Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Розкажи про себе, знайди друзів, земляків

Перейти донизу 
+2
Степан
Вова
6 користувачів
АвторПовідомлення
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime01.12.11 8:28

Чи є хтось із Вінницької обл. буду вдячний.
Повернутися до початку Перейти донизу
Степан
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 11
Откуда : Черновцы
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : более 20
Дата регистрации : 04.02.2012

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків    Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime05.02.12 11:27

Вова, ты пчелами занимаешься по семейной традиции или ради спортивного интереса?
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime05.02.12 19:19

Я вже розповідав як почав займатись бджолами спочатку випадково натрапив на сімю, а потім почаів читати працювати із ними. До осені було 3 сімї, а зараз так затягнуло шо незнаю як я без них. А займаюсь чисто для себе і сімї.
Повернутися до початку Перейти донизу
Степан
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 11
Откуда : Черновцы
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : более 20
Дата регистрации : 04.02.2012

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime05.02.12 19:32

у меня проблема по здоровью с ребенком была.Меня познакомили с продуктами пчеловодства. Решил по пробовать. Получилось как у тебя. Я когда к своему знакомому пришел что бы рассмотреть пчел по ближе он мне сказал, что если начнешь не бросишь. Так и вышло. Как приходит зима не могу дождаться пока закончится. У меня пока не много но я планирую заняться более серьезно
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства
Игорь


Кол-во сообщений : 2525
Возраст : 56
Откуда : Украина, Херсонская обл.
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 24.04.2010

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime06.02.12 20:00

Степан пише:
Я когда к своему знакомому пришел что бы рассмотреть пчел по ближе он мне сказал, что если начнешь не бросишь. Так и вышло. Как приходит зима не могу дождаться пока закончится. У меня пока не много но я планирую заняться более серьезно

Так любой пчеловод всей душой прикипает к своим питомцам.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fyfytyrj
Пасічник
Пасічник
Fyfytyrj


Кол-во сообщений : 12
Возраст : 73
Откуда : Тернополь
Пчело-стаж : 40
Пчело-семей : 14
Дата регистрации : 06.05.2014

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime20.05.14 0:40

земляки з Полтавщини  відгукніться  я Сергій Георгійович  народився  в с.м.т. Білики . пасічником став у1974р мав тяжкий радікуліт на 1міс хватало 2-3рази.Старенька пасічниця сказала що вилікує  якщо погоджусь завести пасіку і так став ним.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime22.05.14 10:08

Fyfytyrj пише:
земляки з Полтавщини  відгукніться  я Сергій Георгійович  народився  в с.м.т. Білики . пасічником став у1974р мав тяжкий радікуліт на 1міс хватало 2-3рази. Старенька пасічниця сказала що вилікує  якщо погоджусь завести пасіку і так став ним.

Пирятинщина вітає, Вас. 40 років з бджолами, значить старенька пасічниця була права  lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Fyfytyrj
Пасічник
Пасічник
Fyfytyrj


Кол-во сообщений : 12
Возраст : 73
Откуда : Тернополь
Пчело-стаж : 40
Пчело-семей : 14
Дата регистрации : 06.05.2014

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime22.05.14 22:30

Володя .Дякую за відповідь  Був сьогодні на  пасіці  Рояться холера ясна  дуже багато  в цьому році бджоли  вже старий і погано бачу ЗЛАПАВ 2 РОЯ  ВЕЛИКІ.   з ПОВ  с.г
Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор 2016
Пасічник
Пасічник
Віктор 2016


Кол-во сообщений : 12
Возраст : 38
Откуда : Городок Хмельницька область
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 27.05.2016

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime28.05.16 19:48

Доброго вечора шановні бжолярі-трудяги,я сам з м.Городок Хмельницька область, звати мене Віктор ,ось весь час побоювався бжолів,але одногого прикрасного дня побував на пасіці в знакомого друга,скажу чесно понравилось,та з його помощу починаю черпати знання з бджільництва,кроме цього розмножую у дома :
- нутрія;
-кролик;
-голуби;
-перепела;
-кури;
-фазан мисливський;
-пантарка-цесарка;
- собаки породи "Ягдтерери",та лиса для притравки.

Шановні зВашою допомогою,буду навчатись,і чужого нецуратись.
Хочу висловити велику подяку Адміністратору сайта та модераторам за чудовий сайт.Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Empty
ПовідомленняТема: Re: Розкажи про себе, знайди друзів, земляків   Розкажи про себе, знайди друзів, земляків Icon_minitime05.06.16 22:23

Віктор 2016 пише:
Доброго вечора шановні бжолярі-трудяги,я сам з м.Городок Хмельницька область, звати мене Віктор ,ось весь час побоювався бжолів,але одногого прикрасного дня побував на пасіці в знакомого друга,скажу чесно понравилось,та з його помощу починаю черпати знання з бджільництва, кроме цього розмножую у дома :
- нутрія;
-кролик;
-голуби;
-перепела;
-кури;
-фазан мисливський;
-пантарка-цесарка;
- собаки породи "Ягдтерери",та лиса для притравки.

Шановні з Вашою допомогою,буду навчатись,і чужого нецуратись.
Хочу висловити велику подяку Адміністратору сайта та модераторам за чудовий сайт.Дякую.

Дякую. Вітаю Вас на нашому форумі. Впевнений, що наші бджолярі поділяться з Вами знаннями з бджільництва. А Ви нам розкажете що ж це за порода така Ягдтерери.  lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Розкажи про себе, знайди друзів, земляків
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Технофорум :: Розмови про все і нема про що-
Перейти до: