Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Апилифт

Перейти донизу 
+3
Артур Федорович
Павел
Malash
7 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime22.06.17 0:02

Поміняв свого старенького трудягу на новіший. Завтра поїде на пасіку на перші випробування.

Апилифт - Сторінка 2 Img_2027 Апилифт - Сторінка 2 Img_2028 Апилифт - Сторінка 2 Img_2029
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime12.10.17 22:38

Владимир пише:
Поміняв свого старенького трудягу на новіший. Завтра поїде на пасіку на перші випробування.

Апилифт - Сторінка 2 Img_2027 Апилифт - Сторінка 2 Img_2028 Апилифт - Сторінка 2 Img_2029
Випробування пройшов. Правда було невелике ЧП. Колесо вскочило в ямку, не встиг зреагувати і апіліфт, разом з вуликом покотився як колобок.  думаю Покотився, але вулика не відпустив. Мені здається було би не погано якби була можливість колеса регулювати ще й по ширині. Ну нічого, тепер помічник іде рядом і не анекдоти розповідає, а підстраховує від подібних випадків. Ще що не сподобалось так це люфт в колесах. Я чомусь думав, що будуть стояти нормальні підшипники, а виявилось все те ж Китайське ге. Ну і з сумом довелося дивитися на обдерту фарбу на моїх новеньких, свіжопофарбованих вуликах.  Crying or Very sad А взагалі все це дрібниці в порівнянні з тим, що у двох перевезли 140 вуликів і не спітніли. lol!

Апилифт - Сторінка 2 Img_4710 Апилифт - Сторінка 2 Img_4711 Апилифт - Сторінка 2 Img_2011 Апилифт - Сторінка 2 Img_2013 Апилифт - Сторінка 2 Img_2014 Апилифт - Сторінка 2 Img_2015 Апилифт - Сторінка 2 Img_2010 Апилифт - Сторінка 2 Img_2016 Апилифт - Сторінка 2 Img_4712 Апилифт - Сторінка 2 Img_4713 Апилифт - Сторінка 2 Img_2017


Останній раз редагувалося: Владимир (12.02.19 16:26), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Василий Кан
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 2
Откуда : Канев
Дата регистрации : 01.10.2018

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime01.10.18 16:35

Володимир, підскажіть Виробника апіліфта ворта придбати та де в кого а то на Промі куча а як вони в роботі???? А Ви  з стажем що порекомендуєте
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime04.10.18 9:13

Василий Кан пише:
Володимир, підскажіть Виробника апіліфта ворта придбати та де в кого а то на Промі куча а як вони в роботі???? А Ви  з стажем що порекомендуєте

Вітаю. Я купляв у Віталія Лисенко Бажано замовляти повний комплект. Захвати за ручки-раковини взагалі річ прекрасна. Бере надійно. Правда у мене вони не регулюються, але думаю, що можна замовити й таку опцію.
Виробників зараз багато, тому сказати нічого не можу. У мене були апіліфти від двох виробників Генадія Ткаченка і Віталія Лисенко. Сподобався більше від Лисенка. Але у Ткаченка трішки дешевше. Хоча може і у Ткаченка зараз непогані, я ж брав коли ми ще такого слова не чули, апіліфт. Як говорить сам Генадій: Тоді ще була конструкція дещо "сирувата" і я визнаю, що якість перших апіліфтів була мяко кажучи не дуже. Хоча сервіс по обслуговуванню у Генадія мені сподобався. Через декілька років апіліфт перестав брати зажимами і був безкоштовно перероблений і навіть з безкоштовною доставкою. Зараз працює і радує мого друга.  У моєму апіліфті від Лисенка мені не сподобалося: китайські колеса, хотілося б на підшипниках нормальних і з резиною нормальною. Резину доречі бажано зразу замовляти нормальну або взагалі самому підбирати. Хоча якщо їздити по асфальту то піде й та, що стоїть. По тому "асфальту" який буває на кочівлі треба, щоб була більш надійша. Також на зажимах немає резинок, тому знімається краска з вулика. Маленькі болтики без барашок, що теж є трішки не зручно, були замінені зразу. Ну і звісно ж ціна. Як на мене то задорого.
А взагалі мені в апіліфтах не вистачає можливості збільшувати ширину колії. Зменшувати можна, а ось навпаки ні. Бувають такі випадки коли тяжко утримати апіліфт з вуликом. Ось наприклад мені зараз треба буде перевезти пасіку, а вона уже стоїть з зимовими запасами. Місцевість нерівна з буграми і нахилами. Тому помічник завжди повинен бути рядом. Як котиться апіліфт разом з вуликом я уже бачив. ((
А взагалі, як на мене, то річ потрібна. Навіть такий випадок. Вулик повний з медом, під ним пройшов кріт і вулик упав. Рядом тільки бабуся 77 років. Взяв апіліфтом підняв і поставив на місце. [img]http://smiles2k
Повернутися до початку Перейти донизу
Василий Кан
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 2
Откуда : Канев
Дата регистрации : 01.10.2018

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime04.10.18 18:40

Дякую Володимир, що відгукнулися!
Все вичерпно і зрозуміло. як що хочеш кататися бери й плати а ні то тягай.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime04.10.18 20:16

Василий Кан пише:
Дякую Володимир, що відгукнулися!
Все вичерпно і зрозуміло. як що хочеш кататися бери й плати а ні то тягай.

Але перед тим як платити обов’язково треба дізнатися за що платиш, щоб не попасти в халепу типу https://imperiya.by/video/SvMVqIwEgbT/kupiv-apilift-u-bi_prom-dengi-na-veter.html Апилифт - Сторінка 2 4184809592
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime10.10.18 19:58

Здравствуйте Владимир и все гости форума. Давно не заходил и не посещал форум.Посмотрел ваши фото. Много интересного. Это наверное Ваш сын на фото и вы?? Фото Ваше в аватарке совсем не похожее на Вас где Вы на пасекеSmileSmileSmile... Я вижу вы расширились до 140 ульев. Я пока на месте, но в этом году увеличивал не колличество , а качество пасеки. Да и за работой некогда. Осенью вот эти 27 грн/ кг напрочь отбили заниматься. Думал только для розници держать и для себя. Это уж слишком... Будет меньше 1,5 дол кг- так и сделаю. Та и вообще буду стараться продавать в розницу побольше так как большие пасеки всех пасечников и эта реклама в инете промпасек только и нужна для обогащения перекупов, а у пасечников будет горб в место денег.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime10.10.18 23:05

Фанат пише:
Здравствуйте Владимир и все гости форума. Давно не заходил и не посещал форум.Посмотрел ваши фото. Много интересного. Это наверное Ваш сын на фото и вы?? Фото Ваше в аватарке совсем не похожее на Вас где Вы на пасекеSmileSmileSmile... Я вижу вы расширились до 140 ульев. Я пока на месте, но в этом году увеличивал не колличество , а качество пасеки. Да и за работой некогда. Осенью вот эти 27 грн/ кг напрочь отбили заниматься. Думал только для розници держать и для себя. Это уж слишком... Будет меньше 1,5 дол кг- так и сделаю. Та и вообще буду стараться продавать в розницу побольше так как большие пасеки всех пасечников и эта реклама в инете промпасек только и нужна для обогащения перекупов, а у пасечников будет горб в место денег.

Доброго вечора. Дякую за коментар. Раді Вас чути. На фото так, мій син. А на рахунок мого фото так, що тут сказати, робота на пасіці мабуть так виснажує. У кого, як ви говорите, горб на спині росте, а у кого щоки западають. Very Happy Ну нічого це діло наживне. Зимою підправимо. lol!

Фанат пише:
... Я вижу вы расширились до 140 ульев...

Ні, не розширявся. То я мав на увазі перевозили 70 в одну сторону і 70 назад, на двох виходить 140 вуликів.

Фанат пише:
... Да и за работой некогда. Осенью вот эти 27 грн/ кг напрочь отбили заниматься. Думал только для розници держать и для себя. Это уж слишком... Будет меньше 1,5 дол кг- так и сделаю. Та и вообще буду стараться продавать в розницу побольше так как большие пасеки всех пасечников и эта реклама в инете промпасек только и нужна для обогащения перекупов, а у пасечников будет горб в место денег.

За 9 років якось відвик працювати на дядю та ще й за копійки. А їздити кудись на заробітки здоров’я уже не те. Пенсія ж не даром у нас дається. Тому будемо й далі працювати на пасіці, працювати по тихеньку щоб бути без горба. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime20.10.18 18:01

Володимире, я не мав на увазі щось погане про ваше фото. Та і впізнати вас по ньому важко вас, думаю, буде припустим мені при зустрічі тому, що воно (фото) маленьке. Не знаю чому, але ви різні на фото аватарки і на тих фото. не пойму
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime20.10.18 18:10

Син любить пасікою займатися??? В мене дві дочки і передати пасіку що маю, думаю , буде нікому...
Зараз сиджу на роботі в Киеві, купив собі похідний маленький ноутбук 10 дюймів, так є час , то зайшов на форум і його заодно "обкатую", тестую, бо купив не новий, але зовсім дешево.Надіюсь, що без глюків.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Апилифт - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Апилифт   Апилифт - Сторінка 2 Icon_minitime20.10.18 21:15

Фанат пише:
Син любить пасікою займатися??? В мене дві дочки і передати пасіку що маю, думаю , буде нікому...
Зараз сиджу на роботі в Киеві, купив собі похідний маленький ноутбук 10 дюймів, так є час , то зайшов на форум і його заодно "обкатую", тестую, бо купив не новий, але зовсім дешево.Надіюсь, що без глюків.

Я би не сказав, що любить. Але допомагає коли є можливість. Він студент медакадемії і бджоли приймають не аби яку участь у його навчанні. Він навчається, а бджоли це пряме інвестування у його навчання.  #99:12083#  lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Апилифт
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: