Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Улей своими руками

Перейти донизу 
+38
sorik
noweth312
Biliavskyi Art Group Ukra
Веледар
Немолодой
Віталій86
Вова
Одессит
Віталій Н
vovaz
ваха
Ykas
Роман Гой
dmyterko
Vik
Павел
c2
Rusik
папа чели
verbin
Игорь
Ivan Ivanovich
Sergej
vb-s1
Слава
Андрей Сумчанин
ДРЕВ
Елько
оберіг
_Garik_
oleg
Papay
женя
sij
Олег
михаил
alexV
adam
42 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
Ykas
Пасічник
Пасічник
Ykas


Кол-во сообщений : 8
Возраст : 56
Откуда : UA
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 30-50
Дата регистрации : 22.06.2011

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime06.03.12 23:32

... какова Ваша цена по изготовлению комплекта Дадана-Блатта (мебельного качества):

- глубокое дно;
- корпус (2 шт.);
- магазин (2 шт.);
- подкрышечник;
- крыша;
- комплект рамок.

Улей фальцевый, соединение в шип, материал 1 сорт – липа, осина, ольха или верба (предподчтение), стенка 37 мм.

... 30-50 комплектов ежеквартально.

Укажите ценовую политику без фурнитуры, сборки и покраски.
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: який вулик робити   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime08.11.12 18:18

який вулик робити підскажіть
Повернутися до початку Перейти донизу
vovaz
Пасічник
Пасічник
vovaz


Кол-во сообщений : 38
Возраст : 55
Откуда : м.Івано-Франківськ
Пчело-стаж : 4 роки
Пчело-семей : 10
Дата регистрации : 25.06.2011

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime23.11.12 14:08

Привіт,для початківців-лежак найкращий, тим більше якщо зимівля на вулиці.
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime23.11.12 15:09

ваха пише:
який вулик робити підскажіть
Тут важко відповісти .Бо всі типи вуликів заслуговують на увагу і кожен з них є найкращий.Якщо цє для себє тримати кілька сімей то підійде люба конструкція вулика і той тип вулика який Вам найбільш до вподоби.А якщо для промислової пасіки тут потрібен свій підхід і все залежатиме який напрямок Ви оберете для себе.А якщо з якого вулика розпочати то тільки з лежака .(МОЯ ДУМКА І ПОРАДА) .
Повернутися до початку Перейти донизу
Ykas
Пасічник
Пасічник
Ykas


Кол-во сообщений : 8
Возраст : 56
Откуда : UA
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 30-50
Дата регистрации : 22.06.2011

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime24.11.12 17:48

https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/194/78083699.jpg/
Для начинающего пчеловода, моё мнение, лежак - самое здравое решение.[img][/img]
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime26.11.12 22:30

оберіг пише:
ваха пише:
який вулик робити підскажіть
А якщо з якого вулика розпочати то тільки з лежака .(МОЯ ДУМКА І ПОРАДА) .
Потрібно з такого вулика починать пасічникувать, у якому потім будете тримати бджіл і дальші. А перелаштувать себе на інший тип вуликів, коли звик до чогось, дуже важко. Повірте - це із власного досвіду.
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime26.11.12 22:50

це я хочу виготовити вулики щоб потім продати пакети
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник
Ivan Ivanovich


Кол-во сообщений : 24
Возраст : 40
Откуда : Черкаси
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 06.01.2011

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime27.11.12 21:58

ваха пише:
це я хочу виготовити вулики щоб потім продати пакети
Ну тоді дійсно краще виготовляти лежаки на даданівську рамку, та ще й профрезерувати посередині канавку, щоб можна було вулик ділити навпіл - на зиму по дві сімї у вулику пускати
Повернутися до початку Перейти донизу
vovaz
Пасічник
Пасічник
vovaz


Кол-во сообщений : 38
Возраст : 55
Откуда : м.Івано-Франківськ
Пчело-стаж : 4 роки
Пчело-семей : 10
Дата регистрации : 25.06.2011

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime28.11.12 11:29

Займатись пакетним бджільництвом вигідно, коли немає навколо доброго взятку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталій Н
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 1
Откуда : Шевченкове, Звенигородський р-н,
Дата регистрации : 29.11.2012

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Вулик з usb плити і стеродуру   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime29.11.12 1:12

Доброго всім дня. Хочу спробувати зробити вулик "УКРАЇНКУ" з usb тирсоплити, товщиною 10 мм, а з середини обшити стеродуром 20 мм. Для того , щоб було крепше з середини вулик пошпаклюю клеєм. Чи ніхто такого ще не робив? Де можна взяти креслення та розміри "УКРАЇНКИ"?
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime29.11.12 16:21

Віталій Н пише:
Доброго всім дня. Хочу спробувати зробити вулик "УКРАЇНКУ" з usb тирсоплити, товщиною 10 мм, а з середини обшити стеродуром 20 мм. Для того , щоб було крепше з середини вулик пошпаклюю клеєм. Чи ніхто такого ще не робив? Де можна взяти креслення та розміри "УКРАЇНКИ"?
Я би Вам не радив робити вулик з тирсоплит і тим більше шпаклювати різними клеїма .Варто трішки подумати, а як сподобається таке життя бджолам в такому вулику а Вам споживати бджолопродукти з такого вулика.А ,що до креслення тут простіше залеже чи то має бути тільки лежак чи лежак з надставками.
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime15.01.13 13:06

День добрый Уважаемые пчеловоды!

Просмотрел тему и вроде как не нашел общалки, об изготовлении ульев. Как говорят, сколько пчеловодов столько и ульев!

Вот мои самоделки, т.к., я человек не богатый. верней недавно стал безработным, то естественно лучше включить мозги и применить руки.
Улей своими руками - Сторінка 11 593962


1. Дадан на 15 рамок, 2 корпуса + магазин итого 45 рамок Сделан изподручных материалов т.е. старый шкаф из ДСП, снаружи обшит ДВП 3 мм, внутри фанера 6мм. Все корпуса пустотелые. Пчелы зимуют этом улье на воле и чуствуют себя прекрасно и ДСП не рассыпается. Себестоимоть улья 150 грн.

2. Улей - лежак на 16 рамок + магазин (ульев 4 шт) из экструдированного пенпласта 40 мм толщиной. себестоимость улья 100грн.

Если инересно то давайте осудим.Улей своими руками - Сторінка 11 225233Улей своими руками - Сторінка 11 165553

п.с. Мужики! А как фото загрузить? Щось я не понял.Улей своими руками - Сторінка 11 498607

Ув. админы если я по ошибке открыл тему не в том месте, то прошу перенести в соответствующий раздел.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime15.01.13 21:05

Одессит пише:
День добрый Уважаемые пчеловоды!
п.с. Мужики! А как фото загрузить? Щось я не понял.Улей своими руками - Сторінка 11 498607

Как прикрепить фото
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Вулики   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime27.01.13 13:52

Доброго дня всім!!!Сьогодні стикнувся з таким питанням.Запропонували вулики виготовлені по такій схемі багатокорпусні- каркас дерево дуб,ясен обшитий фанерою по верх фанери йде пінопласт а зверху все обшито хромованим алюмінієм.Як ви вважає чи добре будуть почувати себе бджоли в таких вуликах?
Повернутися до початку Перейти донизу
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
оберіг


Кол-во сообщений : 982
Возраст : 53
Откуда : Україна Прикарпаття
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 25.09.2009

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime28.01.13 19:51

Вова пише:
Доброго дня всім!!!Сьогодні стикнувся з таким питанням.Запропонували вулики виготовлені по такій схемі багатокорпусні- каркас дерево дуб,ясен обшитий фанерою по верх фанери йде пінопласт а зверху все обшито хромованим алюмінієм.Як ви вважає чи добре будуть почувати себе бджоли в таких вуликах?
Думаю що деревина з дуба і ясеня не підходить для вулика .
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталій86
Пасічник
Пасічник
Віталій86


Кол-во сообщений : 64
Возраст : 38
Откуда : Вінницька обл.
Пчело-стаж : З 05.2013
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 22.01.2013

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 7:47

Цікавить допустима товщина стінки вулика дадана-блатта. Всі рекомендують 35 мм, а я найшов вулики зі стінкою 30мм, чи можна такі вулики використовувати для зимівлі бджіл на вулиці?
Повернутися до початку Перейти донизу
http://cherepashinetska-oljnya.uaprom.net/
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 8:45

Віталій86 пише:
Цікавить допустима товщина стінки вулика дадана-блатта. Всі рекомендують 35 мм, а я найшов вулики зі стінкою 30мм, чи можна такі вулики використовувати для зимівлі бджіл на вулиці?

Таки да, 35 мм по заводским чертежам, но 30 мм моловато будет. Я тут пару дней разговаривал с одним опытным пчеловодом, так он порекомендовал делать улья с толщиной стенки 38 мм. Учитывая особенности одесского региона (относительно мягкая зима и повышенная влажнось), 35 - 38 мм нам хватит. Ведь главные враги пчел зимой, сырость и голод! Рекомендую внимательно изучить технические характеристики пород древесины для изготовления ульев и вам все будет понятно.
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 9:14

я на закарпатті використовую всі стінки вулико 50 мм
Повернутися до початку Перейти донизу
Одессит
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 35
Возраст : 55
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 3 года
Пчело-семей : 5
Дата регистрации : 15.01.2013

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 10:50

ваха пише:
я на закарпатті використовую всі стінки вулико 50 мм

Лежак? Для Дадана и др. многокорпусников с такой толщиной стенок, будет тяжело поднять корпус даже с 10-тью рамками.
Повернутися до початку Перейти донизу
ваха
Пасічник
Пасічник
ваха


Кол-во сообщений : 135
Возраст : 33
Откуда : ужгород
Пчело-стаж : з 2012
Пчело-семей : 5 сімї
Дата регистрации : 02.02.2012

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 11:05

Он стоит стационарно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Улей своими руками    Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 11:52

ваха пише:
Он стоит стационарно.
Мои 3 года стояли стационарно, а потом понял, что нужно кочевать. Так что 50 это уже перебор, мне кажется, хоть и для стационара. Его иногда и пустой переносить с места на место ещё надо.
Люди делают и с 25-и и говорят, что прекрасно зимуют. И я в это верю. У меня на пасеке есть и 40 и 35 и 25 (стягивал в своё время всё, что попадалось). Зимуют все. Что одинаково не скажу, так как даже в одном и том же улье каждая зимовка проходит по разному, но зимуют нормально. Птфу птфу птфу
Правильно сказал Одессит: Ведь главные враги пчел зимой, сырость и голод! [img]http://smiles2k
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталій86
Пасічник
Пасічник
Віталій86


Кол-во сообщений : 64
Возраст : 38
Откуда : Вінницька обл.
Пчело-стаж : З 05.2013
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 22.01.2013

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 13:43

Значить можна і 30 мм. Я просто думаю якщо буде холодно можна буде з пінопласту зробити кожух, який в зимку триматиме температуру, а влітку його можна буде знімати і вулик буде легким))))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://cherepashinetska-oljnya.uaprom.net/
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 14:00

Віталій86 пише:
Значить можна і 30 мм. Я просто думаю якщо буде холодно можна буде з пінопласту зробити кожух, який в зимку триматиме температуру, а влітку його можна буде знімати і вулик буде легким))))
Як для Вашого району, то я думаю, це буде зайве. Тим більше, шо пінопласт дуже приваблює мишей, які у ньому роблять гарні гнізда. lol!
Головне сильна, здорова сім’я, наявність меду, гарна матка і правильно зібране гніздо. А далі уже можна і екпериментувати (підрмочне 2-5-10 см, згніздо збоку чи по середині, зверху потолочини чи просто холстик і т. д). А загинути бджолосім’я може і в зимівнику, не говорячи уже про пінопласт. http://b.foto.radika
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталій86
Пасічник
Пасічник
Віталій86


Кол-во сообщений : 64
Возраст : 38
Откуда : Вінницька обл.
Пчело-стаж : З 05.2013
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 22.01.2013

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 14:36

Знайшов мабуть сам відповідь на своє запитання))
http://www.bibliotekar.ru/pchelovod/21.htm
Думаю щось в цьому є))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://cherepashinetska-oljnya.uaprom.net/
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 11 Icon_minitime30.01.13 14:46

Віталій86 пише:
Знайшов мабуть сам відповідь на своє запитання))
http://www.bibliotekar.ru/pchelovod/21.htm
Думаю щось в цьому є))
... Вот вы и познакомились с увлекательной и совсем не простой жизнью медоносных пчел, надеемся, подружились с ними. И если вы внимательны, то не могли не заметить: как в капле росы отражается солнце, так и в пчелиной семье проявляется совершенство живой природы. Только хорошо зная жизнь и поведение пчел, можно научиться управлять ими, стать грамотным пчеловодом. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Улей своими руками
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» Воскотопка своими руками за пару минут
» Альпийский улей (улей Роже Делона)
» Обогреватели для ульев. Теплый улей. Весенний обогрев пчел
» Какой улей лучше.
»  Контрольный улей на пасеке.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: