Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Рамки и их изготовление

Перейти донизу 
+24
Бучок
noweth312
Віталій86
Влад.
stalin_n91
Вова
Роман Гой
сталкер
Герман7
САТ
Volodymyr
Гусар
оберіг
Rusik
Даніла
Павел
Слава
Игорь
_Garik_
Vik
михаил
adam
alexV
Prokudin
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторПовідомлення
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime25.11.17 18:25

sashashunya пише:

... Доречі прийшли мої рамки 200шт за що Вам вдячний.Привезли прямо у двір,обійшлися вони мені по 5грн10к., у магазині В Ніжині по 7 грн.

Як якість??? Сподобалась??? Мені теж на слідуючий сезон штук 200...250 збити треба.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime25.11.17 18:40

Фанат пише:

Як якість??? Сподобалась??? Мені теж на слідуючий сезон штук 200...250 збити треба.
Якість нормальна.треба було бще й проволоку в них замовити, вже пізніше дочитався що там вона є.Завтра поїду в Ічню по проволоку та цвяхи на рамки. Стараюсь за зиму,поки ще не дуже холодно підготувати все до весни,бо весною й так роботи на пасіці вистачає. Планую на днях замовити вних ще полурамок 200шт на 145 мм.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime26.11.17 21:19

Сьгодні купив прволоку 55грн котушка,ну й ціни,мед дешевшає,а на приладдя для пасіки ціна зростає,і це ще не сезон.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime26.11.17 21:23

Я собі вже давно котушок 10 купив і вони лежать у мене про запас.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime26.11.17 22:02

Ото ж. Я купляю тільки по потребі.Принцип такий "На увесь вік не накупляєшся". може й не правильно ,але як є так і є.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime21.12.17 23:05

sashashunya пише:

... Доречі прийшли мої рамки 200шт за що Вам вдячний.Привезли прямо у двір,обійшлися вони мені по 5грн10к., у магазині В Ніжині по 7 грн.

Якщо не секрет де Ви брали рамки. Хочу купити і собі магазинні рамки на 145 мм.
Повернутися до початку Перейти донизу
sashashunya
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 258
Возраст : 50
Откуда : Ніжинський р-н
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 05.03.2016

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime03.01.18 10:00

Вчора забрав свої рамки,які замовляв перед новим роком.Якість гарна, але у верхньому бруску знизу проріз для вощини, я думаю це зайве,гірше буде збивати рамки. У попередньому замовленні такого не було.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime03.01.18 10:07

sashashunya пише:
Вчора забрав свої рамки,які замовляв перед новим роком.Якість гарна, але у верхньому бруску знизу проріз для вощини, я думаю це зайве,гірше буде збивати рамки. У попередньому замовленні такого не було.

А мені щось не повезло з цим продавцем. Замовляв раніше Вас, але так до цих пір рамок і не дочекався. Перед Новим роком можна було додзвонитися хоч якось, а зараз взагалі на дзвінок не відповідають. Бачу, що поспішив я гроші перераховувати. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime31.01.18 21:38

Владимир пише:
sashashunya пише:
Вчора забрав свої рамки,які замовляв перед новим роком.Якість гарна, але у верхньому бруску знизу проріз для вощини, я думаю це зайве,гірше буде збивати рамки. У попередньому замовленні такого не було.

А мені щось не повезло з цим продавцем. Замовляв раніше Вас, але так до цих пір рамок і не дочекався. Перед Новим роком можна було додзвонитися хоч якось, а зараз взагалі на дзвінок не відповідають. Бачу, що поспішив я гроші перераховувати. думаю

Отримав я свої рамки. Вже й друга партія прийшла. Ну що сказати. Ціна да, приємна. А ось про якість такого не скажеш. В першій партії пошти всі верхні бруски були шириною 26 мм і в ріжки не вставлялись, приходилось підстругувати. А в другій партії з верхнім бруском все нормально так бокові планки по ширині різних розмірів, від 23 до 26 мм, що створювало незручності при свердлінні отворів.

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 E_14510 Рамки и их изготовление - Сторінка 6 E_145_10

Попадалися і такі варіанти.

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 145_610 Рамки и их изготовление - Сторінка 6 145_710 Рамки и их изготовление - Сторінка 6 145_310
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime01.02.18 15:14

Володимире, де брали? У Воронєжі біля Шостки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime01.02.18 18:42

Фанат пише:
Володимире, де брали? У Воронєжі біля Шостки?

Да
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime02.02.18 11:03

Я теж брав там і бічні планки нижче розділювача бувають заширокі і не стають в радіалку. А ваші варіанти були в середині пачки? Так?? НУ це є у них. Але такого як у вас "набора" у мене не було.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime02.02.18 12:57

Фанат пише:
... А ваші варіанти були в середині пачки? Так??...

Я не приглядався, але не зверху це точно.  

Фанат пише:
Я теж брав там і бічні планки нижче розділювача бувають заширокі і не стають в радіалку. А ваші варіанти були в середині пачки? Так?? НУ це є у них. Але такого як у вас "набора" у мене не було.

Сучків таких і не багато, може з десяток на сотню. Мене більше розміри дістали. Одним словом вивід зроблений, виробника будемо міняти. Тим паче, що їхні ціни уже скоро зрівняються з цінами інших виробників. Та й гадати, що там у мішку, коли відкриваєш щось більше не хочеться. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime03.02.18 22:27

Мені потрібно теж хороші стандартні розміри, бо в радіалку 26 мм не влізе мабуть .
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime03.02.18 22:29

Фанат пише:
Мені потрібно теж хороші стандартні розміри, бо в радіалку 26 мм не влізе мабуть .

Тоді вам єврорамка. Тільки там ціни трішки кусючі. Але то як кому.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime20.02.18 10:35

Це ще не збиті мною виготовлені запаси.

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 46de124774e3t

А ці  вже куповані збив (фото не зробив ще поки що збитих...)

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 709d1946e745t
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime20.02.18 13:16

Фанат пише:
Це ще не збиті мною виготовлені запаси.

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 46de124774e3t

А ці  вже куповані збив (фото не зробив ще поки що збитих...)

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 709d1946e745t

Тоді треба поспішати, роботи багато.

Фанат пише:
Мені потрібно теж хороші стандартні розміри, бо в радіалку 26 мм не влізе мабуть .

А як із розмірами? Бачу на фото рамка на 300 мм, Ви її теж в радіальній медогонці відкачуєте?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime21.02.18 12:30

В мене є старенька не поворотна  хордіалка на 300 рамку.
А спішить нікуди ... Збитих 200 рамок дадана уже є. На цей сезон досить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime21.02.18 12:32

Владимир пише:
Фанат пише:
Мені потрібно теж хороші стандартні розміри, бо в радіалку 26 мм не влізе мабуть .

Тоді вам єврорамка. Тільки там ціни трішки кусючі. Але то як кому.
А де ж її купити , щоб була з нормальннннними розмірами....????
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime21.02.18 12:50



Останній раз редагувалося: Владимир (12.02.19 13:07), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime06.12.18 15:35

Фанат пише:
Володимире, де брали? У Воронєжі біля Шостки?

Вчора знову замовив тут рамки. Підкупила ціна 4,9 грн рамка на 300 мм з верхнім єврозамком (4,7 без замка) і 3,50 грн магазинна рамка з єврозамком (3,2 грн без замка). На магазинну рамку зараз акція. Побачимо, що прийде на цей раз. Доречі замовив з доставкою додому. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime23.12.18 18:47

Владимир пише:
Фанат пише:
Володимире, де брали? У Воронєжі біля Шостки?

Вчора знову замовив тут рамки. Підкупила ціна 4,9 грн рамка на 300 мм з верхнім єврозамком (4,7 без замка) і 3,50 грн магазинна рамка з єврозамком (3,2 грн без замка). На магазинну рамку зараз акція. Побачимо, що прийде на цей раз. Доречі замовив з доставкою додому. lol!

Закінчую збивати третю сотню рамкок на 300мм. Ну що сказати? Чистота заготовок, можна оцінити на 5 (буває і 5 з +), гарні. Що не скажеш про розміри. Верхній брусок доводиться підчищати бо не входить в замок. І таких рамок десь до 40%. Бокові планки теж розміри гуляють. Під розділювачем Гофмана 26 мм, а внизу планки буває і 23,5мм. Також не подобається пропил у верхньому бруску. Я забиваю збоків по 2 гвіздки і часто буває так, що гвіздок розколює цей пропил. Як про мене так бджоли непогано відбудовують вощину і без пропила.

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Img_2035 Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Img_2033 Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Img_2034 Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Img_2036 Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Img-7d10
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Рамки и их изготовление   Рамки и их изготовление - Сторінка 6 Icon_minitime30.01.19 14:03

Щоб дріт не врізавсь в планку багато хто використовує скоби для степлера. Рамки и их изготовление - Сторінка 6 581dc10 Скільки не пробував не приживається чомусь у мене така практика. На рамці 145 мм ще куди не йшло, а ось на 300-ій дріт не натягується, а рветься. Не розумію, що не так?  думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Рамки и их изготовление
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Схожі теми
-
» Улей своими руками
» Изготовление и сборка корпуса в шип
» Изготовление и продажа ульев из ППУ (пенополиуретана)
» Продам рамки
» Какие рамки лучше на 230 или на 300

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Інвентар-
Перейти до: