Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Улей своими руками

Перейти донизу 
+38
sorik
noweth312
Biliavskyi Art Group Ukra
Веледар
Немолодой
Віталій86
Вова
Одессит
Віталій Н
vovaz
ваха
Ykas
Роман Гой
dmyterko
Vik
Павел
c2
Rusik
папа чели
verbin
Игорь
Ivan Ivanovich
Sergej
vb-s1
Слава
Андрей Сумчанин
ДРЕВ
Елько
оберіг
_Garik_
oleg
Papay
женя
sij
Олег
михаил
alexV
adam
42 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
АвторПовідомлення
Rusik
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Rusik


Кол-во сообщений : 369
Возраст : 32
Откуда : Кубань-ст.Советская
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 26.06.2008

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime28.09.14 16:11

Так открывают только летки,пчелы взмахами крыльев охлаждают гнездо, если донья будут открыты то жара снова будет заходить в улей
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vk.com/pshelovod
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime07.02.16 19:35

Vik, вы можете показать как делаете дно и крышу. Посмотрел тему сначала и что то нигде не нашёл. На фото не совсем понятно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime09.02.16 13:12

А вот мои ульи сделанные мной осенью 2015 года:

Улей своими руками - Сторінка 13 8ff358372e1ct

Это их подкрышники с сеткой:

Улей своими руками - Сторінка 13 2574bc758109t

А это свежесобраный корпус:

Улей своими руками - Сторінка 13 162361a29d55t

Улей своими руками - Сторінка 13 De9702b9efb0t

Рога прикручу весной. Готовы и покрашены лежат.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime10.02.16 19:34

Фанат.А вулики на яку 230 рамку?Сподобались , а як у виготовленні мені хотілосяб зробити такі на 145 рамку у вас розмірів і детальніших фото немає?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime10.02.16 20:32

Вова пише:
Фанат.А вулики на яку 230 рамку?Сподобались , а як у виготовленні мені хотілосяб зробити такі на 145 рамку у вас розмірів і детальніших фото немає?
Не зрозумів як це на яку 230 рамку? Це рамка Рута.Стандартна рамка.Зараз у мене в кожному по три корпуси поки що.Ну детальним фото цих вуликів не займався, робив для себе. Креслення є, але це навіть не креслення а просто наброски з розмірами, щоб не забути до слідуючого сезону. Думаю в цьому сезоні ще 22 штуки робити таких з оцієї доски:

Улей своими руками - Сторінка 13 D1d9654d7c6et

Ну постараюсь виложить креслення і детальне фото.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime11.02.16 18:17

Я мав на увазі на яку рамку бо кожен робить під себе кому що підходить одні на 300, одні на 230 одні на 145.От мені сподобалась конструкція Ваших вуликів тому хочу собі такі але нижній корпус на 300 а всі інші на 145 рамку.Як вам такий вулик?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime12.02.16 11:14

Чесно кажучи я перед тим як зробити свій вибір багато думав над різними конструкціями. І вирішив остановитися на однову стандарті рамки на всій пасіці.Я с трудом уявляю, як можливо обновляти гніздо в такій конструкції. Можна , але с напрягом.Це буде порамочна робота. Другий мінус для мене в тому , що ти кажеш Вова( давай на ти), неможливість працювати корпусами. Я маю на увазі корпус на 300.Як ти можеш їх поміняти місцями з корпусом на 145 ?Є такий протиройовий прийом, як матку на суш струшують і накривають ганеманкою, а на верх ставлять корпус з якого її трусили з росплодом. Така операція неможлива в твоєму випадку як і переміна корпусів місцями. Думаю, ще попробувати з часом  6 корпусів на 145 мм рамку. Павел казав мені чудова зимівля і напрочуд удобно.Корпуса на 300 непогані, але з медом непідйомні. Я ж планую чималу пасіку і потрібно буде працювати корпусами і впершу чергу самому. Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime12.02.16 20:48

Я теж працюю сам, і є один корпусний вулик на 300 рамку стоїть 3 корпуси. І от як ситуація сталась, маточка сиділа в нижньому корпусі, але через деякий час перейшла в 2 середній , і після цього я усе літо намагався пересадити її в перший копус, і їїіз іншими бджільми струшував ,і корпуса місцями міняв, а вона у 2 корпус пириходила і все.Так і довелося залишити.Тому і думаю перший корпус зробити на 300 рамку для гнізда і як на мене на 300 їм легше зимувати  буде http://b.foto.radika ну це на практиці нада перевірити,так як я зараз працюю в основному із лежаками, а якщо неполучиться то можна скинути 300 корпуси в окремий вулик, а 145 в окремий тай і хотів я цих 3 корпуси які в мене є в цьому і використати,як гніздову , а от доверху 145 поставити.Можливо буде краще зробити повністю весь вулик на 145 рамку, я на практиці непробував.Тому і хочу зробити декілька вуликів.І буду вдячний за креслиння і розміри
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime12.02.16 21:07

Вова, подивись Сообщения ЛС
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime12.02.16 21:10

Володимир.Велике Дякую за ссилки.Вибачаюсь відразу непобачив повідомлення
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime12.02.16 22:20

Вова пише:
Я теж працюю сам, і є один корпусний вулик на 300 рамку стоїть 3 корпуси. І от як ситуація сталась, маточка сиділа в нижньому корпусі, але через деякий час перейшла в 2 середній , і після цього я усе літо намагався пересадити її в перший копус, і їїіз іншими бджільми струшував ,і корпуса місцями міняв, а вона у 2 корпус пириходила і все.Так і довелося залишити.
Я купив собі ганеманівські решітки і буду матку оставляти в першому корпусі, а зверху решітку. Вона таким чинов вище не перейде.
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime14.06.16 6:04

У меня есть фанерный ящик. Хочу обшить его доской. Но он с обоих сторон проолифлен. Пчёлкам не повредит? Нужно шкурить,обжигать? Посоветуйте!
Повернутися до початку Перейти донизу
solnik
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 48
Откуда : Dnepropetrovsk
Дата регистрации : 25.10.2013

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime26.12.16 21:01

Шановні колеги! Порадьте, якою фарбою краще фарбувати вулики.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime26.12.16 21:44

solnik пише:
Шановні колеги! Порадьте, якою фарбою краще фарбувати вулики.

Я свої новенькі вулики двічі обробляв оліфою, а потім фарбував звичайною краскою ПФ-115. Уже 3-й рік. Улей своими руками - Сторінка 13 Img_1310 Улей своими руками - Сторінка 13 Img_3424
Повернутися до початку Перейти донизу
ss77
Пасічник
Пасічник
ss77


Кол-во сообщений : 319
Возраст : 70
Откуда : Одесса
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 07.02.2016

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime27.12.16 7:23

В краску желательно добавлять алюминиевую пудру. Читал, что в экранированных ульях семья лучше развивается. Я свои так крашу.
Повернутися до початку Перейти донизу
solnik
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 48
Откуда : Dnepropetrovsk
Дата регистрации : 25.10.2013

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime27.12.16 20:54

Дякую, колеги, за поради! В мене теж фарба більш-менш трималася років 4, а потім в один рік (минулий) обсипалася на 40 - 70% майже на всіх вуликах. Можливо це особливості фарби, можливо в цей рік були якісь специфічні погодні умови - сказати важко.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime27.12.16 22:13

solnik пише:
Дякую, колеги, за поради! В мене теж фарба більш-менш трималася років 4, а потім в один рік (минулий) обсипалася на 40 - 70% майже на всіх вуликах. Можливо це особливості фарби, можливо в цей рік були якісь специфічні погодні умови - сказати важко.

Думаю ще велику роль відіграє в яких умовах вулики експлуатуються. Мої і літом і зимою постійно на вулиці. А особливо осінньо-зимовий період дуже скорочує їм віку. Бувало по три, а то й чотири рази переїзжали з точка на точок. Тому 4 роки це якраз той срок, особливо для кочової пасіки, після якого бажано підчепурити вулики. Улей своими руками - Сторінка 13 4184809592
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime25.01.17 13:31

Заказав собі два дні назад 3-х корпусних 10-ти рамочих вуликів дадан з від"ємним дном 10-ть штук.Стінка 35мм. Чоловік сам привозить деревину, пиляє, сушить, робить вулики і т. д. Домовились по 600 грн. Рамки у нього по 3 грн. Надіюсь зробить, не передумає...Резон мені самому робити і купувати доску більш ніж 2000 грн куб і докупляти інструменти?Хто що думає?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime25.01.17 14:28

Фанат пише:
Заказав собі два дні назад 3-х корпусних 10-ти рамочих вуликів дадан з від"ємним дном 10-ть штук. Стінка 35мм? ... Хто що думає?

Не знаю, бувають випадки коли треба підняти такий корпус, ось тоді і чухаєш потилицю. думаю А чому всі три на 300? Хоча б замість третього два магазини на 145 мм. Я також замовив, але всі корпуси на 145 мм. Коли хочеш на 300 став рамку на 300, а ні працюй з рамкою на 145. Зараз знизу в двох корпусах на 145 мм стоїть рамка на 300, а далі магазини на 145 мм. А в загалі в планах повністю перейти на рамку 145 мм.

Фанат пише:
... Чоловік сам привозить деревину, пиляє, сушить, робить вулики і т. д. Домовились по 600 грн. Рамки у нього по 3 грн. Надіюсь зробить, не передумає...Резон мені самому робити і купувати доску більш ніж 2000 грн куб і докупляти інструменти? Хто що думає?

Після того як двічі пучки на пальцях відрізало сказав собі ні, так можна колись і без пальців взагалі залишитись. Мабуть це не моє. А може просто не уважний такий, люди ж якось працюють. Хоча станочок стоїть. Рамки зробити, підпиляти щось.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime25.01.17 15:05

Третій корпус буде тільки на соняшик ставитись і зніматись, і транспортуватись окремо. Не хочу рамку на 145 принципово зовсім мати. Мені навіть рутівська рамка маловатою кажеться.Буду якийсь апіліфт собі робити, щоб менше тягати. Половина пасіки на даданах, половина на рутах...
Рейсмуса на стінку дадана немає, купувати середнього класу , так коштує 15 000 грн, плюс циркулярка тис 4,5 грн, плюс дошка рік назад була по 2000 грн куб!!! Зараз мабуть 2500.Краще купити вулики і не морочитись, бо ще розходні матеріали... На ці гроші я куплю 40 вуликів без забот і хлопот. Ще дома є кубів 2, так рутів сам настругаю і все буде ОКЕЙ!
Розраховував я собівартість однієї рамки, якщо робити мені з купованої дошки, то 2.80 грн без амортизації обладнання. А тут по 3 грн. Ну і резон робити самому? Раз теж трошки задів пальця циркуляскою, добре що царапиною обійшлося. Аж волосся на затилку в прямому сенсі зашевелилося!Бррр...
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime25.01.17 15:23

Фанат пише:
Третій корпус буде тільки на соняшик ставитись і зніматись, і транспортуватись окремо. Не хочу рамку на 145 принципово зовсім мати. Мені навіть рутівська рамка маловатою кажеться.Буду якийсь апіліфт собі робити, щоб менше тягати. Половина пасіки на даданах, половина на рутах...
Рейсмуса на стінку дадана немає, купувати середнього класу , так коштує 15 000 грн, плюс циркулярка тис 4,5 грн, плюс дошка рік назад була по 2000 грн куб!!! Зараз мабуть 2500.Краще купити вулики і не морочитись, бо ще розходні матеріали... На ці гроші я куплю 40 вуликів без забот і хлопот. Ще дома є кубів 2, так рутів сам настругаю і все буде ОКЕЙ!
Розраховував я собівартість однієї рамки, якщо робити мені з купованої дошки, то 2.80 грн без амортизації обладнання. А тут по 3 грн. Ну і резон робити самому? Раз теж трошки задів пальця циркуляскою, добре що царапиною обійшлося. Аж волосся на затилку в прямому сенсі зашевелилося!Бррр...

А чому рут не сподобався? Може треба було б все таки переходити на рутовську рамку? Тим паче, що половина пасіки уже на рутовській рамці. Працювати меншими корпусами простіше, швидше і легше. Улей своими руками - Сторінка 13 4184809592

З апіліфтом також не все так гладко. Особливо в в безвзятковий період. А основне, що мені не подобається це те, що потрібно тасувати рамки з корпуса в корпус.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime25.01.17 16:16

Пасіка буде і далі половина на рутах, а половна- дадан.
Рамкою рута треба навчитись оперувати. Перестановка корпусів-обов"язкова. Як я зрозумів із власного досвіду, проще на даданах порамочно, а на рутах покорпусно навчитись- це "вищий пілотаж". Буду осваювати "пілотаж" поступово.А ще народа "мода" на рамку дадан. Можна значно легше продавати сім"ї, пакети...Хто зна...
Звонив тільки що, питав почім дошка обрізна  шириною 25 см( на корпуси рута), так 2800 грн куб і дешевне НЕ БУДЕ сказав. думаюСумне, страшне і політичне...
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime25.01.17 18:50

Фанат пише:
Пасіка буде і далі половина на рутах, а половна- дадан.
Рамкою рута треба навчитись оперувати. Перестановка корпусів-обов"язкова. Як я зрозумів із власного досвіду, проще на даданах порамочно, а на рутах покорпусно навчитись- це "вищий пілотаж". Буду осваювати "пілотаж" поступово.А ще народа "мода" на рамку дадан. Можна значно легше продавати сім"ї, пакети...Хто зна...
Звонив тільки що, питав почім дошка обрізна  шириною 25 см( на корпуси рута), так 2800 грн куб і дешевне НЕ БУДЕ сказав. думаюСумне, страшне і політичне...

За 6 років практиктичні навики вже повинні бути.
2800 це сосна мабуть?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime25.01.17 19:42

Владимир пише:
Фанат пише:
Пасіка буде і далі половина на рутах, а половна- дадан.
Рамкою рута треба навчитись оперувати. Перестановка корпусів-обов"язкова. Як я зрозумів із власного досвіду, проще на даданах порамочно, а на рутах покорпусно навчитись- це "вищий пілотаж". Буду осваювати "пілотаж" поступово.А ще народа "мода" на рамку дадан. Можна значно легше продавати сім"ї, пакети...Хто зна...
Звонив тільки що, питав почім дошка обрізна  шириною 25 см( на корпуси рута), так 2800 грн куб і дешевне НЕ БУДЕ сказав. думаюСумне, страшне і політичне...

За 6 років практиктичні навики вже повинні бути.
2800 це сосна мабуть?
Рути- в 2016 були перший рік.
Сосна.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Улей своими руками - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Улей своими руками   Улей своими руками - Сторінка 13 Icon_minitime15.09.18 18:01

Днище якому 5 років. В цьому році хтось над ним дуже познущався. Думаю, що є 2 варіанти це шашель або личинка молі.  думаю


Улей своими руками - Сторінка 13 Img_2018 Улей своими руками - Сторінка 13 Img_2019 Улей своими руками - Сторінка 13 Img_2020
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Улей своими руками
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Схожі теми
-
» Воскотопка своими руками за пару минут
» Альпийский улей (улей Роже Делона)
» Обогреватели для ульев. Теплый улей. Весенний обогрев пчел
» Какой улей лучше.
»  Контрольный улей на пасеке.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: