Українські Бджоляри
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Варроатоз

Перейти донизу 
+29
Оришкін
solnik
Бучок
Немолодой
kovtunnikolaj
Вова
Sirco
Rusik
Arximed
vovaz
Shmell
оберіг
Павел
Палітра
Андрiй
Даніла
-gor
ALMAZ
delavar
Елько
Игорь
Оррин
sasha-T33@email.ua
Светлана
Vladimir
sij
adam
Vik
Prokudin
33 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Наступний
АвторПовідомлення
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime16.04.15 21:05

solnik пише:
Дякую, мабуть я вже трохи зівонув, оскільки тільки два дні тому купив байварол. А тепер пішли дощі.

Як кажуть, краще пізніше, чим взагалі нічого не робити. Дощ не поміха. А тим паче коли він весняний. Повішати смужки можна і по дощу.  Можна скористатися і зонтиком. lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime10.06.15 21:45

Насчёт  зимовки.У  меня  пятая  зимовка  и  пятая  100%,  только  две  семьи  вышли  слабые  на  трёх  рамочках,  а  так  всё  ОК.Предполагаю,  что  этих  слабых  клещ  потрепал,  ставлю  полоски  и  осенью  и  весной,  но  осенью  наверное  не  очень  хорошо  сработали.Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime11.06.15 8:34

Павел пише:
Насчёт  зимовки.У  меня  пятая  зимовка  и  пятая  100%,  только  две  семьи  вышли  слабые  на  трёх  рамочках,  а  так  всё  ОК.Предполагаю,  что  этих  слабых  клещ  потрепал,  ставлю  полоски  и  осенью  и  весной,  но  осенью  наверное  не  очень  хорошо  сработали.Спасибо.
А я сразу ТИМОЛом( под заказ в аптеке), потом бипином, потом парами щавелевой кислоты когда на улице днем градусов 5.А весной ничем. И все ОК.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фанат
Пасічник
Пасічник



Кол-во сообщений : 592
Возраст : 45
Откуда : Чернігівська обл., Бахмацький р-н
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 19.05.2015

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime11.06.15 14:19

Павел пише:
... Я  не  сильно  приветствую.  СТОЛЬКО  ЯДА  в  улей. Спасибо.

Ну почему все это яд? Тимол, насколько я знаю, вытяжка из чебреца. Щавелевая кислота - в щавле, во многих продуктах и в меде она присутствует. А во многих полосках от клеща в основном действующее вещество это тимол и амитраз. А амитраз-это действуещее вещество БИПИНА. Так что химии не так уж много.В Европе и Америке применение тимола и щавелевой кислоты разрешено. А Бипин я лью один раз в улей и только осенью, а не два как некоторые. И весной не обрабатываю ничем и не бипиню.
Повернутися до початку Перейти донизу
Rusik
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Rusik


Кол-во сообщений : 369
Возраст : 32
Откуда : Кубань-ст.Советская
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 26.06.2008

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: варо   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime21.06.15 7:14

Вы считаете это разумно? Двухкратная обработка указанная в инструкции основана на биологическом цикле вывода пчелы, сегодня обработали через 7-10 дней вышла новая партия клеща из ячеек на молодой пчеле. Еще через семь дней лучше обработать еще раз, контрольный- 21 день выводится пчела, вместе с ней и клещ выходит, Вам же нужно охватить обработкой всю пчелу в улье.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://vk.com/pshelovod
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime18.09.15 23:21

Я не знаю як ще спасатися від цього кліща. В липні поставив полоски Апі-Флу і Амітраз-Т. Не побачив ні одного кліща. В кінці серпня поставив Апідез і Аміпол-Т. Результат 4 сім’ї загинули. В  усих 4-х сім’ях однакова картина- повні рамки з медом і грам по 100 бджіл. В одній була і матка. Те що це робота кліща видно з того, що молода бджола без крилець і по 2 кліща сидить на льотній бджолі. Обробив біпіном, результат видно на прилітній дошці. А головне те, що на тій неділі закінчив підгодовувати бджіл сиропом. Сироп весь складений і запечатаний. думаю

Варроатоз - Сторінка 12 Img_2010
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime19.09.15 7:21

Мабуть полоски були підробкою, треба біпінити, а то може пропасти вся пасіка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime19.09.15 20:21

adam пише:
Мабуть полоски були підробкою, треба біпінити, а то може пропасти вся пасіка.

Мабуть треба подумати про купівлю дим пушки «Варомор», чим так викидати гроші на вітер. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime19.09.15 20:35

Пробіпіньте не дивлячисчь на розплід.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime19.09.15 20:44

Обробив біпіном, результат видно на прилітній дошці.
Варроатоз - Сторінка 12 Img_2010
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime05.10.15 18:28

Вчора вперше обробляв бджіл біпіном (раніше використовував полоски) тому незнаю пвторна обробка через 14 днів обовязкова якщо в сімях немає розплоду?Чи вистачить однієї обробки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime08.10.15 9:37

Вова пише:
Вчора вперше обробляв бджіл біпіном (раніше використовував полоски) тому незнаю пвторна обробка через 14 днів обовязкова якщо в сімях немає розплоду?Чи вистачить однієї обробки?
Біпіном обробляю 2 рази, на початку жовтня і коли вийде весь розплід. А це десь в кінці жовтня початок листопада. Дивлячись звісно ще й по погоді. Поливати бджіл по морозу якось не годиться. По цій причині задумався про придбання дим-гармати Варомор.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime08.10.15 19:41

Ясно дякую за пораду
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime08.10.15 21:20

І чим швидше обробите тим швидше настане пипец кліщу і бджілки скажуть дякую, а цей рік їх як і торік. не міряно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime20.10.15 20:53

Підскажіть  хтось на практиці використовує дим пушку (вароммор) я ролики бачив і саморобні там є, як вона на практиці які плюси мінуси?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime21.10.15 19:05

Вова пише:
Підскажіть  хтось на практиці використовує дим пушку (вароммор) я ролики бачив і саморобні там є, як вона на практиці які плюси мінуси?

Сьогодні замовив собі таку. Думаю через недільку зможу  щось сказати. привет
Повернутися до початку Перейти донизу
Павел
Пасічник
Пасічник
Павел


Кол-во сообщений : 372
Возраст : 56
Откуда : Донецк
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 04.01.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime24.10.15 20:07

В  этом  году  первый  раз, за  своё пчеловождение, обработал пчёл  Бипином с дым пушки.Результатом доволен.Дым пушку брал у товарища, но потом сделал  себе свою  из  подручного  материала.Работает  нормально.Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime26.10.15 16:55

Отримав і я свою дим пушку. Зробив пробний вистріл. Все нормально. 13 кліщів знайшов на папері, який підкладав під рамки. Завтра почну всю пасіку обробляти.

Варроатоз - Сторінка 12 Img-2010
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime26.10.15 19:36

І яка ціна чудо апарата?Я зараз  роблю власну саморобну потім постараюсь викласти фото
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime26.10.15 20:04

Вова пише:
І яка ціна чудо апарата?Я зараз  роблю власну саморобну потім постараюсь викласти фото

Вова, думаю що саморобна буде мінімум вдвічі, а то й і в тричі дешевше. Тим паче тому, що написано в інструкції: -Все узлы и разъемы устройства загерметизированы, поэтому не рекомендуется их без надобности разбирать- не потрібно вірити. На ділі виявилося, що це не так. Після пробної обробки 2-х сімей залишив димпушку на 3 години. Через 3 години приготовленого розчину в бачку не виявилося. Все витекло через перехідник між трубкою і бензонасосом. Герметизація нічого не давала, поки не виявилося, що всередині перехідника металева стружка. Довелося обробку відкласти і їхати додому (пасіка зимує на кочівлі) знову купувати біпін. Дрібниця, але не приємно. Завтра буду їхати обробляти решту пасіки, побачу, що ще вилізе. думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime27.10.15 18:28

А як показала практика якими розчинами краще обробляти?Як їх правильно готувати?
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime27.10.15 19:07

Сьогодні обробляв бджіл, які залишив зимувати на кочівлі, димпушкою. Ну, що можу сказати. Швидкість обробки то да. Аж якось не цікаво, приїхав, а через пів години уже можна їхати додому. Не подобається те, що гас. Ну як не стараєшся, а від цього запаху їдкого нікуди не дінешся. Коли обробляю восени біпіном 1мл/2л води то 1мл вистачає  обробити  25 сімей (сім’ї на 6-8 рамках). Димпушкою 3 мл + гас + газ. Якщо обробляти декілька раз то набігає. Але ж звісно легкість обробки і час змушують про все інше забути. http://b.foto.radika
Повернутися до початку Перейти донизу
Володимир_UA
.
.
Володимир_UA


Кол-во сообщений : 2856
Возраст : 60
Откуда : Украина Полтавская обл.
Пчело-стаж : 21 год
Пчело-семей : 100
Дата регистрации : 15.01.2007

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime27.10.15 19:10

Вова пише:
А як показала практика якими розчинами краще обробляти?Як їх правильно готувати?

А яка практика як тільки другий день як в руках тримаю не пойму
Повернутися до початку Перейти донизу
Вова
Пасічник
Пасічник
Вова


Кол-во сообщений : 473
Возраст : 33
Откуда : Вінницька обл Немирівський рн с Коржівка
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 23.11.2011

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime28.10.15 18:18

зрозуміло просто бачив відео де використовують мурашину кислоту і очищений киросин із біпіном от і думаю що краще
Повернутися до початку Перейти донизу
adam
Пасічник
Пасічник
adam


Кол-во сообщений : 605
Возраст : 68
Откуда : c.Паньковка Белокуракинский р-н Луганская обл.
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 08.11.2006

Варроатоз - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Варроатоз   Варроатоз - Сторінка 12 Icon_minitime28.10.15 18:35

Не погано те і інше, головне щоб не було паразита.Після того ,як почав використовувати гармату бджілки ожили. Став якісніший процес обробітку.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Варроатоз
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українські Бджоляри :: Бджільництво :: Хвороби та вороги бджіл-
Перейти до: