Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

  Будні на пасіці 2018 рік

Перейти донизу 
+4
verbin
_Garik_
sashashunya
Павел
8 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime19.06.18 18:58

ss77 пише:
Фанат пише:
Грохнули вашу карнику!!!! Говорил же я вам -выводите сами маток.Или отводочек на печатный маточник или на плодную матку вооще класс будет. Матку купили- деньги тю... тю.. Кстати у мена неплодки должны быть изо дня на день.
Вы невнимательно читаете, сделано как Вы советовали! Это и был отводочек на лодную матку! И матку приняли и насееть успела! Язвите, а на вопрос не ответили.Неплодки мне не нужны так как полно маточников.
Извините, не хотел Вас ничем обидеть. привет привет приветЯ имел ввиду плодную вашу матку с парочкой рам печатного расплода в отводок и пускай сами выводят матку из тех маточников, что у вас есть в основной сильной семьи. Это надо делать, когда появляются у вас в основной семье маточники. Оставлять надо только один маточник.
Я слышал, что маток других пород наши аборигенные пчелы очень плохо принимают. У моего напарника такое тоже прошлый год получилось.  Приняли, насеяла, грохнули. Из четырех маток одну сразу убили, две- так как у вас, одну приняли. Тот за 4 матки около 800 грн отдал. Потом решил больше таким не заниматься. В этом году выводит сам.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime20.06.18 8:49

Вот и я так решил. Хотел породу поменять на миролюбивую. Если бы знал, что так получится, сразу бы так и сделал. Но почему пчёлы не летают, а жрут запасы? В этом году остался совсем без мёда!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime22.06.18 11:40

ss77 пише:
Фанат пише:
Грохнули вашу карнику!!!! Говорил же я вам -выводите сами маток.Или отводочек на печатный маточник или на плодную матку вооще класс будет. Матку купили- деньги тю... тю.. Кстати у мена неплодки должны быть изо дня на день.
Вы невнимательно читаете, сделано как Вы советовали! Это и был отводочек на лодную матку! И матку приняли и насееть успела! Язвите, а на вопрос не ответили. Неплодки мне не нужны так как полно маточников.

Добрий день. Мені здається Ви, ss77 не уважно передивились відводок на наявність маточників перед підсадкою матки. Коли матку підсаджували там уже були маточники тому й не прийняли. Я завжди бджіл струшую і передивляюсь. А саме краще робити відводок до обіду, в гарну погоду, коли бджоли літають. Під вечір даю матку в кліточці або на печатний розплід на виході. Але все рівно передивляюсь рамку на наявність маточників уже не струшуючи бджіл. Кліточку відкриваю на третій день.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime22.06.18 11:47

ss77 пише:
... Тот за 4 матки около 800 грн отдал. Потом решил больше таким не заниматься. В этом году выводит сам.

Купляю не один рік і все нормально. Підсаджую так як описав вище. А ось свої матки в цьому році не можу підсадити. Що не дам убивають. З двома сім’ями так догрався до трутовок. Вчора посадив маток у маточники. Спробую ще так. Правда це роєві сім’ї. Рої познімав працюють, а ось те, що залишилось з фокусами і своїх неплодок повбивали і моїх плідних б’ють.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime22.06.18 11:50

Владимир пише:
ss77 пише:
Фанат пише:
Грохнули вашу карнику!!!! Говорил же я вам -выводите сами маток.Или отводочек на печатный маточник или на плодную матку вооще класс будет. Матку купили- деньги тю... тю.. Кстати у мена неплодки должны быть изо дня на день.
Вы невнимательно читаете, сделано как Вы советовали! Это и был отводочек на лодную матку! И матку приняли и насееть успела! Язвите, а на вопрос не ответили. Неплодки мне не нужны так как полно маточников.

Добрий день. Мені здається Ви, ss77 не уважно передивились відводок на наявність маточників перед підсадкою матки. Коли матку підсаджували там уже були маточники тому й не прийняли. Я завжди бджіл струшую і передивляюсь. А саме краще робити відводок до обіду, в гарну погоду, коли бджоли літають. Під вечір даю матку в кліточці або на печатний розплід на виході. Але все рівно передивляюсь рамку на наявність маточників уже не струшуючи бджіл. Кліточку відкриваю на третій день.
Тринадцать дней вырезал маточники! Всё это время матка ждала своего часа в клеточке в улье. Через 13 дней уже не на чем было делать маточники. Последние дни были только пустые мисочки! 
 А вот уж точно, сколько пчеловодов столько и мнений. Одни советуют вырезать все маточники оставив только один, другие - оставить пчёлам право выбора! Одни советуют вырезать 9-10-тидневные, другие рекомендуют вообще не открывать улей на 9-10 день. Неопытным трудно принять решение. Нужно приобретать свой опыт, а это требует времени.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime22.06.18 12:04

ss77 пише:
Владимир пише:
ss77 пише:
Фанат пише:
Грохнули вашу карнику!!!! Говорил же я вам -выводите сами маток.Или отводочек на печатный маточник или на плодную матку вооще класс будет. Матку купили- деньги тю... тю.. Кстати у мена неплодки должны быть изо дня на день.
Вы невнимательно читаете, сделано как Вы советовали! Это и был отводочек на лодную матку! И матку приняли и насееть успела! Язвите, а на вопрос не ответили. Неплодки мне не нужны так как полно маточников.

Добрий день. Мені здається Ви, ss77 не уважно передивились відводок на наявність маточників перед підсадкою матки. Коли матку підсаджували там уже були маточники тому й не прийняли. Я завжди бджіл струшую і передивляюсь. А саме краще робити відводок до обіду, в гарну погоду, коли бджоли літають. Під вечір даю матку в кліточці або на печатний розплід на виході. Але все рівно передивляюсь рамку на наявність маточників уже не струшуючи бджіл. Кліточку відкриваю на третій день.
Тринадцать дней вырезал маточники! Всё это время матка ждала своего часа в клеточке в улье. Через 13 дней уже не на чем было делать маточники. Последние дни были только пустые мисочки! 
 А вот уж точно, сколько пчеловодов столько и мнений. Одни советуют вырезать все маточники оставив только один, другие - оставить пчёлам право выбора! Одни советуют вырезать 9-10-тидневные, другие рекомендуют вообще не открывать улей на 9-10 день. Неопытным трудно принять решение. Нужно приобретать свой опыт, а это требует времени.

Свій досвід звісно саме краще. [img]http://smiles2k
Ото вся й проблема в цих пустих мисочках. Я коли бачу такі мисочки, та ще й на перзі то вже знаю, що будуть проблеми. Потрібно робити все чітко і своєчасно. Якщо у відводку, на момент підсадки матки, маточники то вже проблема. Тому роблю все швидко: відводок до 12 години, в годин 16-17 матка в кліточці, через 2-3 дні кліточку відкриваю для бджіл, на слідуючий день повністю. Пока проколів не було.  не пойму
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime22.06.18 12:11

Матку приняли и насеять успела, теперь вырезать маточники не вырезать? Думал пару вырезать в другой отводок, но не знаю когда это лучше сделать, чтобы не навредить матке в маточнике.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime22.06.18 12:28

ss77 пише:
Матку приняли и насеять успела, теперь вырезать маточники не вырезать? Думал пару вырезать в другой отводок, но не знаю когда это лучше сделать, чтобы не навредить матке в маточнике.

Ліпше звісно коли маточник зрілий, а це на 14 день. Темний маточник де вже бджоли починають гризти кінчик маточника щоб допомогти їй вийти з нього. Я залишаю один печатний і один не печатний для підстраховки, решта вирізаю. Можу і не вирізати, але тоді буде бійня і матка яка залишиться може бути з дефектом. Рій з цього відводка уже не вилетить. Я не раджу, я розказую як я роблю. А вам приймати рішення. Дякую. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime24.06.18 8:41

Похолодало. Вночі +10. На вагах за два дні -1,8 кг. Липа ще цвіте, але цей холод не випускає бджіл з вулика. Треба мабуть заглянути в магазини та починати відкачувати липовий мед. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime24.06.18 19:16

Пошёл взяток, видно уже подсолнух. Обнаружил такую картину, вроде как матки повыходили. Но сегодня только 11-й день, как поставил рамку с расплодом в безматочную семью. Один маточник разгрызан с боку, несколько с кончика(как матка вышла), но есть и несколько запечатанных.  Агрессия у пчёл совсем пропала. Из-за взятка или из-за выхода матки? Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Img_5611
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime24.06.18 19:53

ss77 пише:
Пошёл взяток, видно уже подсолнух. Обнаружил такую картину, вроде как матки повыходили. Но сегодня только 11-й день, как поставил рамку с расплодом в безматочную семью. Один маточник разгрызан с боку, несколько с кончика(как матка вышла), но есть и несколько запечатанных... Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Img_5611

Зазвичай якщо матка вийшла то буде відкрита кришечка. Якщо маточники гризуть значить бджоли залишають собі одну матку.

ss77 пише:
... Агрессия у пчёл совсем пропала. Из-за взятка или из-за выхода матки?

Думаю і взяток і вихід матки, все разом.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime25.06.18 11:28

Владимир пише:
Похолодало. Вночі +10. На вагах за два дні -1,8 кг. Липа ще цвіте, але цей холод не випускає бджіл з вулика. Треба мабуть заглянути в магазини та починати відкачувати липовий мед. думаю
Давно хотел спросить, зачем весы? Они же мёда не прибавят, а результат только после откачки. Может с помощью весов можно что-то регулировать?
Повернутися до початку Перейти донизу
solnik
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 48
Откуда : Dnepropetrovsk
Дата регистрации : 25.10.2013

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime04.07.18 12:50

Доброго дня, шановні колеги! Хотів би почути Вашої думки щодо роздільних решіток, які обмежують яйцекладку матки під час медозбору. Яка їх ефективність, чи доцільно використовувати?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime04.07.18 19:57

solnik пише:
Доброго дня, шановні колеги! Хотів би почути Вашої думки щодо роздільних решіток, які обмежують яйцекладку матки під час медозбору. Яка їх ефективність, чи доцільно використовувати?
При хорошем взятке не стоит. Матку выгонят в низ тем, что залиты ячейки напрыском и негде ей сеять.
Повернутися до початку Перейти донизу
solnik
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 48
Откуда : Dnepropetrovsk
Дата регистрации : 25.10.2013

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime04.07.18 22:02

Фанат пише:
solnik пише:
Доброго дня, шановні колеги! Хотів би почути Вашої думки щодо роздільних решіток, які обмежують яйцекладку матки під час медозбору. Яка їх ефективність, чи доцільно використовувати?
При хорошем взятке не стоит. Матку выгонят в низ тем, что залиты ячейки напрыском и негде ей сеять.
Дякую за пораду!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime08.07.18 11:35

ss77 пише:
Давно хотел спросить, зачем весы? Они же мёда не прибавят, а результат только после откачки. Может с помощью весов можно что-то регулировать?

В основному для того щоб не заглядаючи у вулик підняти собі настрій. Але буває й таке як у мене вчора. Підійшов потягнув гирьку на +300 грам, похилив голову і пішов, як кажуть ні з чим. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime08.07.18 21:36

Щось соняшник погано виділяє зараз , хоч і цвіте.
Багато маток не повернулись з обльоту- це теж мінус.
Найкраще матки облітувались в відводках зроблених на дві рамки печатного росплоду + дві кормові+ 1 рам. струсити бджоли + тут же підсажував матку неплодку під ковпачок і випускав в кінці наступного дня. Наступного року так робитиму всі відводки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime10.07.18 21:02

Фанат пише:
Щось соняшник погано виділяє зараз , хоч і цвіте...
Знайомий сьогодні дзвонив теж не в захваті від соняшника. Цвіте, а результат нульовий. Я своїх бджіл тільки вчора підвіз до соняшника, побачимо, що буде. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime14.07.18 23:00

Сьогодні з міні нуклеуса вийшов рій. Довелось нести драбину. Правда чомусь матки не знайшов. Як він вилетів і чому не зрозумів. думаю

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Img_2011  Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Img_2013  Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Img_2012
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime15.07.18 22:22

Сьогодні попрацював трішки на пасіці. Поставив по магазину з вощиною. Ставив зразу над гніздом тому доводилось піднімати два верхні магазини. Пару сімей підняв, а потім вирішив не рвати спину, так як магазини були уже й не легкі. Довелось працювати апіліфтом.

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 0-02-013  Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 0-02-015  Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 0-02-014  Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 0-02-010  Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 0-02-012
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime24.07.18 22:11

Качав немного сегодня мед с подсолнуха. Мед жидкий очень-очень, как олия, хоть и печатный . Первый раз в жизни качаю такой печатный мед.Непойму... И очень сладкий, очень.... не пойму
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime24.07.18 22:18

Фанат пише:
Качав немного сегодня мед с подсолнуха. Мед жидкий очень-очень, как олия, хоть и печатный . Первый раз в жизни качаю такой печатный мед. Непойму... И очень сладкий, очень.... не пойму

Може тому, що жарко. Постоїть і загустіє. Соняшниковий мед взагалі тече гарно через сито. А ось з акацією в цьому році намучився. Навпаки густий був як ніколи. Завтра їду теж на пасіку, буду пробувати качати. Соняшника в радіусі 2 км ніде не знайшов, а на вагах +30 кг. Одне поле соняха за 4 км стоїть ще зелене.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime25.07.18 20:05

Думаю докачувать  мед в суботу і в неділю з верхніх корпусів, коли приїду з роботи.Жидкий, як ніколи. Я такого ще не бачив.
Здавати не планую за такою ціною.  Сімей мало, меда не багато, на кого повісити цей мед в цьому році немає. В бочки 200 літрові заллю і до кращих часів... Тара в мене є. Поки не буде 1,5 долара за кг і дорожче мед здавати не буду.Грощі на життя є, бо працюю. А мед буде- заначка!!! Щоб розширятися при такій ціні бажання не маю, але буду при успішній зимівлі.
Купив ВАРОСТОП на Бровафармі недавно.
Повернутися до початку Перейти донизу
solnik
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 48
Откуда : Dnepropetrovsk
Дата регистрации : 25.10.2013

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime27.07.18 18:28

Доброго дня, шановні колеги! Підскажіть, будь ласка, хто практикував підгодівлю бджіл кукурудзяною мелясою? Чи варто це робити?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

 Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Будні на пасіці 2018 рік    Будні на пасіці 2018 рік - Сторінка 4 Icon_minitime28.07.18 14:37

Поняття не маю що це, але думаю краще сахаром, ніж мелясою, щоб потім боком не вилізло в вигляді здохлих сімей за зиму. Для себе зрозумів, що економія боком вилазить...
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Будні на пасіці 2018 рік
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
 Схожі теми
-
»  Будні на пасіці 2010 рік
»  Будні на пасіці 2009 рік
»  Будні на пасіці 2012 рік
»  Будні на пасіці 2013 рік
»  Будні на пасіці 2014 рік

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Розведення та тримання бджіл-
Перейти до: