарахував блиько 70 укусів.Ось такий у мене був досвід. Після того випадку годував тільки з димарем. Ну нічого,як то говорять" Що нас не вбиває, те робить сильнішими."
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 16:36

sashashunya пише:
Пляшки це не проблема,в Києві по базару носять по 3грн.В мене й дома назбиралося штук 30, я в них сік березовий весною вожу.Я розумію що такі годівнички як у Вас набагато краще ,але де ж їх взяти, це знову витрати.Та й потолочин в мене немає,а шпаринок в мене у вуликах немає, робив для себе.
Правда так годувати можна сказати небезпечно. Цією осінню одного вечора ставив сироп.Думаю димара не буду запалювати,зараз потихеньку, обережно поставлю банки та і все,що там 30 вуликів,півгодини та і все. Спочатку було все добре,але потім в одній сім'і як напали,це був жах. Ледь закрив цього вулика і пішов у дім приліг.Про  біль ще нічого,а в голові моторошно,й в грудях гаряче.Дружина давала ще щось протиалергійне.А я ліг ну думаю гаплик мені.Коли полежав години дві,Слава Богу нічого,ожив.Коротше нарахував блиько 70 укусів.Ось такий у мене був досвід. Після того випадку годував тільки з димарем. Ну нічого,як то говорять" Що нас не вбиває, те робить сильнішими."

На рахунок витрат так то ще треба подумати. Може ліки від тієї ж алергії будуть дорожче коштувати. Насамперед здоров’я пасічника, а потім уже витрати. lol! А ще годівниця служить не один рік, тому й витрати будуть не такі уже й великі. Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 4184809592
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 16:39

sashashunya пише:
Та й потолочин в мене немає...

А яка система вуликів у Вас?
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 17:09

Владимир пише:
sashashunya пише:
Та й потолочин в мене немає...

А яка система вуликів у Вас?
Вулики лежаки.А які у вас годівнички,аби глянути на фото. Я думав що у Вас такі як були раніше дерев'яні, з фанери, у мене десь була одна така .
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 17:28

sashashunya пише:
Вулики лежаки.А які у вас годівнички,аби глянути на фото. Я думав що у Вас такі як були раніше дерев'яні, з фанери, у мене десь була одна така .

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_0522 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_0521 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_0513
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 17:52

Зрозуміло. Тільки чому коли Ви підгодовуєте у Вас  повен вулик рамок. Я даю сироп тільки тоді, коли поскорочую гніда до 10 рамок.Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 17:55

На слількох рамках у Вас зимують?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 17:55

sashashunya пише:
Зрозуміло. Тільки чому коли Ви підгодовуєте у Вас  повен вулик рамок. Я даю сироп тільки тоді, коли поскорочую гніда до 10 рамок.Дякую.

Чому повен? Там стоїть 10, 11 може бути 12 рамок.В залежності від сили сім’ї.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 17:56

sashashunya пише:
На слількох рамках у Вас зимують?

В цю зиму від 6 до 10 рамок.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 18:11

А як Ви підгодовуєте напровесні медом,якщо у Вас лежать роздільники?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 18:16

sashashunya пише:
А як Ви підгодовуєте напровесні медом,якщо у Вас лежать роздільники?

Зараз я не годую взагалі, ні восени, а ні весною. Восени все те що вони принесуть собі, трішки мені. Smile  Весною ставлю за заставну розпечатані маломедні рамки. По методу Блінова. Потім ці рамки в гніздо, а слідуючі знов за заставну. Так і розширюємося заодно.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 18:26

Владимир пише:
sashashunya пише:
А як Ви підгодовуєте напровесні медом,якщо у Вас лежать роздільники?

Зараз я не годую взагалі, ні восени, а ні весною. Восени все те що вони принесуть собі, трішки мені. Smile  Весною ставлю за заставну розпечатані маломедні рамки. По методу Блінова. Потім ці рамки в гніздо, а слідуючі знов за заставну. Так і розширюємося заодно.
Дякую за поради.В мене теж частина суші стоїть за заставними, за утеплювачами в сім'ях, там же стоять і трохи маломедних рамок,але я оце дивився недавно то в них з меду почали стікати краплинки,мабуть мед портиться.А як Ви зберігаєте маломедні рамки і чи нічого їм не стається.Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 18:29

Рамки ці стоять у вуликах до середини лютого,а потім яїх забираю звідти, щоб було зручніше робити весняну ревізію.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 18:42

sashashunya пише:
Рамки ці стоять у вуликах до середини лютого,а потім яїх забираю звідти, щоб було зручніше робити весняну ревізію.

Я суш і маломедні зберігаю в старенькій хаті, на пасіці. В ящиках, корпусах і шафі.

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_0910 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_1012
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 18:49

sashashunya пише:
Дякую за поради.В мене теж частина суші стоїть за заставними, за утеплювачами в сім'ях, там же стоять і трохи маломедних рамок,але я оце дивився недавно то в них з меду почали стікати краплинки,мабуть мед портиться.А як Ви зберігаєте маломедні рамки і чи нічого їм не стається.Дякую.

Краплинки, то незапечатаний мед вбирає вологу. Я б маломедні рамки взагалі у вуликах не зберігав. Мед в таких рамках може закиснути. Перга пліснявіє. За заставну маломедні рамки я ставлю весною, після обльоту бджіл. Зразу за розплодом заставна, а потім маломедки.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 19:03

Владимир пише:



Краплинки, то незапечатаний мед вбирає вологу. Я б маломедні рамки взагалі у вуликах не зберігав. Мед в таких рамках може закиснути. Перга пліснявіє. За заставну маломедні рамки я ставлю весною, після обльоту бджіл. Зразу за розплодом заставна, а потім маломедки.
Та в мене маломедних небагато,може з десяток. а закисають кругом де б не стояли,хіба,що під ліжко не ставив.Не виходить у мене їх зберігати,тому я їх майже ніколи на зиму й не залишаю. А це залишились ті що зайві,що пізніше забирав з гнізд.А пігодовую я медом,який у кульочках кладу на рамки десь в другій декаді лютого.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime31.12.17 19:20

sashashunya пише:
Владимир пише:

Краплинки, то незапечатаний мед вбирає вологу. Я б маломедні рамки взагалі у вуликах не зберігав. Мед в таких рамках може закиснути. Перга пліснявіє. За заставну маломедні рамки я ставлю весною, після обльоту бджіл. Зразу за розплодом заставна, а потім маломедки.
Та в мене маломедних небагато,може з десяток. а закисають кругом де б не стояли,хіба,що під ліжко не ставив.Не виходить у мене їх зберігати,тому я їх майже ніколи на зиму й не залишаю. А це залишились ті що зайві,що пізніше забирав з гнізд.А пігодовую я медом,який у кульочках кладу на рамки десь в другій декаді лютого.

Залишаю завжди не менш як по 4 маломедні рамки на сім’ю і ніколи не киснуть, навіть не запечатані. Мені так зручно. Обсушені теплі рамки матка із задоволенням засіває. Кульки я кладу тільки тим сім’ям в яких є проблема з кормами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime30.08.18 22:24

Сьогодні закінчив кормити цукровим сиропом відводки, проблемні сім’ї і сім’ї у вуликах де гніздо рамка на 300, а верх магазини на 145 мм. Більше 10 років минуло як останній раз годував бджіл сиропом. Тому була проблема як кормити. Бокові кормушки потрібно було ремонтувати, стельові замалі, всього 1,5 л. Вирішив спробувати пакети. Спробував різні. Красота, мені сподобалось. Годувати можна любими сміттєвими пакетами білими, голубими, чорними (по 55 шт в рулоні), чорними товстими (по 15 шт в рулоні). Пакети на 30 чи 35 л. Сироп 8 л води на 12 кг цукру. Виходить 16 л сиропу 1:1,5. Наливаю по 2 л в пакет. Перший раз даю ввечері, а далі в любий час. Сам я починав годувати в 17.30. Знизу зав’язую вузол для підстраховки. А щоб пакет не прилипав до стінок обов’язково у відро, куди кладу пакети з сиропом наливаю грам 50-100 води і змочую стінки. Якщо налити води більше то пакети з сиропом будуть плавати у воді. Так також не погано, пакети тоді не так тиснуть один на одного, вони наче плавають у воді. І бджоли швидше починають брати сироп. Просто коли дивишся зовні, то здається наче пакети плавають у сиропі. Одним словом надалі якщо й годуватиму то тільки так.

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_2015 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_2016 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_2017
Повернутися до початку Перейти донизу
solnik
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 48
Откуда : Dnepropetrovsk
Дата регистрации : 25.10.2013

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кормление пчёл на зиму   Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Icon_minitime30.08.18 22:51

Владимир пише:
Сьогодні закінчив кормити цукровим сиропом відводки, проблемні сім’ї і сім’ї у вуликах де гніздо рамка на 300, а верх магазини на 145 мм. Більше 10 років минуло як останній раз годував бджіл сиропом. Тому була проблема як кормити. Бокові кормушки потрібно було ремонтувати, стельові замалі, всього 1,5 л. Вирішив спробувати пакети. Спробував різні. Красота, мені сподобалось. Годувати можна любими сміттєвими пакетами білими, голубими, чорними (по 55 шт в рулоні), чорними товстими (по 15 шт в рулоні). Пакети на 30 чи 35 л. Сироп 8 л води на 12 кг цукру. Виходить 16 л сиропу 1:1,5. Наливаю по 2 л в пакет. Перший раз даю ввечері, а далі в любий час. Сам я починав годувати в 17.30. Знизу зав’язую вузол для підстраховки. А щоб пакет не прилипав до стінок обов’язково у відро, куди кладу пакети з сиропом наливаю грам 50-100 води і змочую стінки. Якщо налити води більше то пакети з сиропом будуть плавати у воді. Так також не погано, пакети тоді не так тиснуть один на одного, вони наче плавають у воді. І бджоли швидше починають брати сироп. Просто коли дивишся зовні, то здається наче пакети плавають у сиропі. Одним словом надалі якщо й годуватиму то тільки так.

Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_2015 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_2016 Кормление пчёл на зиму - Сторінка 11 Img_2017
Доброго дня, Володимире! У мене питання щодо такого способу підгодівлі бджіл: а чи не прогризуть бджоли пакет і сироп виллється у вулик? Вибачте, можливо я не так Вас зрозумів
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Кормление пчёл на зиму
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 12Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Наступний
 Схожі теми
-
» Кормление пчел сухим сахаром
» Сборка пчелинных гнезд на зиму.
» Подкормка кукурузным сиропом
» Дрессировка пчел
» Зимостойкость пчел

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Підгодівля бджіл-
Перейти до: